VW Caddy 2003-2013 otomobil radyo ortadan kaldırmak için nasıl

Volkswagen Caddy piyasaya yeni değil, Araçlar avuç yetenekli küçük VW van pazarda etkisi aldı. Sadece çok az üç yıl içinde Caddy kahraman ve bugün kuralları sıfırdan küçük van pazar yeri bölümüne gittim. Varolan sürümü ile birlikte içinde sigorta primi kaliteli taze bir görünüm uygulama 2003 değişken alternatif olarak tam bir revizyon ama teknik olarak yeni bir şey değil. Arıtma ve konfor gelince, işte küçük başka Caddy en son Ford Transit Connect kenara maç olacak bu boyut.

İç gevşeme ve goodies MP3 uygun, en iyi ses mükemmel ve bu sağlam temel bulmak için eğlence ve ses benzeri için 6 hoparlörlü ses yöntemi tarafından desteklenmektedir radyo ve CD çalar oluştururlar. Araç sahipleri normalde onların otomatik müzik seti ile sonra sadece pazar yeri stereo bileşenleri özelleştirmek için arıyorlar. Güzel başlangıçta kendi yükseltme içinde adım en olası tüm satış sonrası baş aygıtla fabrika stereo pikap aygıt değiştirmektedir.

Pil araba radyodan çıkarın gerekmez ama bunu veya istemeden Quadlock sökmek düşünüyorsanız radyo üzerinde tekrar dönüştürmek için otomobil’ın radyo anti theft harekete geçirmek şifre (4-haneli kodun) gerekir. Bu kod garajda var Otomobil telsiz kullanıcı el kitabı rast gelmek.

Girişimi stok kafa birimi giderilmesinde oluşur. Fasya içinde değil, herhangi bir yuva gibi radyo herhangi bir kaldırma araçları gelmedim, çöz ve tüm klipleri meraklı gerilme ile başlatmak OEM panelinin kurtulmak. Öğretici en zor unsuru burada. Ben yaptık otomobil stereo ayıklamak için bazı plastik kartların (SIM tutucular, plastik kupon veya eski telefon kartları) kullanın. Gerçekten dikkatle onları dış çerçeve ve aynı zamanda otomobil stereo pikap içeren küçük boşluğu fark. Atmosfer çekin. Gerekli bir araç yoktur ve aynı zamanda çekmeceleri olma ihtimali en yüksek olması gerekmez. Araba stereo düzeltme paneli klip, klipler, serbest das araç stereo trim panelinden meraklı uygun kenarına bırakmadan panosundan meraklı sol kenarına almak trim panel kurtulma ve yan bulmak.

Radyo aygıt yapılan dört ile Merkezi kabine altında 4 vidayı Torx T20 vidayı sökün. Otomobil stereo arka bağlantıları olan Pano Word’den kaldırmak – muhtemelen sol tarafta quadlock görebilirsiniz ve aynı zamanda en etkili hava bağlantılarında bağlayıcıyı serbest bırakmak ve kaldırmak için bağlayıcıyı üzerinde tetiği çek. Quadlock altındaki kolu atmak ve bu pop-out. Anten bağlantıları dışarı çekin sekmeler sıkarak, anteni kurtulmak ve otomobil stereo kaldırmak | araç müzik seti, Kaldır anten ve almak dışarı belgili tanımlık tabs sıkarak ortadan kaldırmak ve bu ile radyo dışında.

Bir Volkswagen Caddy tek-din Facia adaptör plaka maç stereo bir tek DIN boyutları, bu aşağıdaki Pazar baş aygıtınız, yani bir öncü, Sony, Kenwood ve benzeri maç için hazır olun. En kaliteli Son’u, renk ve doku özellikle senin otomobil orijinal görünüm iç tutmak için yapılır.

Yeni stereo kiti montaj VW radyo slayt, kablolama koşum adaptörü 1 koşum takın ve VW Anten adaptörü ilk tel üzerine kaydırın. Kablolama koşum adaptör ve anten yeni stereo arkasına takın ve yerine oturana kadar tüm koleksiyonu çizgi kaydırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın