Üç İyileştirme Online ile Çalışma Yapabilir

Bu gezegende hiç yaşamış en şanslı erkek ve kadın olmalıyız. Pratik olarak, parmak uçlarımızda, gezegenin şimdiye kadar bildiği tüm bilgeliğe erişebiliriz. Ben Google’la Görüştüğümde Online’da çok fazla bilgi nasıl? & Rdquo Cevap 1.200 petabaytıydı, 1. milyar milyon terabayttı ve bir milyar gigabaytın üzerindeydi. Aklıma, bu çok bilgi. Elimizde bir iPad ile doğmamış olanlar veya cebimizde bir cep telefonu, kişisel evlerimizde düzeltmek için erişebildiğimiz tüm bilgilere sürekli olarak hayret ediyor. Her gün hayatımızı geliştirmek için gereken tüm gerçekleri elde edebiliyoruz.
İşte burada, Net’in bizi zenginleştirebileceği milyonlarca yol var.
Bir şeyi anlayın Yeni Piyanoyu çalmak için genellikle eğitim almak istermisiniz? Yoksa Fransızca konuşmak için özlem bir özlemin var mı? Galaksideki gezegenlerin nasıl oluştuğu konusunda dolaysız bir merak var mı? Yoksa tango yapmayı mı anlamak istiyorsun? Güzel, dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı açın ve uzaklaştırın. Size yardımcı olacak yüzlerce web sitesi olmasa da düzinelerce yerini bulacaksınız hepsini ve çok daha fazlasını. Harvard ya da Yale’deki ya da dünyanın en etkili öğrencileri ile dinlenen diğer eğitim kurumlarındaki kurslara neredeyse katılabilir ve onlarla birlikte doğru anlayabilirsiniz. Web üzerinde bir MBA kazanabilir, kolejinizi finanse edebilir ve üniversitenin kampüsünde ayak basmadan sürekli istediğini eğitimi alırsınız.
Gevşeyin, Yenileyin, Yenileyin Web’de uyku moduna geçmek için kullanın veya meditasyon yapın veya sadece gevşeyin. Şu anda yaşadığımız bu hızlandırılmış dünya, zamanımıza sadece geri çekilip sadece nefes aldığımızda ilerleme için küçük ve de bir çok fırsat sunuyor gibi görünüyor. Yatıştırıcı müzik, barışçı tezahürat ve meditasyonlarla saatlerce ve saatlerce çok sayıda web sitesi ve YouTube kanalı var; ideal bir gece ve rahat uyku, sakin tavır ve huzur dolu hayaller gerçekleştirebilirsiniz. Dinleyin ve dünyanın geri kalanının biraz düşmesine izin verin.
Sağlıklı olmanız Eğer bir sağlık durumunuz varsa, üstünlüğünü, vücudunuzu artırabilmek için bir arzuyu veya aile üyelerinizden daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini dünya çapında web’de keşfetmek için bilimsel araştırmalar, mutfak tarifleri ve kişisel öykülerle doludur kendiniz ve sevdiklerinize daha iyi bakarak daha sağlıklı, daha mutlu, daha canlı bir yaşam nasıl yaşanır.
Bunlar, Planet Wide Web ile nasıl etkileşim kuracağınız ve onu gelişmiş bir kullanıcı haline dönüştürmek için kullanabileceğiniz birkaç kavram.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın