Yapılması ve yapılmaması gerekenler Samsung Galaxy Tab Tablet

Neden onun 7 inç tablet Samsung denize indirmek? Yeni stratejiler için dünya iletişim vermek ve iletişim basit ama teknolojilerin tam yapmak için. En yeni Android OS v2.2 çalışan 7-inç Multi-değmek göstermek tablet taşır. Bu Samsung galaxy tab tablet Apple iPad ile karşılaştırarak olduğunu. Yeni Samsung galaxy tab tablet fiyat Apple iPad daha yüksek bit.
Samsung galaxy tab tablet zahmetsizce cep ama Apple iPad büyük ekran büyüklüğü nedeniyle olamaz donatılmış taşınabilirlik hakkında konuşursak. Multi vazife kolaydır Samsung galaxy tab tablet için ama Apple iPad için değil. Galaxy tab tablet Apple nerede tam olarak çift kamera özelliği sayesinde (ön ve arka) eşlik ediyor diğer taraftan iPad de bunun içinde olmaması. 1 büyük Samsung Galaxy Tab Tablet hakkında tam olarak nerede olarak Apple iPad olmak sadece satın alabilirsiniz bu internet sitelerinden veya sadece yurt dışından Hindistan’da resmen başlatılır ki faktördür.
İPad değil olabilir, ancak Samsung Galaxy Tab bir telefon istihdam edilebilir. Samsung galaxy tab tablet (380gm) bile ağırlığı (1,26 kg) iPad hafiftir. Ama Samsung galaxy tab tablet vardır daha küçük boyutlu görüntü boyutu gibi kaçınılmaz bazı dezavantajları, daha az gösteri çözünürlük, Android UI IOS UI ayarlı değil.
Samsung Galaxy Tab Tablet 3 G bağlantısı, Wi-Fi ve Bluetooth ve reg üç gibi özellikleri ile birlikte gelir. Kullanıcı-ebilmek zevk almak Pc-beğenmek enterne browsing. Takdir edersiniz düzenli olarak iletişim e-posta ve video seslenmek ya da sosyal ağ yoluyla. Cihazın çift kamera ile donatılmıştır ve onun açık yüzlü fotoğraf makinesi video sohbet sarsak ve kuruluş ortaklarının dünya çapında sağlar.
Yine de fotoğraf, Samsung Galaxy Tab Tablet için üç mega piksel kamera ile birden parlamak yakalar ve düzenlenebilir, video yükledi ve paylaşılan. Aygıt ile 3,5 mm ses jakı, çeşitli multimedya formatları (DivX, XviD, MPEG4, H.263, H.264 ve daha fazla) destekler. 32 GB’a kadar genişletilebilir 16 GB dahili bellek ile gelir.
Google Haritalar, Latitude, mekanlar gibi gezinti sağlar ve Google Haritalar Navigasyon olabilir cep Samsung Galaxy Tab Tablet 7 inç altındaki tüm bu işlevleri teklif. Yeni Samsung Galaxy Tab Tablet fiyat Rs 35, 990 etikettir. Hint piyasada kolayca kullanılabilir şimdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın