Teknik Özellikler Apple 7+ ve Samsung S8 arasındaki karşılaştırma

Karşılaştırmayı tartışmadan önce & rsquos cep telefonları olarak adlandırılan araçlar hakkında konuşun. Bu, herhangi bir tanıtıma ihtiyaç duymayan, esas olarak herkesin iletişim kurmak için cep telefonunu kullandığı teknolojidir. Şimdi bu cihazların verimliliği çağrı seviyesinden çok geniş bir seviyeye çıkıyor. Standart ihtiyaçlar, on-line satın alma, öğrenme ve web işinde olduğu gibi mobil telefon kullanımı ile yerine getirilir. Dolayısıyla bu, hayat tarzımızın asli özelliğidir göz ardı edilemez.
Çoğu şu anda piyasaya sunulan cep telefonları: kendilerine yönelik alışveriş yapan iki çok tavsiye edilen cep telefonu:
& boğa elma 7+
& bull Samsung S8 +
Apple 7+:
Apple’ın sevilen iphone mobil cihazının yedinci nesli. Yedinci nesil resmi olarak Eylül 2016’da başlatıldı. Bu cep telefonu hakkındaki değerlendirme, müşteriyi kendine çekiyor. Buna ek olarak, & ldquoApple iPhone & rdquo adı, piyasadaki verimliliği artırmak için yeterlidir. Önceki nesiller yine de alıcı ve rsquos incelemeleri tarafından çaba harcamadan fark edilebilir talep bulunmaktadır.
Samsung S8 +:
Mart 2017’de çok uzun süre önce piyasaya sürülmedi. Samsung Business yavaş ve istikrarlı prosedürler izledi. Çok az zaman bu şirket yüksek düzeyde cep telefonu imalatına ulaşmıştır. Normalde, çok sayıda kişinin şirket için büyük başarı olan Samsung akıllı telefonu kullandığını görebilirsiniz. Kullanıcılar arasında büyük çaplı yeniden yapılanma gerçekleştiren Samsung galaksi dizisini duymuş olmalısın. Yani 8+, Samsung galaksi serisinin sonraki nesli.
Apple 7+ ve Samsung 8+ Teknik Özellikleri:
Stil:
Apple 7+:
Bu akıllı telefon, alüminyumun ana gövdesini, hafif bir alet olarak kabul edilen ağırlığı altı.63 oz (188 g) olarak alıyor. Apple 7+ işletim sisteminde kullanılan işletim yöntemi iOS’dur (on.x). Bu akıllı telefonun özel özellikleri, su ve toz direnci özelliklerinden. IP 67 sertifikalı, sertifikalı su geçirmez cihazdır. Bu, Siyah, Altın, Gümüş, Pembe ve Kırmızı olmak üzere beş farklı renkte mevcuttur.
Samsung 8+: Bu akıllı telefonda kullanılan işletim tekniği Android (7.) ‘dir. Bu hafif bir cep telefonu altı var. oz (173 g). Ana gövde alüminyum ve cam aksanlardan oluşur. Siyah, altın, gri, gümüş ve mavi gibi 5 eşsiz renk ile birlikte suya ve toza dayanıklı aynı işlevlere sahiptir. IP 68 onaylıdır ve Iris tarayıcı ve parmak izi stratejileri içerir.
Kamera:
Apple 7+: kamera 12 megapiksel ve Dörtlü LED flaşı uygulanmaktadır. Kameranın donanım fonksiyonu, 12 megapiksel, F2.8 diyafram, Sapphire kristal lens kapağı, Optik görüntü sabitleme, otofokus, Arkadan aydınlatmalı sensör (BSI) ile Çift kamera olarak tanımlanabilir. Önden bakan kamera 7 megapiksel yüksek dinamik menzil moduna sahip.
Kameranın uygulama yapılandırması, RAW resim yakalama, yoğunlaştırmak için dokunun, Yüz algılama, Otomatik zamanlayıcı, Dijital zoom, Coğrafi etiketleme.
Samsung 8+:
LED flaşlı 12 megapiksel kamera, bir başkasının türünü farklı hale getirme eğilimindedir. Donanım belirtimi, Optik görüntü sabitleme, Otomatik odaklama Faz tespiti içerir. Yüksek Dinamik Çeşitlilik modunun (HDR) eklenen özellikleri, Zaman Aşamalı video ve Nesne İzleme ile Sürekli otomatik odaklama, Video kaydı boyunca Görüntü alma, Video ışığı, Dijital görüntü sabitleme, Video çağrısı ve video paylaşımı kullanımı çok daha arzu edilir hale getiriyor.
Manuel konsantre, RAW resim çekimi, konsantre olmak için Dokunmatik, Gülümseme algılama, Yüz algılama, Ses etkinleştirmesi, Zamanlayıcı, Dijital zoom, Coğrafi etiketleme gibi diğer bilgisayar yazılım yetenekleri daha da iyi hale getirilmiştir. Öne bakan kamera otofokuslu ve HDR özellikli sekiz megapiksel.
Pil:
Apple 7+:
pil kapasitesi, Samsung galaksinin 8 serisinden önemli ölçüde daha düşük 2900 mAH’dır. 3G şebekesinde normal konuşma süresi 21 saat ve bekleme süresi 16 saattir.
Samsung 8+:
Bu durumda, akü kapasitesi 3500 mAH’dır. Bununla birlikte, farklı diğer gereklilikler de söz konusu değildir.
İşlemci:
Apple 7+:
 Hem iphone 7 hem de iphone 7+ Apple & rsquos A10 yongasında çalışır.
 Samsung sekizli +: Galaxy S8 ve S8 + ‘lerin her biri iki farklı sürüme sahiptir. Uygulanan işlemci, ülkeye göre Qualcomm Snapdragon 835 veya Samsung Exynos 8895 çipleri olabilir.
VERİ DEPOSU:
Apple 7+: iphone 7+ 3GB RAM’a sahiptir.
Samsung 8+: Samsung 8+, 4GB RAM’a sahiptir.
Bellek:
 Apple 7+: Telefon 32 GB depolama alanına sahiptir ve 256 GB’a kadar çıkabilir, ancak genişletilebilir bir SD kart yuvası yoktur.
Samsung sekizli +: Galaxy S8, 64 GB’lık bir saklama alanının yanı sıra, depolama alanını 256 GB’ye kadar genişleten microSD yuvasına sahip.
Görüntüle:
Apple 7+: iphone 7’de 4.7 inç 750 & times1334 Retina Ekran bulunur; ancak iphone 7 +, 5.five inch 1080 ve times1920 Retina Ekrana sahiptir. Ekranın işlevleri basınca duyarlı, Oleo fobik kaplama, Çizilmeye karşı dayanıklı cam, Işık sensörü, Yakınlık sensörü.
Samsung 8+: Galaxy S8’de beş.8 inç 2960 & times1440 Infinity ekran (AMOLED) var. Samsung galaxy 8+ modelinde farklı özellikler HDR, çizilmeye karşı dayanıklı cam (Corning Gorilla Glass 5), ışık sensörü, Yakınlık sensörü bulunur. S8 +, altı inç ikiye kadar 2960 ve times1440 Infinity Ekrana sahiptir.
Apple 7+ ve Samsung sekizinin teknik özellikleri:
Apple 7+:
ve dört inçlik dört inçlik LED aydınlatmalı IPS LCD ekran (1334 x 760, inç başına 326 piksel)
& bull 2GB RAM (Plus modelinde 3GB)
& bull A10 64-bit mimarisi ve gömülü M10 hareket yardımcı işlemcisine sahip füzyon işlemci çipi, dört çekirdekli işlemci, altı çekirdekli grafik
& boğa 32GB, 128GB veya 256GB dahili depolama
& bull 12Mp (f1.eight) arka yüz kamerası (Plus modelinde çift objektifli), 7Mp & fnof / two.2 ön yüz kamerası
& boğa IP67 sıçramasına, suya ve toza dayanıklı, IEC düzenli 60529 ‘un altında
Samsung sekiz tane +:
& boğa 4GB RAM
64GB dahili depolama alanı bull
& boğa MicroSD 256GB’a kadar yardım
& bull 12Mp (1.7) arka yüz kamerası, 8Mp (1.7) öne bakan kamera
& boğa Exynos 9 8895 çipi (İngiltere’de – Samsung’un farklı ülkelerde farklı cipsler tedarik ettiğini düşünüyoruz: Yurtdışı alıcılar Qualcomm Snapdragon 835’i alabiliyorlardı)
& boğa 5.eight-inç Sonsuzluk Süper AMOLED eğri gösterisi (2960 x 1440, 571ppi)
Fiyat karşılaştırması:
Galaxy S8 + ABD’de 720 TL’den başlar; bu fiyat, iphone 7 + 650 $ başlangıç ​​fiyat etiketinden daha yüksektir. Iphone, 64GB ve MicroSD kartı ile gelirken, bu maliyet için MicroSD kartı olmayan 32GB depolama alanı ile başlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın