Takas için 9 yetenekleri

Ne ile takas?
Çoğu kadın ve erkek takas ya da doğru-den sonra bir kriz hakkında düşündüğümde, onlar ne altın, gümüş ya da takas için kullanılan araçları gibi malzemenin bulduğuma inanıyorum. Sorun şu ki kelime olur mu ki sen mal olan.
Bu saldırı için bir hedef gerçekten hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bireyler yalvarıyorum ve sizden ödünç alabilir ve sonra senden ne istiyorum isteyeceksiniz. Bu uygun sevdiklerinize çaresiz bırakır mısın.
Yeterince sevilen olanlar ya da sen de bile bu, kişi aç alınca umutsuz yakınındaki olarak olmayacaklar için diğer şartlar altında olurdu gibi sen sadece uygar söyleseydim gelen bu yakın komşuları yolun aşağısında sana düşman.
Takas için uygulanan yetenekleri vardır ve sende millet bilmek bile onlar uzakta çalıntı olabilir değil.
Çakmak ve komşularınız yoksun bir yangın başladı gibi öğrendim hayatta kalma yetenekleri nasıl yapmak hiçbir fikrim yok. Su kaybı önlemek için su arındırmak.
Çatı veya marangozluk gibi bina yetenekleri gerçekten olduğu gibi çoğu tamamen doğal afetler evleri hasar varsa yararlıdır. Ne ticaret, hane fazla tutun bir çatı için kafa indirmeni? Peki ya bir kapı başka kadın ve erkekler kilitlemek için dalga mı?
Kendi araçları varsa mekanik bir araç ya da kamyon yukarıya ve çalışma alabilirsiniz. Birçok kişi bugün bir felaket terk etmek isteyeceksin. Çoğu kişiler bugün kendi araç üzerinde çalışamaz.
Küçük motor onarım mekaniği ile ilgili, ama üzerinde çalışmasını en mekanik korumak için yeterince farklı değil. Bireyler jeneratörler ve diğer küçük motor onarımı için uygulama bir krizin talep olacağım.
Hayatta kalma Bahçe aç gitmekten korur. Komşularınız belki 1 olmayabilir ve muhtemelen bazı meyve ve sebzeler için takas isteyebilirsiniz. Onlar iyi de tohum ve onları artan bilgi için takas isteyebilirsiniz.
Hayvancılık ve tavuk, tavşan veya keçi ne talep için yükseltmek için aile üyelerinin besleyecek. Aç komşularınız muhtemelen bazı de isteyeceksin. Onlar bir hayvan veya iki için takas etmek isteyeceklerdir. Eğer uzun bir süre için besleme hattı azaltmak de her ikisini takas etmek isteyebilirsiniz sonra hayvan bulunur…
Savunma yetenekleri yardımcı bir hizmeti komşunuzda sürdürdükçe takas çeteler ve işgalciler korunmaya devam.
Olarak genellikle çok ağır dolaşmak için kaldırma grunt çalışma yakında herhangi bir olağanüstü durum veya kriz sonrasında her zaman rağbet görmektedir. Emek yemek veya su veya ne olursa olsun olması gerekir için takas.
Sağlık ile ilgili uzman bir krizin ardından yüksek talep olacaktır. Bu özel becerileri hızlı bir şekilde ecek gelmek içinde kullanışlı kriz sayısı hemen sonra ve daha sonra gelen’deki. Olsa bile deneyimli bir hala tam sağlıkla ilgili bir çanta dışarı Atel ayarla ve yaralanmaları tedavi.
Sen ve senin ev halkı mi yoksa diğer insanların da olacak olacak bir şey bitirmek. Herhangi bir beceri var ve kullanabilirsiniz çok daha topluma yararlı ve çok daha kolay ile takas yapmak.
En kötü durumda durumda hatlarının belki çalışmıyor olabilir ve belki de için geri dönmek için bir iş olmayabilir bir rağmen hiç eğer. Eğer sağlamak hatları kesilmiş hayata geri normal olarak ulaşılabilir elde etmek için takas gerekir.
Felaket bir olay ne olursa olsun Ekonomi, olup, doğal afet veya yeteneklerinizi neden adam değerli. Bu yetenekler zaman geçtikçe bile ekstra değerli haline gelir ve kesinlikle mobil istila almak veya terk etmek zorunda.
Robert Michaels mı hayatta kalma ve organik ve adam getirdi yaşayan çok sayıda makale yazarı afetler üzerinde. Kendisi için bir sınırlı kendi hayatta kalma Bahçe ile başlamanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir eBook giving uzağa survivalstrategyplan.com için standart bir katkıda bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın