Spa Adreslerini Yönetmek için Koruma Yöntemleri

Spa tutacaklarının temizlenmesi ve onarılması, sadece tokluk ve verimliliğini korumaya çalışırken uzun sürüyor. Spa adresinizi çektiğinizden emin olunuz Fantastic treatment.
 Spa kollarının her ayı içme suyu ve hafif temizlik sabunu (çoğunlukla petrol bazlı temizleyiciler değil) ile temizlenmesi gerekir. Durum içme suyunun, adres etrafında bir araya getirilmesine izin verilmemeli ve korumanın eğilmesinden kaçınmak için mekanik olarak uzaklaştırılmalıdır. Sadece kapaklar gerçekten dahil etmenin doğru kullanılmalıdır. Sürükleme, kaldırma ve çarpma ya da yankılamak yalnızca vinil imha eder. İlave buhar rutubeti, adresin, 1 nolu kararda durma yönünde olmasına izin vererek, her avuç dolandırıcılıktan çekinmelidir. Büyük kollar için, bir forklifti işletmeyi basitleştirmeye yönelik kullanmak gerekir. Adresin çok sıcak ürün yönünde açığa çıkartılması köpüğün ve vinilin zarar görmesine neden olur ve dolayısıyla gerçekten de önlenebilir olmalıdır.
 Yüzen bir anlaşma, köpük levhanın açıklığa kavuşması yerine h2o’yu emme ve alt tarafı tahrip eden kimyasal yoğuşmaya karşı çok yönlü kullanılabilir. Ayrıca spa tutacaklarının izolasyonunu da artırır. Kimyasal maddelerin düz kararlılığı önemlidir, bu nedenle kimyasal bileşiklerin içerdiği maddeleri veya kaplamayı kendiliğinden incitmez. Sanitizerin hizmetinden yararlanan ciddi istihdam, vinili zayıflatır ve benzer sonuç, büyük miktarda ozon için geçerlidir. H2O’nun pH değeri gerçekten en yüksek seviyede olmalı, asidik veya alkalin ortamlar spa alanınızı ve adresini bozacaktır. Maddeler öncesi, sıçramalara karşı muhalefet içerdiği yönündeki anlaşma geniş çapta kaldırılmalıdır.
 Havuz oyuncakları hiçbir koşulda korumanın en iyisine bırakılmamalıdır. Köpük tahtasını, güneşin altında h2o’nun alabileceği türden su birikintilerine doğru yumuşatır. Bu, panoyu zayıflatıyor. Köpük levhasını yumuşatma yönünde döndürdükleri için kaplıca adreslerini tarps ile maskelemek önemli bir gözetimdir. Spa kolları atlama, yürümüş olma veya üzerine uygulanma yönünde değildir. Günlük hayatlarını kısaltır. Su birikintileri keşfedildiğinde, bu yöne doğru köpük levha fermuarlığa karşı kaldırılmalı, çarpılmalı, vinilin içine hızla değiştirilmeli ve tekrar sıkıştırılmalıdır. Hazır, vinilin büzüşme yönünde uyarılmasına neden olabilir ve kendiniz köpük tahtasını değiştirme yönünde hazır olmayacaktır. Bir kapak, elastik bir kenarla kapağı korumak, hava koşullarına karşı koyduğunuz adrese doğru mükemmel bir yoldur. Eğer benliğiniz her ne olursa olsun güvence ile yüz yüze gelindiğinde, potansiyel kadar hızlı bir şekilde belirtilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın