Siyah mürekkep yazıcılar kritik yönlerini açıklayan

Canon ı – ideal Portatif mürekkep püskürtmeli yazıcı gelir istiyorsanız P100 yatırım ve $150 ayrı ayrı aksesuarları için harcama düşünceler yapmak PIXMA getir. İle yüz-in olanakları, hangilerinin çoğu için en iyi olduğunu. Bu benim ekran aşağı çekerken, ben benim ragle kapmak ve mürekkep bana doğru çekin olduğunu anlamına gelir. Eğer sen kendi bir mürekkep püskürtmeli yazıcı sonra Yazıcı mürekkep o doldurmak sahip olduğunuz olacak. Analiz yapmazsan, hangi belgili tanımlık fiyat etiket tarafından çok orijinal yazıcı maliyeti ağır bastığı pahalı Yazıcı mürekkep için kabuk için alma sonu olabilir.

Konica yazıcı ve yazıcı, örneğin kullanılabilir Konica Minolta uyumlu yedek kartuşları. Ben büyük bir kupon buldum ve bu işe yarayacağını biliyordum. Sen-ecek var olmak yazıcı için yazıcı kartuş seti gerekli. Dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar ve aile üyelerinin kullanımı için gerektiğinde yazıcı kararı belki de önemli bir karar olabilir, ancak diğer öğeleri maliyet, mükemmel, yaşam biçimi ve topluca yazıcı marka ve stil tayini için başka belirleyici bir tarihlerde kullanılacak aksesuarlar ile. Ancak bu bir Epson değil ve gelişmiş siyah ve beyaz fotoğraf yazdırmak için yapılandırılmamış bile bir yazıcı ile eşdeğer faydaları etkili alabilir.

Lazer yazıcılar ile birlikte onların yedek toner kartuşları gider ek ama düzgün nitelikli arayan belgeleri oluşturmak için maliyet değer. Ve yüksek hızlı veya uzun mesafe yazdırma istediğin bu yazıcılar bir ateş – tel bağlantı noktası ile göz önünde bulundurun. Hiç de Yazdır e-postalar, bu son derece savurgan olduğunu. Olarak beklenen, perakende fiyatı şimdi $33 66 $ kutu başına için iki katına çıktı. Mürekkepler indirim için sahip erişim 1 üzerinde baskı fiyat kaydetmek için en iyi yollardan olduğunu öğrendim şimdi yazdırma yüksek kaliteli avcılık endişelenecek elde kalmadan satın alabilirsiniz.

Onlar are yazdırmak normalde son derece yavaş ve oldukça düşük kalite de. 4 x 6 fotoğraf kağıt HP Danışma – Jet 3650, uyumlu ama gülünç yavaş bir faaliyet gösteriyor. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar normalde sayfaları yasal boyutu maksimum almak ve konut, küçük ofisler ve düşük profilli iş işlevleri için idealdir. Öylesine sen-ebilmek kullanmak en kaliteli HP mürekkep püskürtmeli kartuşlar uyumlu olacak gerçekten sürekli kartuşları sıralama doğrulamalısınız yazıcılar için satın alırken gerçekten emin olabilirsin. Birkaç ortaya tutumlu aileler etkinleştirmek için tamamen ücretsiz çevrimiçi kaynaklar hakkında başkanlık Inaugurations ek keşfetmek.

Bu yeni ve ayrı renk mürekkep kartuşu program küçük ofisler ve özellik kullanım için gerçek bir yenilik oldu. Çift yönlü yazdırma işlevi kağıt maliyetlerinde tasarruf yardımcı olur. Sahip olduğunuz tek şey düzenli bakım alışkanlığı ve güzel planlanmış bir yaklaşım uygun. Mal ve Kırtasiye malzemeleri siyah beyaz yazıcılar, renkli yazıcı, mürekkep ve toner oluşur. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar herhangi bir ısınma süresi – gerektirmeyen onları açmak ve gitmek hazırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın