Tüm kredi puanları için kuruluş kredileri

Küçük şirket kredi derecelendirme ile şirket adı, çalışma izlenir kurumsal adres ve işveren kimlik miktarı (EIN). Başvurusunda ve EIN IRS web sitesinde (irs.gov) olsun. Ayrıca IRS irtibata geçebilirsiniz ama uzun bekler için hazır olun.

O zaman bir D-U-N-S miktar Dun ve Bradstreet, ajansı raporlama en büyük iş kredi elde etmek isteyeceksiniz. Herhangi bir masraf Dun ve Bradstreet’ın internet sitesinde (dnb.com) dışarı bununla için geçerli olabilir ve genellikle bu miktar otuz (30) gün içinde alırsınız. Kendini iyice, size onları… gider kredi herhangi bir veri dosyası… nedeni hazırladığınız kadar bu miktar için geçerli olmayan kalıcı olarak.

Hemen senin D-U-N-S numarası elde sonra büyük olasılıkla bazı satıcı kredi oluşturma başlamak hazır olmak olur. Satıcı kredi tamamen birkaç kuruluş sahipleri başlamış kurulması iş kredi derecelendirme nereden olduğunu. Sadece staples.com, officemax.com veya officedepot.com başlamak için gidin. O zaman, aynı zamanda iş kurumsal telefon faturanızı ve senin Antetli Kağıt (ki eğer sen asla-si olmak yüksek fiyatlı Kırtasiye ile en sevdiğiniz sözcük işlemci uygulamanızı çalışma üretebilir) onlara… kredi başvurusunda Faks gerekecektir. Onlar sık (anahat yukarıdaki takip eğer) bireysel garanti için aramayın ve genellikle bir başlangıç kredi hattı 750 $ satın alacak.

Bu çok önemlidir ve tekrar ediyorum… çok önemli! Grace dönemleri… özellikle üzerinde güvenli olmayan kredi kartları veya satıcı kredi hatları başlamadan önce genellikle faturalarınızı ödemek. Dun ve Bradstreet olsa da, yetkisiz kullanım süresi içinde olmak ne alacaklıya ödenmemiş olarak fatura raporları her gün için kredi puanı düşecektir. Senin yüzünden 30 + gün önceki olmadıkça özel kredi puanlarını düşürdü değil ise, tarihi.

Dun ve Bradstreet raporları ne bir Paydex tanımlanır (Kurumsal kredi puanı) puan ve 80 puan… en yüksek puanı elde edebilirsiniz almak 100 ile gerçekten harika. En az 5 (beş) ile bilinen satıcı/kredi ilişkisi kurduk Paydex puanı verilir alacaklılar.

Orada size yardımcı olacak kısayolları çok daha hızlı bir şekilde önemli ölçüde çok daha fazla 750 $ olsun. Bir kuruluşun kredi uzman istihdam, en mütevazı küçük işletme sahipleri (hatta başlatılması) 45-60 gün… olarak küçük uygulayarak satıcı credit lines, 25.000 $-$50,000 ve 50.000 $, 250.000 $, 500.000 $ açık kredi hatları için onaylanan veya ek… olabilir onların bilgi eylem ve “raf” şirketlerin uygulama tabii.

Seçiminizi artık. Ters gitmek ve Kurumsal Kredi (hangi iş kurumsal sağlık, gelişim ve hayatta kalma pahalı olabilecek) kişisel üzerinde kurmaya çalışmak için gidiyorsun? Veya günlük kuruluş gereksinimlerinize odaklı size Kurumsal Kredi uzman kullanmak için tercih edecek?

Çoğu kuruluş sahipleri bunu kendi başlarına yapmak çalışmakla hata yapmak genellikle hibe, yatırımcı “melek” nakit, gelmeye çalışırken veya geri “bireysel kredi kartı kılıç” düşen. Asla geri kalanı gibi bir kaza gibi. Çok daha bilgili, eğitimli milyoner iş adamları yıllardır uyguladığınız araçları nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın