Son zamanlarda bir Otomobil Kazası mı vardı?

“Bana olanları asla tahmin edemezsin” Ben profesyonel bir sezgisel danışmanım ve bir kişi bana telefonda bunu söylediğinde, aslında hiçbir şekilde mükemmel bir haber değil. Bugün birileri, kaderin karmakarışık parmağı ile bir araba kazası geçirdiğinde … … aramış olan ilk insanlardan birisiyim.
Otomobil kazaları korkutucu deneyimler. Fakat kesinlikle kader mi? Şimdi bu konuyu inceleyelim ve neler keşfedebiliriz görelim.
Sevgili dostum, kazalarımız olduğunda, hiç kader değil. Bununla ilgili yapabileceğin, hayatından çok iyi çıkarabilmen için bir şey var.
Kendinizi iyileştirebilmeniz için, otomobil kazalarındaki ışığı kritik olmayan, dikkatli bir şekilde yerleştirmek istiyorum. İnsanları yalnızca bir kaç yıl sonra olmak üzere bir kazadan uzaklaştırmak beni kızdırmaya eğilimliymiş. Bir şifacı olarak rahatsızlık duyan kişileri görmekten hoşlanmam. Ve bir kaza geçirmişseniz, travma sonrası şok sendromuna neden olan şok, öfke ve terör sonrası olayları bilirsiniz. Neden bu deneyimden geçerek bir kez daha?
Hayatımızdan böyle sorunlar alalım. Bireysel enerjimizi kontrol altına alalım. İşte yol bu.
Evren zihinsel. Size hissedeceğiniz şekilde yanıt verir. Kutsal Kitap şöyle diyor: “Düşündüğünüz gibi, size uygulanır.” (İncil’i metafizik olarak, bilgeliğin müthiş kitabı için yorumluyoruz İncil’deki dil mecazi.)
Bu, kazalara “inanmak” ima ediyor mu? Hey! Ben metafizik düşünüyorum, ancak aptal değilim. Hayır, bu basit.
İşte Stanley Kubrick’den alıntı yaptım,
“Evren hakkındaki en dehşet verici gerçek, düşmanca değil, kayıtsız olduğu değil, fakat kayıtsızlıktan dolayı kayıtsız kalabilirsek, bir tür olarak varlığımızın gerçek anlamına gelebileceği anlamına gelir. kişisel ışık vermeliyiz. ”
                                       –Stanley Kubrick
Kubrick, evrenin kayıtsız meselesini hangi yollarla verdiği konusunda konuşuyor. Ona yüzde yüz özel katılıyorum, fakat bu yazı için, evrenin temel maddesinin kayıtsız olduğuna dair gözlemini vurgulamak isterim. Nötr gibi ilgisizlik ima ederiz.
Fizik yasaları tarafsızdır. Belirli bir artı tek bir ikili eşittir ve camınızı masanın dışına iterseniz, ortalama bir kişi olup olmadığınız, aydınlanmış bir kişi, bir dahi, iki yaşında bir mama sandalyesi ya da son yemek yeme keyfi olursa olsun zemine düşecektir. ölüm sırasına. Metafizik yasaları da tarafsızdır. Onları inceleyerek onları avantajımıza kullanabiliriz. Nasıl kullanıldıkları umurlarında değil.
Lütfen, matematiksel bir evrende hiçbir kaza olmadığını anlamış olmalısınız. Olumsuz bir şey olduğunda düşüncelerde bulunmak zor bir ilkedir, ancak yaşamdaki bu dersi size sunma gücünü iyileştirmek için en iyisini yapacaktır. Otomobil kazaları çok sayıdadır ve bunları durdurmamızı istiyoruz.
İkinci ilke, kaza mağduru olmamasıdır. Kesinlikle herkes bir gönüllüdür. Bu sebeple, mağdur ve failin projektör sürücüye (fail) geçeceğim ve sürücü (mağdur) ilgimi çekeceğim.
Bu ilkeler sizin için yeni olabilir, ancak içinde bir şeyler karıştırırsanız, anlarsınız ektir.
Birinin sadece ardı ardına geldiğinde veya benim bildiğim bir bayan durumunda neredeyse ölümle sonuçlanacak şekilde tasarlanması gerçekten düşünmek zor – ama bu bir kaza değil. Bunun yerine, aynı dalga boyundaki iki kişinin tamamen aynı anda yaptığı son derece senkronize bir toplantıdır. Evet, bu uygundur. Sürücüleri öngören ve çeken, sınırsız olasılıkların bu dünyasında birbirlerini keşfetmek için tamamen senkronize edilmelidir.
Okuyucularımın çoğu harika insanlar, nazik, manevi ve güzel anlam taşıdığından, çekici sürücünün bakış açısıyla bu durumu ele alıyorum. Projeksiyon yapan sürücülerin, gönüllü olarak aydınlatacak bir şeyi okuması büyük olası değildir. Alkol, öfke ya da gerginlik yönetimi için mahkemenin atadığı psikiyatrik değerlendirmeler ya da zorunlu iyileştirme programlarına girme ihtimalleri çok daha yüksektir. Bunların hepsi aydınlanmanın yolları.
İkinizin sizin zaman ve mekanla tam aynı anda buluşma ihtimalleri nelerdir? Gökbilimci, değil mi? Gücünü değiştirebilirsin. Yolda, bir uçakta ve bir havalimanında güvende olabilirsiniz. Sana söyleyeceğim şeyde enerji var.
Akıl durumu, herhangi bir vaktinde dalga boyumuzu belirleyen şeydir ve dönüşebilir. Bu, radyonuzu kadrandaki ayırt edici bir yere ayarlamak gibidir. Böyle samimi bir şekilde karşılaşırsanız, projeksiyon sürücüsünün radyonun tam aynı kanala ayarlandığını söyleyebilirsiniz. Öyleyse aklın doğasında bir dakika bekleyelim. Dalgaboyu nasıl belirlenir.
Gerçekten iki zihnimiz var: rasyonel ve tarafsız zihin. Astrolojide bunlar daha büyük ve azalan düşüncelerdir ve İkizler, Yay veya 3. ve 9. evler göstergeleriyle temsil edilirler.
Nötr düşünceler Kubrick’in evrenin kayıtsızlığı dediği şeydir. Doğru kayıtsızlık aslında herhangi bir tutkudan, tutkuyla, bağlılıktan veya diğer duygulardan çok düşüncelerin ruhsal durumuna çok daha yakındır. Bakım ve nezaket bir ömür boyu devam ederken ölmenin keyfine şahit olup olmadığınızı biliyorsunuzdur.
Yoga eğitmeni Gururattan Kaur Khalsa, Ph.D. , şu anda en sevdiğim manevi yazarlardan biri, “Genel olarak işlediğimiz zihin akılcı düşüncelerdir. Akılcı düşüncelerin olumsuz düşünceler ve iyimser zihin olarak bilinen iki işlevi vardır: Olumsuz düşünceler neden bizi uyarıyor bazı şeyler yapmamalıyız ve iyimser düşünceler bize bazı eylemlerin yararlarını anlatıyor: İki diyalog ideal bir eylem yolunu bulmaya çalışıyor.
“Aklıma akılcı düşünceler hiçbir zaman tam bir çare bulamaz; tarafsız zihin seçimci, hakem ve nihai hakimdir.” Müthiş manevi yardım ve yolda da kullanışlı geliyor! İşte nedenidir.
Nötr zihin astroloji tablosunda – onun insan versiyonunda – 9. ev tarafından açıklanmaktadır. Bu, uzun mesafeli yolculuk yeri olarak adlandırılıyor ve çevredeki takımlara karşı olarak otoyolda sürüşü anlatıyor. Aynı zamanda zihnin uzun mesafeli kullanımı olduğu için meditasyonun evi – uzaktan görme, kehanet, sezgisel, desen arayan ….
Otoyolda araç kullanırsanız, anladığınızdan bağımsız olarak, zamanın en azından bir bölümünde bilinçli bir meditasyon halindedir. Otobanda sürüş için desenleri ve boşlukları ararız. Bu, üniversite giriş sınavlarındaki mekânsal ilişkiler testleri gibi, daha geniş ya da sezgisel zihnin bir fonksiyonudur. Beynin aynısını kullanıyor.
25 yıllık zamanımda birçok insanı sezgisel bir danışman, astrolog ve manevi öğretmen / şifacı olarak okudum. Ben bugün birileri otomobil kazası geçirdiğinde aramış olan ilk insanlardan birisiyim. Hastanedeki yataklardaki insanlarla konuştum ve yıllarca bu tür enerji hakkında çok şey öğrendim. Kendi özel alanına projektif bir şoför çekecek insanlarla çevreleyen enerjiyi çok iyi anladım.
Milletlerin geldiğini gördüğümde kesin uyarmaya çalışıyorum. Ve uyarılarımı dinlemeyecek olursa, yine de bulundukları konumdan “onları konuşmaya” çalışıyorum. Bazı durumlarda bunu yapabilirim ve bazen yapamam. İşte bu yüzden bu kısa makaleyi yazıyorum. Belki sizi burada koruyacak bir şey keşfedeceksiniz.
Kendi arabamdan veya kamyonundan mahrum olan bir adam için çalıştım ve daha sonraki gün araç kiralamıştım. Sigortası yoktu ve kiralık olarak hiçbirini satın almıyordu. Tecavüze uğrayan bir kadın için okudum, bir kere değil iki kere. Ben bir gün bir köprüden inip çıkacağını bilen bir kız için çalışıyorum. Bu kız şimdi hayat için tekerlekli sandalyede. Bireyleri uyandırmak için bu makaleyi yazıyorum!
Gerçekten de yansıtmalı bir şoförle birlikte bir çarpışma rotasına yerleştirdiğimiz zihin durumları şunlar:
Düşmanlık, öfke ya da öfke baskısı
ve boğa Mağdur zihniyet
& boğa bir seferde birden fazla nokta yapmaya çalışmak (çok görevli)
& boğa Başlarken veya geç olmak
ve boğa Aşırı genişletilmiş yaşam stili
& boğa cep telefonunda konuşma
& boğa Fazla etkinlik ve meşguliyet yoluyla kendinden ayrılma (süper anne)
& boğa Tamamen açık havada yaşamak, derin depresyona, kendinden nefret uyandırmaya, kendini nefrete ve hatta kendine zarar veren eğilimlere neden olur
Bunların her birinde daha yakından görelim.
ve boğa saygıdeğer, öfke veya öfke
Kişisel hislerinizi ifade etmiyorsanız, biri sizin için ideal bir yere gelecek ve bunu sizin için yapacaktır. Veya sana yap, gerçekten demeliyim.
Gezegendeki “en güzel” ve “en tatlı” bazı insanlar bu güzel açıklama için çarpışmalara katılırlar. Çok iyi ya da çok tatlı değildiyse, muhtemelen daha güvenli olabilirlerdi.
Hepimizin hissedebileceği (aslında evet, iyi ve tatlı olanları) saldırıları atmak için toplumsal olarak kabul edilebilir pek çok strateji vardır. Ağırlaştırma, zor kazanılan uygar davranışımız için harcadığımız maliyettir. Hayal kırıklığı, sağlıklı bir çıkışa sahip olmalıdır.
Atletizm, yorucu bahçe fonksiyonu, yorucu ev işi, temizlik, yeniden yapılandırma veya yeniden şekillendirme projeleri, özel defterler, bir dosta ve Yoga’ya güvenen bazı satış noktaları, satış rakamları, ayak yarışları ve geçen ayın rekorları gibi resmi yarışmalar düzenleniyor veya meditasyon.
Kendinizi güvende tutmak için lütfen bu sorunlardan birini yapın. Diğer uygun satış mağazaları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bana e-posta gönderin.
ve boğa ZEHİR ZİHİNLİĞİ
Mağdur zihniyetleri olan kişiler, beklemekte olan kazalardır. Neden bugün benzer insanlar iki kez soydular, iki kez arka arkaya, hatta iki kez tecavüze uğramışlar?
İşte kurban konumundan kurtulmanın bazı yolları. Mağdura ücretsiz diyet planından 3 ay süreyle devam edin. Hakkında eğitim görmeyin, hikayeleri dinleyin, filmler veya TV şovları izleyin, mağdur olan herhangi bir kişi ya da hayatı hakkında sempati duymayın ya da varsaymayın.
Bir kişi bir kurban hikayesini size bildirmeye çalışırsa, bir adamı bir atla ilgili olarak görmek için bir yerlerde olması gerektiğini hatırlayın!
Hayvan barınağında gönüllü olarak çalışıyorsanız veya toplumsal refah, hemşirelik veya kurtarma ve rehabilitasyon programları gibi diğer kurbanlarla güçlü etkileşim içinde olan bir alanda çalışıyorsanız lütfen bunun sizin için meslek olmayabileceğini düşünün. Bazıları bu alanlarda çalışabilir ve mağdur zihniyetlerine katılmamak için kaza geçirmez. Eğer bir kaza geçirmiş olsaydınız, sizi dışarıda bırakır. Asla endişelenmeyin, birisi arka kapıdan çıkarken olduğu gibi ön kapıdan yürür.
Bu alanlara ilgi duyan birçok millet, kişisel çocukluklarında ihmal öyküleri taşıyor ve mağduriyet problemleri yaşıyor. Bu zorlukları iyileştirmek istiyoruz. Kendinize güvenebileceğiniz ve rahat bir ortam oluşturmanızı istiyoruz. Sonra projektif sürücü tarafından geçeceğiz.
& boğa BİR ZAMANDA BİR ÖZELLİKLE ÇOK TEHLİKE ÇALIŞIYOR (ÇOK AYRILMIŞTIR)
Hiç başınızı belirli bir elle ovmak ve midenizi diğeriyle pat vurmaya çalıştınız mı? MSN Worldwide web’deki güncel bir raporda, bireylerin, sürüş esnasında yemek yemesi, duman, okuma, tıraş etme, makyaj uygulamak ve seks yapmak olduğunu ortaya çıkardı.
Çok görevli olma bazı insanlar için bir yaşam biçimi haline geliyor ve bugün bunlar en olası insanlar bazıları, ancak önümüzdeki yıllarda kaza yapacağım. Bir bilgisayar sisteminde oturuyorsanız ve çok sıkıcı bir evde sıkışırsanız, 30.000 ABD Doları ölümcül silahın tekerleğinde oturursanız, çoklu görev kullanabilirsiniz, hayır!
Arabayla tam ilgilenen – ve burada, hayatın tam olarak nerede olduğu hakkında beni duyunca – çok daha fazla şey daha iyi değildir. Daha hızlı çok daha iyi değil. Sürüşünüzü değiştirdiğinizde, ömrünüzün geri kalan kısmını da ayarlar.
ve boğa Çalkalanmaya ve Hurrey olarak
Acele edilmek ve acele olmak zaten bize senkronize olmamız ve kendimizle hellipimiz arasında. Kendimizle senkronize olmadığımızda, tüm konularda muhteşem zamanlama ile temanız kesildi.
Zamanlama ruhsal yaşamın hayati bir özelliği. Zamanlama duygusu ne kadar kabul edilebilir olursa olsun, bütünlüğe ne kadar yaklaştığınızı bildirebilirsiniz.
Saatleri veya saati olmayan birkaç bilge biliyoruz. Doğal olarak uyanırlar ve zahmetsizce zamanında gelirler. İç zamanlamaları mükemmelleştirildi. Meditasyon etkinleştirebilir.
Kendinizi aceleye getirirseniz, en azından kendi kendine konuşmayı izleyin. “Geç geç” olan bir çok kişi “Bu işi niye yapıyorsunuz? Ne zaman keşfedeceksiniz? Gerçekten geç olmak için kaba! Çok düşünmüyor musunuz!” Neden neden geldiniz? son telefon görüşmesi yapmak için? Sadece zamanında gelemiyor musun? & hellip “Çalkalamayı bırak. Eğer geç kalırsan geç kalmışsın. Oraya canlı dene.
Geç kalmanız, sizin için kronik bir durumsa, web sitemde sizin için çok ilginç makalelerim var.
& boğa OVEREXTENDED Yaşam tarzı
Kendimize rağmen bütünsel varlıklarız. Faaliyetlerimizin tamamında davranışımız tamamen tutarlıdır. Şüphe ederseniz, başkaları gözlemlemek için biraz zaman ayırın; zira gerçekten çok daha kolay, daha sonra kendi kendinize.
Biri hızlı ve bilinçsiz bir şekilde yiyebilir, hızlı ve bilinçsizce de sürer. Ve seksleri de öyle!
Bu tutarlılık ilkesi, hayatınızın belli bir yerinde aşırı genişletilemeyeceğinizi, başka bir yerde aşırı genişlemeyeceğinizi gösterir. Paul’a ödemek için Peter’ı ödünç alıp, kazanmadığınız ya da göstergelerinizin ötesinde yaşayan dolarlarla yaşamak da araç kullanma şeklinize yansıtılacaktır.
& Boğa Hücre Üzerinden Konuşma Telefon
Cep telefonunda konuşmak, azaltılmış veya akılcı düşüncelerin bir fonksiyonudur. Otoyolda sürüş, daha önce yazdıklarımızdan bildiğimiz gibi, daha büyük veya ilgisiz zihnin bir fonksiyonudur.
Tıpkı bir kerede iki alan olmanın imkânsız olduğu gibi, benzer zamanlarda bu zihinlerin her ikisinde de bulunmak mümkün değildir. İnsanlara meditasyon yapmak için öğrettiğimiz amaç, daha büyük düşünceye ulaştıkça alt düşüncelerin boşaltılması gerektiğidir. Buna “düşüncelerini sadık” deniyor. Yüksek zihinde olduğumuz zaman, düşüncelerin azalması boşaltılmalıdır. Bu iki zihin birbirini dışlar.
Tersine, azalma zihninde olduğumuz zaman, daha yüksek zihin boşalmalı. Cep telefonunda konuşmak azalma düşüncelerini kullanıyor. Daha büyük düşünceleri boşaltıyor ve bu, otoban sürüşü için gereksinim duyduğumuz tek şey – alanlar, modeller ve akış arayan zihin. Cep telefonlarında konuşmanın pek çok kazaya neden olduğunu merak ediyor musun?
Cep telefonları, gerçekte, yukarıdaki kategorilerin bir alt kategorisidir; bir kerede iki şey yapmaya ve koşuşturulmuş, kalabalık veya fazla genişletilmiş hayat tarzı bulmaya çalışmaktadır.
& boğa kendi başımıza ayırma FAALİYET VE İŞÇİ BAŞLIK (SUPERMOM)
Kaza geçirirken ne oluyor? Bir süre sırt üstü düzgün bir şekilde sarılıp duvara bakıp bunun size nasıl olduğunu sorguluyor musunuz?
Etkili, üretken olarak, finalin değil cümlenin ilk yarısına odaklanalım. En son ne zaman oturup neredeyse hiçbir şey yapmadın?
Kazalar çok temassız olan bir çok insanın yerini alır; bu da evrenin küçük bir mükemmel zaman için kendileri ile toplu olarak geri dönmesini gerektirir. Oldukça az sayıda kişi kazalarını, yaşanabilecek en iyi maddelerden biri olarak görmek için gelişti; çünkü onları durdurmaya ve yaşamlarında nereye gittiklerini düşünmeye ve özellikle gerçekten ciddi olanlarda gerçekten önemli olana dokunmaya zorladı. Kazadan önce kişinin canı yanıp söner.
Yapmanı istediğim, kazayla ilgili bileşeni atlamak ve daha fazla zaman ayırmak için garanti altına almak. Kendinize, haftanın iki saati, günlük dinleme, müzik dinleme, dolaşma, çocuğunuzla ya da başkasının oynamayı ve önemli olanınızla el ele tutuşu garantileyin. Sen de yaptığın için mutlu olacaksın ve ben de senin için memnun olacağım. Telefonum çaldığında bir kişi “Nancy, bana hiçbir şekilde inanamayacak” dediğinde bunu hiç sevmem
& boğa Tamamen Dışarıda Yaşamak Kendine özgü, derine nüfuz ederek, kendiliğinden ağlayan, kendini beğenmiş ve kendini kaybeden
Sana bu bölümün ne kadar önemli olduğunu ikna edecek bir hikaye anlatacağım, ancak başlangıçta kendimize doğru olma hakkında bildiklerini eleştirelim. Yerleştirin, hiçbir şey, kim olduğunuzu öğrenmekten ve o kişiye dönüşmekten daha önemlidir. Ben veya herhangi bir astrolog mutlaka size yardımcı olabilir. Birkaçımız erken çocukluk ve üniversite yıllarının koşullarından kurtulduk ki bu da belki de gerçek benliklerimizi görmezden gelerek ev ya da toplumun beklentilerine uymaya teşvik edebilir. Yetişkinler olarak, otantik benliklerimizi ortaya çıkarmak istiyoruz. Astroloji tablosu, gerçek benliği açığa vurduğunu bildiğim en sadık plantır.
Dünyada, biz değil bir şey olmaya çalışmak için en stresli faktör değil sadece (ve bunu nötr olarak eleştirel olarak ima ediyorum), tamamlanmış olan bileşene belirli bir seviyede saldırgandır. İçimizde, kendi kendimizden kopduğumuzda ayaklanma ve intikamı almak için bir şey var.
25 yıl önce ilk okumaya başladığımda, normalde oldukça önemsiz zorluklar yaşayan şeylerle çağıran bir müşterim vardı, ancak bir şeylerin arka planda bira olduğunu biliyordum. Aramaları, birkaç küçük eksikliği olan yeni ev ile ilgili. Kocası yeni tohum koymakta yavaştı. Ve kayınbabası, zengin bir kocası, yeni evini ve bir avuç ayda ikinci bir bebeği beklerken son derece depresyondur. Bu müşteri gerçekten normal olarak temas kurmadı ve bu birkaç öğeye yapılan aramaları sınırlandıracaktı. Ben onunla hoşça çıkma şansım olmadı.
Korku olayım, bir gün kızkardeşine yarı yarıya vurulduğunu söylemesi beni çok korkuttu. O ve bebek (uterusta) anında öldürüldü.
Polis memurları, medyumlar ve sezgisel danışmanlar gibi basit bir seviyede bulunurlar. TI, insanların Gallup anketlerinde ve psikolojik analiz görüşmelerinde yalan söylediklerini, ancak polisin ve medyanın bunları tam olarak elde ettikleri koşullarda değil, yalan söylemelerini ima ediyor. Polis, bu tür iş faktörlerinden “polis tarafından intihar” ile iletişime geçiyor; bu olay bugün O. J. Simpson’dan1 saygı duyuyor. 12. evde Satürn var.
Olabilirse, bu genç kadın çıkmazından trajik bir yol belirledi. Bu onun kaderi miydi? Yok hayır! Kendini iyileştirebilirdi. Ancak sık sık – ve bunu kalbimde olduğu gibi, birkaç kişinin belirli vesilelerle kendinden geçebileceğinden çok daha fazla olduğu söylenir – dönüşmeden kelimenin tam anlamıyla ölürler.
Yaşamınızda mutsuz biçimde mutsuz olursanız, evliliğiniz, işiniz, bilinçli olarak o enerjiye sürükleyip ölümcül dileklerinizi yerine getirecek projektif bir şoför var. Bu korkunç ve gerçek bir olasılıktır. Lütfen uyan! Kendinizi iyileştirebilirsiniz.
Bu genç bayan kadar depresyondayken, bir şey ölmeyi arzuluyor, evet, ancak fiziksel beden içermez. Düşünmeye, inanmaya ve oyunculuğa eski yaklaşımlara yenik düşüyoruz. Belki de hayatımız boyunca canlarından öleceğiz. Ya da eski hayat tarzımız öldü. Ancak yerini alıyor psişik bir ölüm. Bunların hiçbiri fiziksel bedeni içermektedir.
Otomatik kazalarla ilgili olan bazı astrolojik enerjileri listeleyeceğim, ancak bunu bir mesaj sonrası hipnotik öneri olarak almazsanız, bu yerleşimlerden birine veya tanıdığınız bir kişiye sahipseniz, o zaman bir otomatik kaza geçirirsiniz. Kesinlikle özgür iradenizi kullanın. Bu enerjileri yapıcı bir şekilde kullanmaya karar verin. Bu kısa makaleyi uyanmak için nazikçe dürterek çekin. Direksiyona geçtiğinizde özellikle görevli ve bilinçli olun. A ürünlerinin sayısının ulaşılabilir olduğu kadar kesinlikle uzak tutun:
boğa MARS / URANUS
Karedeki kare veya Uranüs’le muhalif olan Mars, “kazaya eğilimli” yönüdür.
Normal olarak birey, bu insanlar bugün de özellikle web sitesi trafik sıkışıklığı gibi sınırlı olmak için kötü tepkiler veriyor veya normal rotalarını engellediğinde durumlarını hızla ilerliyor – yanıtlarında oldukça akılcı olabiliyorlar
ve boğa GEMINI PLANETARYENERLERİ
İkizler gezegensel enerjileri İkizler’i haritanızda (Güneş, Ay, Güney Düğüm veya Satürn) belirginleştirebilir veya 3. evinizde Güneş, Ay, Güney Düğümü veya Satürn gibi hayati yerleşimlere sahip olmak anlamına gelir.
SunCorp tarafından yapılan ve Güneş’ten üç yıl boyunca 160.000 kaza iddiası bulunan bir anket Geminis’i en kötü şoförler olarak gösterdi. Bunun nedeni, eşyalar çok yavaş ilerlediğinde Geminiler dikkati dağılmış ve sabırsızlanıyor olmalarıydı.
Geminis aynı zamanda acele etmenin en olası işaretidir, aynı anda birçok faktörü de gerçekleştirir ve araç kullanırken cep telefonunda konuşur. Bu ankette yaptığım komple diziyi incelemek için web sitemde durun.
TAULUS VE PISCER PLANETER ENERJİLERİ
Balıklar ve Toroslar’ın gezegen enerjileri, bu göstergelerden birinde veya 2. veya 12. evlerde Sun, Ay, Güney Düğüm veya Satürn gibi zorunlu yerleşim anlamına gelir.
Boğa ve Balık, kişisel küçük dünyalarında en çok eğilim sergileyen iki arketip enerjisidir. Evinizde garajı temizliyorken, arabayı yıkarsan, çek defterini dengelerken, en sevdiğiniz videoyu izlerken ya da günlüğüne yazdığında bu güzel ve güzel.
Otoyolda sürüş son derece karmaşık bir sosyal ve soyut kavramsal etkinliktir ve anlık çevrenin nihai farkındalığını ve insan davranışının karmaşıklığını kabullenmesini gerektirir … ister ister olmasın!
LIBRA PLANETARY ENERJİLERİ
Terazi gezegensel enerjileri Terazi ya da 7. evdeki Güneş, Ay, Güney Düğüm veya Satürn gibi kritik yerleşim yerleri anlamına gelir. Bu enerjiler genellikle yansıtmalı sürücüler için son derece istenen pasif agresif kişilik dinamikleri (kızgınlıkla öfkeleniyor mu?) Sunar.
KUZEY DURUMDA PLUTO Boğa & Boğa
Kuzey Düğüm pütürleri veya transit olarak sürekli küçük bir zorluk çekiyor. Gerçek hayatınızı yaşama sorumluluğunun dışında bir yol aramış iseniz – Pluto’nun baştan çıkarıcı bir yanı var – tamamen canlı olması titiz ve zor. Bilinçaltı gücüyle boşa ve aptalca dileklerini karanlık bir şekilde yerine getirmenin bir yoludur. Bireylerin dikkat çekici kazalarla, yalnızca ulaşılabilir fırsatta oldukça sıradan bir şekilde ölmelerini sağladım. Muhtemelen, onların istediği buydu.
Plüton dönüşüm çağrısında bulunur ve mutlaka fiziksel bedeni içermeyi gerektirmez, ancak bazen kişinin ego- sunda bir yanlış anlama vardır.
Polis memuru ve medyum gibi çekici kamyon şoförleri, yoğun trafik kazalarından sonra doğru kişilerle etkileşime giriyor. Bir zamanlar, beni evime geri götürecek bir çekici sürücüyle konuşma yaptım. Birkaç ölümcül kazanın olduğu yerde bir gerginlik yaşadık. İkimiz de, ölümle sonuçlanan kazaların tam olarak nerede meydana geldiğini ve nerede oluştuğunu belirleyen yerlerde toplanan bir kara delik türü güç olduğuna karar verdik. “Ölü Adamın Eğrisi”, gençken çok sevilen bir şarkıydı. Acımasız gerçek şuursuzluğunuz olmasına rağmen bu yerlerden birinin arasından geçerseniz, boşluğa çekilebilirsiniz.
Lütfen bu gerçeklikten korkmayın. Bu kısa makaleyi okumak için hayatta iseniz, bu yerlerden en az bir tanesi vasıtasıyla daha önce güvenli bir şekilde sürdünüz demektir. Genellikle uyarı levhası kullanın ve kendinize canlı olarak açıklama yapın. Hayatınızın herhangi bir bölgesindeki mutsuz iseniz, ne kadar zor olursa olsun, bu konuda bir şey yapın.
Ben & rsquove yapmamak için önemli birkaç öğeyi teklif ettim, şimdi size iki önemli konuyu sürekli olarak verelim:
& boğa kendinize ikamet etmek için bir neden verin.
Ve boğa ve bu gerçeği bilincinde ol.
Eğer bu gezegensel enerjilerden birine grafikte vurgu yapmışsanız ve ayakkabı uymuyorsa lütfen koyun. Uyanmak. Bilinçli olmak. Hayatta olun ve direksiyonun arkasında dikkatli olun! Sorumlu çalışmanızı ve oraya güvenli bir şekilde gelmenizi istiyoruz.
Bu yazma eserinde hiçbir şeye değinmezseniz yazdığınız şey sizin için değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın