Sofistike stil ve İngiliz tarzı Breitling Bentley saatler

Herkes hiç bir Bentley sahibi olmak hayal, Breitling saat firması Bentley’nin sofistike, tasarım ve İngiliz arıtma anımsatan ayırt edici erkekler saatler tam bir çizgi geliştirmiştir. Breitling saatler ve Bentley Motors dan sonuçlandı, bu Bentley ilham koleksiyon Breitling’ın standart Derneği havacılık ile bir hareket olduğunu.
Bentley Motors imza chronograph yetenekleri üzerinde belgili tanımlık bezel, tanıtıcı düğmeleri bir Bentley panosundaki esinlenerek bitirme tırtırlı. Bu chronograph önemli çapı davasında “30 saniye” tür anılacaktır kendine özgü bir mekanizması vardır tam olarak nerede Merkezi el hakkında alışılmış 60, yerine sadece 30 saniye içinde hangi Breitling’ın kalibre 25 hareketi bir fonksiyonudur süpürür. Otomotiv gezegenin bir haraç Bentley Motors da bir “değişken takometre” ile ortalama hız, mesafe kaplı ve yüksek hıza ulaştı ölçmek takan etkinleştirme donatılmıştır.
Breitling Bentley saatler Breitling Bentley 6,75 Arnage tanınan bu güçler Bentley’nin lüks limuzin six.75 litrelik motor hemen sonra adlandırılmıştır. Bu kronometre içeren genel performans ve gelenek, daha sonra bu seçildi motoru gibi evlilik işaretler. Büyük diyafram Bu chronograph opsiyonlar takvim iki ayrı göstergeler üzerinden okunabilen bir tarihi ve büyük tasarım ve stil, işçilik ve hassas derleme tamamlar, rafine estetik çevirin. Bentley motorlar gibi çerçevesini tırtıllı karakteristik motifleri ile bir Bentley iç anımsatan bezenmiştir. Çelik, sarı altın veya gül Altın Ödülü sınırlı bir sürümünü seçin.
Breitling’ın Mulliner Tourbillon lüks tanımlamak araçlar yapmak için bilinen Bentley atölye almıştır ve sofistike ve hassas bu modelin Bentley bilenler için teşekkür ederiz. Bu nadir seyretmek bir hakiki koleksiyonerler öğe, çünkü sadece birkaç düzine fazla önümüzdeki yıllarda, ama karmaşık Kronometreler hayranları için oluşturulan, bu seçkin onları ek arzu ediyor. Tamamen özelleştirilebilir, bu sahte Breitling saatler Platin gül altından seçmek gelecekteki sahibi izin sarı altın ve beyaz soğuk durumda metaller yanı sıra arama ve timsah deri kayışı rengini. Hassas izle yapım yüksek gereksinimleri, her tek ince hazırlanmış Mulliner Tourbillion sanat benzersiz bir İşlet kullanmaktır.
Prestijli Breitling Bentley koleksiyonu son zamanlarda Basel Dünya 2009 yayımlanan yeni üye – Bentley Motors hız chronograph memnuniyetle izliyor. Bu açık seçenekleri önceki modellerin tutar ve ince bazı iyileştirmeler gösterir. Elverişli bir konuma sahip olan bireylerin güçlü sportif kalpler dokunur bir saat gerçekten hissediyorum, zarif tasarım ve stil ve tanınabilir İngiliz tarzı var.
Breitling son derece sofistike teknik miras tarafından desteklenen, bu saati takan Kronometreler, saat, dakika, saniye, Tarih ve değişken bir takometre dahil olmak üzere altı pratik fonksiyonları ile sunmaktadır. Breitling 25B kalibre, özel bir otomatik hareketi normal 60 saniyelik chronograph mekanizması yerine bir özel 30 saniyelik chronograph mekanizma ile donatılmıştır. Merkezi El arama hakkında 30 saniye içinde kayma sağlar ve bir çok ekstra doğru okuma saniye ile sunar. Breiting Bentley için saatler bir haraç değişken bir takometre bu yeni model için önemlidir. Tipik hız, mesafe kaplı ve hızı gibi bu takometre takan için hayati bilgi verir.
48.7 yine de enfes tırtıllı çerçeve özellikleri durumunda. Her iki Yansıma önleyici bir konveks safir kristal/EC Breiting sahte saatler siyah kadife, bronz, gümüş fırtına ve Neptün sunulmaktadır. Diğer üç aramalar çelik veya 18 K kırmızı altın harf görüntülendiğinde Neptune arama sadece çelik davasında sunulmuştur. Tarihi yerleştirilmiş içeren dört ve saat 5’te penceredir. Daha yakın avcılık, krom Yüzüklerin sundials’and büyütmek kadran üzerine üç sundials’are parlak nokta tarafından kabul anahtar arama için çok daha ince ve daha küçük bir görünüm getirmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın