Soul Recignment & trade: Akashic Records’tan Şifa

Şifa Yolculuğu
Bu yazıyı yazma amacım, Soul Recignment & trade modalitesinin olağanüstü avantajlarını ortaya koymak ve boşluğun ve kaygıdan iyileşme ve yerine getirme yolculuğunu göstermektir.
Çeşitli yıllar önce, kendimi doğal olarak büyük bir özel kavşakta, içte ve fiziksel hayatımda keşfettim. Yakın bir hanehalkı üyesi benim için çok büyük bir etkisi olan ağır hasta oldu. Ben & rsquod’un kendime aynı anda sahip olabileceğine inandığından daha büyük endişe duydum, 58 yaşında hayatımın küçük olduğu gerçeğine kaptırmaya zorlandım. 20’li yaşlarımda maneviyata erken başlamalarımdan hemen sonra, daha büyük kaygılardan şiddetli bir düşünceye kapıldım ve sarhoşluğun sisinin içinde yapılabilirlik kadar saklanmaya başladım (şimdiye kadar hiç alkolik değildim, ancak konforumu buldum. diğer yaklaşımlarda).
Bu hayati noktalarda, daha büyük gerçeği araştırmaya devam etmeye karar verdim ve bu da demek oluyor. İçgüdüsel olarak gözle karşılaşmaktan çok gerçeğe ihtiyaç olduğunu biliyordum ve ndash bilimsel açıdan yalnızca şeylerin yolunu çizen şeyin yüzeyini çiziyordu. Çoğu bilim için aklımdan vazgeçtim ama muhtemelen maneviyatın kapanma kapısı & rdquo aracılığıyla anlayışın yüzeyine nüfuz edebileceğime inandım. Bilgili ve rakamlarla başa çıkmakla birlikte, mutlaka mantıklı bir eylem yoluna girmeksizin bir cevaba varmak için sezgiyi uygulayan daha fazla tatmin edici nihai sonuçlar elde ettim. Aynı zamanda, & rdquo’dan bu yana bir şeye inanmanın imkânsız olduğunu biliyordum. Görünüşe bakılırsa, pek çok arayan, bütün inanç sistemlerini & ldquofeelings & rdquo’ya dayanarak, onları desteklemek için bireysel veya bilimsel bir kanıt olmadan temel almaktadır. Bu benim için kabul edilebilir değildi.
Farklı fikirlerin incelendiği bir dönemin ardından özel gerçekliğimin belirli bir yola sürekli işaret eden olayları sergilediğini gözlemledikten sonra (& ldquosynchronicities & rdquo). Çoğunlukla daha yüksek bir gerçekliği görebilmek için bir miktar kapasiteye sahip olduğumdan (esasen dinlemekten çok zaman harcadım), 1 kez psişik danışmanına başvurmuştum (daha önce kısa bir süre önce hiçbir şekilde ele alacağım hiçbir şey yoktu) radyo programında, anında okumalar gerçekleştirdi). Onun rehberliği biraz yardımcı oldu, ancak benim zevkime göre neredeyse hiçbir yere benzemiyordu. Ek bir dönüm noktasındaydım: İzleyen adım, görünmeyen gibi netlik için benim istediğim şeyi tatmin edecekti ve benzer zamanlarda benim özel hayatımda benim için bazı yol gösterdi. Bununla birlikte, hastalarımla olan durumumun sevdiği bir durumdan dolayı sıkıntı yaşadım ve benim çeşitli eksikliklerim olarak düşündüğüm şey, bana daha açık olarak görüldü. Her iki bölgede de güvenilir bir anlayış elde etmenin her iki unsura da fayda sağlayacağını düşündüm.
Soul Rehabilitasyon ve ticaret olarak tanınan şifa yöntemine yol açan bu yeni karar noktasında idi. Tek bir bilinmeyen herhangi bir şeye yatırım yapmak konusunda tereddütlü (ya da olmalı), fakat danıştığım uygulamanın referansları güçlü görünüyordu ve ben bunların özgüllüğü ilgisini çekti. Ayrıca yaklaşımın, geleneksel psişik bir olasılık olarak cevaplar hakkında & ldquofeeling yerine bir yapıya sahip olduğu düşüncesinden etkilendim. Soul Recignment & trade, Akashic Records’tan belirli veriler elde etmek için bir yapı sağladı ve şimdiye kadar var olan ve muhtemelen herhalde sonsuz olasılık alanında, şimdiye kadar olabilecek her şeyin izlenimini içeren enerjik & ldquoplace & rdquo’yu ortaya koydu.
Kendi Ruh Sağlığımın okunması, 1’den fazla ek stratejide hayat değiştiriyordu. Yazılı raporu aldım aynı gün, I & rsquod’un çalıştığı firma ile neredeyse 20 yıl boyunca işimi kaybettim. Bu önemli eşzamanlılık benim üzerimde kaybolmadı ve temizleme prosedürünün fiziksel hayatta değişiklikler getireceğini incelerken evde yüksek sesle güldüm. İşi kaybetmek gerçekte bir önemsememekti, uzun süredir benim için herhangi bir tatmin hissi kaybetmiş bir rutinden kurtulduğum için bir nimet. Şimdiye dek yolculuğum şu an bana, gerekli olan her şeyin güven ve güven olduğunu ve her seferinde birer adım ilerlediğinde endişelenilecek hiçbir şey olmadığını güvenerek öğrendi.
Soul Reignment okumamın kazanmış olduğum ek avantajlar çok çeşitliydi. Başlangıçta sunulan ipuçları benim için garip ve yabancı gibi görünse de, kendimle ilgili faktörlerle (ve bu noktaya kadar hayatım) birbiriyle nasıl ilişkili olduklarını görünce en kısa sürede sunulan çerçeveyi kabul etmekten başka seçeneğim yoktu.
Nihai olarak, niçin size bir & ldquovoice & rdquo hissettiğimi ve neyi konuştuğumu hissetmediğimi tam olarak anladım, size teklif etmem gerektiğini ve bağlı yapıları taşıdım ve psişik yapılarımda hasar görüp durduğumu biliyordum. Niçin hayatımı geçirdiğimi anladım, çünkü başlangıçtaki farkındalığım bir çocukken, bu öğeleri gerçekten de öyle hissettiriyordu ki gerçekten de benim ruhum ve temel fikir ve birincil tanımlayıcı bir & ldquoBlueprinter & rdquo ruhu ve hayatımın tek amacı, ikamet ettiğim gerçekte neyin işleyip işlemediğine karar vermektir. Ben, doğru sonuçlara ulaşmak için sezgiselliği sıklıkla kullandım, yanlış kafalı düşüncelerimi özendim ve sağlam bir koruma çizgisine sahip oldum ve Başmelek Mikail’in gücünde ruh seviyesinde eğitim aldım nedenleri hakkında ek bir içgörü kazandım.
Niçin sıradan deneyimlerden ve tehditlerden etkilenmeye her zaman çekilmiş hissettim? Gökadaları haritalandıran ve medeniyetlerimizin hayal kırıklığına uğramış geniş yerleri araştıran bir Explorer Soul olduğumu anladım.
Sesler çok kurtuldu. Belirttiğim özellikleri anlattığım zaman (gerçekte fiziksel yaşamıma ve kişilikime beni hiç kimseyi ekleyemeyeceğim) görebildiğimde, kabul etmekten başka seçeneğim yoktu. Bilgiler sadece beni tutan maddeleri açıklamakla kalmadı, aynı zamanda kendim için benim armağanlarım ve güçlü yönlerim olabileceğini, ancak tamamen ifade etmekten korktuğumu doğruladı. Bu kendi başına inanılmaz derecede güçlüydü.
Fakat bilginin olağanüstü derecede olduğu gibi, Soul Reignment yöntemine girmenin en iyi unsuru değildi. Ben ve nasibimin ruh seviyesinde sayısız ömrü aşan olumsuzlukları giderildi. Bu çerçevede, bu olumsuzluklara & ldquoblocks and restrictions & rdquo denir; çünkü bu etkiler Source & ndash İlahi Aşk, Işık, Gerçek, Bolluk ve Enerji’den çok sayıda enerjinin akışını yapay olarak engellemektir. & ldquoRealignment & rdquo, bu enerjilerin elde edilmesiyle tamamen uyumlu hale getirilmesini, maneviyatın netleşmesine ve kolaylıkla ve zarafetle paralel olarak daha fiziksel bir yaşama kavuşma potansiyelinin yükseldiğini ileri sürer.
Benim durumumda, sezgisel hediyemi çalışmaya koymak ve eğitimimi kendim de benimsemeyi seçtiğimden çok etkilendim. Kendilerini iyileştirmek ve gerçekte kim olduklarını ve ulaşmak için neyi gösterdiklerini anlamak için gezegenin dört bir yanından çok sayıda müşteriye hizmet ettim.
Yukarıda Soul Rehabilitasyon ve ticaret arasındaki önemli farklılıklara ve Akaşik Kayıtlara erişmenin diğer belirtilerine dikkat çekiliyor. Uygulayıcılar, epeyce durumlarda Kayıtlara erişebilirler, ancak sormaları gereken herhangi bir soruşturma çerçevesine sahip değildirler. Soul Reignment, normal okumanın seyrinde, sezgisel tarafından bir dizi 200 veya fazladan soru sorulması gibi özgünlükler verir. Bilgi toplandıktan sonra, olumsuzlukların nasıl ve ne zaman meydana geldiği ve fiziksel yaşantıya nasıl geldiği hakkında bir anlayış elde etmek için ek bir adım uygulanır.
İkincisi, Akashic Records’u yalnızca bir gerçek kaynağı olarak kullanan diğer yöntemlerin tersine, Soul Recignment & trade, olumsuzlukları sonradan ve herkes için temizlemek için bir yöntem sunmaktadır. Gerçekte, çok sayıda ömür için istemci ve ruh yapısını etkileyebilecek bloklar ve kısıtlamalar, hiçbir zaman var olmamasına rağmen her zaman için ruh ve rsquos Kaydından kaldırılmıştır. Niyet enerjisi sayesinde, uygulayıcı temizlemeyi gerçekleştirir. Bununla birlikte, yöntemin etkinliği, müşterinin temizlenmekte olanın tam doğasının farkına varmasını ve sonra da kendi kişiselleştirilmiş ritüelini gerçekleştirmesini sağlayarak son derece yüksek bir seviyeye getirilir, böylece istemci ve maliyet bedelsiz irade niyetlerini ekleyerek bloklar kaldırılmalıdır. Bu nedenle, İlahi Benliğin enerjisine tam ifadesine izin verilir ve şifa tamamen başlar. Tüm şifa nihayetinde içeriden geldiğinden, bu sistem son derece etkilidir.
Son olarak, sertifikalı Soul Recignment & trade practitioner, Akashic Records’u korumak ve yönetmek olan ruhunda görev alan uzmanlaşmış bir Spirit Guides & rdquo’yu sunan bir tavır alır. Bu ekstra rehberliğe ihtiyaç duyulmaksızın, sonuçta sonsuz sayıda ayrıntıya erişmek kesinlikle zor bir süreç olacaktır.
Sonuçta, okuyucu, Ruh Düzeltme ve ticaret süreci için başarılı bir yaklaşım olup olmayacağına bakılmaksızın kendi sezgisel kaynaklarını yargılamak üzere bırakılır. Benim mütevazi görüşüm ve pratik tecrübemde, kendi kendini anlama, iyileştirme ve bir ve belirli gerçek ruh-seviyesinde hediye dolu ifadesi için en iyi, en hızlı ve en yararlı prosedürdür. Şüphesiz şu ana kadar gerçekleştirdiğim tatmin ve barış derecesine ulaşamayacağımı biliyorum, ona çekilmemiş olsaydım. Kişisel web sitemde erişilebilen çözümleri araştırmaya davet edildiniz, The Healed Spirit

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın