Yangının içinden harnessing: Önceki ateş yakacak istihdam

O, bizim önceki en travmatik ve acı hatıraları gelince, çoğu kişinin ilk içgüdüsü o kadar da derin kendimizi içinde gömmek etmektir. Bir kutuya koymak, bu mühür ve anılarımız okyanusun derinliklerinde atmak. Şarkı sözü yazarları, müzisyenler ve lyricists için bu anları şarkıları için içerik malzemesi olarak yararlı olabilir: bir beat ateşe nefes ve hayat ile herhangi biri hiç sahip resonates bir insan faktörü eklemek için getiren gitti hayat travma üzerinden istediğiniz zaman: boşanma , ölüm, ayrılıklar, kaybı. Hemen her insanla bağlantıda geçiş hayatında bu rite aracılığıyla gitmiş. Sanatçılar için sorun benzersiz olarak bir ileti oluşturuyor ve sadece onların yazı, resim ve müzik ve onları üreten yinelenen temalardan alarak kendi. Her sanatçı öne istiyor ve “X hakkında henüz başka bir şarkı” dönüşmesini ödü kopar.
Şarkı sözü yazarı ve sanatçı Kimliğinden Detroit hip-hip etiket yüksek sesle gerçeklik kayıtları, bir bilimsel yöntem aşağı onun şarkı var. Kimliği duygulu, karizmatik ve tutkulu sanatçı edilmiş 13 yaşındaydı verilen bu müzik yazma, yaşam her bit iliklerine ve izlerini ham enerji harnessing. Ebeveynlerin boşanması ve hayatı hakkında etkisini ağırlığı. Sadece ona, onun annesi ve kız kardeşi ile görüntü kimliği büyüdüm.
“Annem destek olabilir bu yüzden 14, işim. Sadece ben ve annem ve kız kardeşim oldu. Ve sadece… gibi bir çok tüm faaliyet olabilir. Her gün ve uygun hemen sonra gerçekleştirmek için gitmek her gün 14 ila 8 yıl… restoranda vardı okul üniversiteye gitmek için kullanılmaktadır. Sadece hemen hemen her hafta öyleydi. Diğer çocuklar gibi standart bir hayat yaşamadı. Hiç baloya gittin, hiçbir koşul altında bahar tatilinde gittim… Okul için basketbol oynamak için şansım olmadı. Ben çalışmaya beri yüksek üniversiteden beri bu neden için oynamak için bir fırsatımız olmadı.” O onun ergenlik hakkında reminisces kimliği diyor. “Ben garsonluk oluşturmak… şu biletleri yazmak için uygulanan Ben yaptım oldu, ameliyat hiç şarkı sözleri ve malzeme inansaydım şarkı sözleri bu konuda yazmak için kullanın. ” Göze batan bu durumlarda kimliği kendini bir asal hikayeci ve şarkı sözü yazarı, içine onun parça gösterildiği gibi besteledi.

Kimliğin kişisel albüm “Şiirsel () değil çok uzun zaman önce piyasaya sürüldü yüksek sesle gerçeklik kayıtlarından inanılan”: bir kompozisyon daha ağır, ciddi yener klasik hip-hop kafiye düzeni tarafından propped. “Drake” gerçekten hissediyorum duyarlı ve bireysel, reminiscing ve geçmişte kalan bir albüm tarzı var. “Şiirsel düşünce” tarafından etkilenmiş kimlikleri ihlallerde babası, üzücü ve farklı etkinlikler ve hayatındaki Dram.

“Benim”Şiirsel düşündüm”mixtape bıraktığımda, ben bu konuda yayınlanmıştır.” Bu yolu ile gitti ya da tanıdığım biri tarafından seçilmiş gitmiş gerçek yaşam deneyimleri kapalı dayanır veya sadece bir hikayeyi anlatıyorum.’ Kimliği hisse. “” Hayır dizeleri bağlı “bilinen benim albüm bir şarkı dinlemek ve şarkı başlayarak tam olarak nerede temelde ben bir hikaye içinde benim gibi aşık bir birey hakkında söylüyorum ise onunla adore ve bunun karşılıksız olduğunu söylüyorsunuz. Onu takdir ediyorum ama ben ona söyleyeceğim, sadece diğer her tek duymak istediğimizi söylüyoruz. Bana duymak istediğimi anlatıyor ve ona söyleyeceğim o duymak istemektedir. Hemen sonra ilk kanca şarkı tamamen geçer ve şarkı ikinci bölümünde şimdi savaşıyoruz. Hikayeleri söylüyorum. Şarkıda “Letter to You” Babam hakkında konuşuyorum. Şarkı “ne yazmak ‘, ne yazmak bulunur. Bir şarkı “Gone” gibi bir kızdan bahsediyorum. “Haberleri duydun mu, ben de giderim.” Her bir şarkı ya gerçekten gibi bir şey, hakkında bir hikaye anlatıyor, doğru şeyler gibi millet üzerinden gitmek zorunda gerçek sorunları. Babam ve annem ve babam ile benim hayatımda gerçekleşen bir şey. Um ve ölümle. Hayatım boyunca bir çok kötü deneyimler ve olmuş talihsiz deneyimleri var.

Bu gerçekten kim müzik dinlemek olacak hiçbir koşulda tanınır ve ne tür etkisi gerçekten dinleyici üzerinde olacak. “Birisi bana,” sadece “boğulma” şarkı olduğunu duyunca istiyorum ben duymak gerekli”kimliğine göre Yüksek sesle gerçeklik Records’EP bu yıl geliyor ve orijinal şarkı ve parça numarası kullanarak işlev görür

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın