Zorlu iş Pays Off: Babam Ideal çok kızgınım

Telif hakkı (c) 2017 Bay iç satış

“Zor iş kapalı öder. Ben çok rahatsız, babam için varlık değil bu konuda.”–Lena Dunham, oyuncu

Bu teklif belirli bir akor bana vurdu. Ne kadar önemli gerçekten zor işlevi bana kişisel babamdı hala duyabiliyorum. Söylemek için kullanılan “yerini için çok sıkı çalışan Michael.” Ve ne vaaz pratik yapıyordu. O genellikle ilk 1 kadar yaklaşık 5 am, sabah oldu ve o kadar hemen 7:30 pm sonra dönmek değil. O bir saat falan sadece yemekten sonra annemle sohbet adamak istiyorsunuz ve sonra yatma zamanı oldu.

Genç bir genç olarak ben onun takip ettiler. Yaptığım 1,10 $ bir saat için millet için ufak tefek işler yapıyor yaz sezonu çalışması için kullanımı ve ben 16 yaşında iken, ı got benim ilk iş Jack kutusunda. İlk arabam için kendi dolar kaydedilir ve 17 yaşındayken okul takip 3 işin vardı ve hatta kendi daireme taşındı. UCLA aracılığıyla yolumu çalıştı, ama ne zaman mezun oldu ve benim ilk satış iş içinde başladı, bir şeyler değişti.

Bazı prime Broker benim yeni iş yapmak büyük gelir izledim ve onları güzel takım elbise giyen ve iyi arabalar gördüm, ben bu hemen telefonda, bir kaç ay sonra borcumu ödemem ve bu olması gerektiğini inanıyordu , aynı zamanda. Gerçekte, hemen soğuk arama, yüzlerce oluşturduktan sonra bunu hak hissettim…

Ama bu yer almadı. Üç ay sonra ben mücadele yapıldı ve başarı benim eksikliği reddetti. “Asla ben kimim biliyor?” Ben kendi kendime inandım. “Ben üniversite mezunuyum” (çok fazla hakkında reps orada birkaç diyebiliriz), ve 3 ay kadar daha izleyen, gizlice muhtemelen firma çalıştırabilir düşünüyordum.

Onlar beni kabul mi? Hayır. Ben ne? Ben daha fazla kızgınlıklarının yakalandı ve diğer alt oyuncular ile şikâyetçi mola alan dışarı asılı başladı. Bir Cuma günü erken saatlerde gizlice gibi menajerim bana karşı karşıya ve bana isyan hareket okumak. Bunun için gerçekleştirmek istekli değildi Eğer başarılı etmeyecekti söyledi.

Hafta sonu, aşağıda ki ona yeni benim kızgınlık üzerinde var, ne babam hakkında her zaman belirtilen vardı durulması başladı. Ne kadar zor çalıştı düşünüyor başladı. Ne kadar çok çalıştığımı ve nasıl önemli ölçüde zaman ve çaba ben koyarak kendime sordum. Doğru cevabım çok değildi.

Geri döndüğümde çalışma alanı’na Pazartesi, ben bu tanımlanan büyük üreticileri zaten vardı ve onlar bile şu anda bazı Teklifler yazmıştı. Ben yaklaşık 4’te evine gitmek iken: 30 pm, onlar hala orada, tam hızıyla olmuştur. Ve işte o zaman dank etti: başarılı olmak istiyorsanız, çok zor – şu anda olduğunu düşündüğümden çok daha zor çalışmaya zorunda kalacağım.

Hızlı ileri dokuz ay sonra. Bir taahhüt oluşturma, zamanında koyarak ve çaba koyarak aşağıdaki o kuruluş üst üreticisi oldu. Ofis ve en son olarak 1 1 idi. Ve ben benim ilk teklifi sabah tahtaya gibi alt üreticileri straggle ve kahve ve çörek başı izledim. Onlar terfi etmemiş ama üstün müşteri adayları yarışmanın diğer bireylere ve nasıl gerçekten zor gitti yapıldı, söylenme izledim.

Sadece uzun ofisi terk ettikten sonra ben, arkamdan kapıyı kilitli ofiste ışıkları açık ve benim Mercedes aldım. Köpek yorgun. Aniden, ne babam her akşam hissettim fark ettim. O her zaman uygun olduğunu anlayınca kendime gülümsedim…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın