Samsung Galaxy S9 Kapakları

Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti ve optik olarak stabilize çift kamera ayarı. Tabii ki Snapdragon 845 hakkında pek fazla şey bilmiyoruz. Öte yandan Samsung, iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’da bulunan iPhone’un yeni A11 yongasına kıyasla bir darbe aldı. Ancak bu, özellikle iPhone X’in iPhone 8 Plus ve daha önce piyasaya sürülen iPhone 7 serisinin 3GB’ında benzer şekilde dondurulduğunu düşünerek, büyük bir hayal kırıklığı olmayacaktır. Güzel, sadece akıllı telefonların geleceğini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayar sistemleri dönemini de değiştirecek. Gösteri panelinin iyileştirilmesi, Nisan 2016’da, Samsung’un olağan zaman çizelgesinden yaklaşık iki üç ay önce başladı. Samsung Galaxy S9 Ekran Çatlakını Düşürdüğünde mi? Bu yeni inovasyonun Galaxy S9 neslinde ilk kez ortaya çıkacağı kesin değil, fakat Kore Herald’ında yayınlanan bir raporda bunun böyle olacağını önermektedir.

Her ne kadar Samsung tarafından üretilen AI çipi embriyonik aşamalarda çok büyük bir yere sahip olsa da, Kore Herald, Apple ve Huawei tarafından sağlanan cihazlara eşit olduğuna da dikkat çekiyor. Her şey stratejiye göre giderse, mağaza raflarında çok beklenen Samsung amiral gemisini görmeye başlamadan önce de uzun süre beklemek zorunda kalmayabiliriz. Onu kaçırdığınız senaryoda, Samsung Galaxy S9 muhtemelen kasabasında bir perakende mağaza içinde olacak! Galaxy S8 şu anda bir Android cihazında bulabileceğiniz ideal mobil işlemci çifti içeriyor ve Snapdragon 835 çipinin içinde bulunduğu tek telefon. Görünüşe bakılırsa, Güney Koreli teknoloji devi saniyede 1.000 kare hızla video çekebilen bir kamerayı inşa ediyor ve bu da rekabeti kozlıyor. Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi – ne zaman alabilirim? Kısa bir süre sonra Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus piyasaya çıktıktan sonra, teknoloji meraklıları şu anda amiral gemisi serisinin sonraki olası girişini, yani Samsung Galaxy S9 Kılıf speküle etmeye başladı.

Galaxy S8 için kulaklıklar tedarik etti ve ardıl üzerinde ses işlevi devam ediyor. AÇIK hale getirdiğiniz anda, sesin yüksek kalitede geniş bir farkı hissedeceksiniz; yani, sesin AÇIK olduklarında daha zengin oldukları anlamına geliyor. Yüksek kalitede yüksek kalitenin sağlanması, reklamsız gazetecilik vizyonu ile uyumlu hibe sponsorlarının yardımına çağırıyor. Genel olarak, bu söylenti tamamen makul ve Samsung’un zeminine yakın bir kulak tutma ve müşteri geri bildirimlerini dinleme başlıklarıyla tutarlı geliyor. Konumlandırma – Bu alan, cihaz tarafından desteklenen konumlandırma sistemlerini gösterir. Video altındaki Galaxy S9’u harekete geçirdiğini iddia ediyor. Büyük kardeşi Galaxy S9 Plus hakkında konuşurken dikey olarak düzenlenmiş bir çift kamera ayarı var. En yeni söylentilere uygun olarak, müteakip telefon belki de ön tarafa bakan bir kamera ile donatılmış bir 3B dedektörü içerebilir. Üstün koruma sağlayan TPU Jelden üretilen bu Samsung Galaxy S9, telefonunuzun orijinal stil estetiğini korurken toplu maliyetsiz koruma sağlar.

Telefonun pratikte hiçbir şey doğrulanmadığı halde. TechRadar’ın önerisi: Galaxy S9’un serinin yeni bir yeniden başlatması yerine yinelenen güncelleme olarak belirlendiğinden, selefi ile aynı çıkış maliyetini almasını bekliyoruz. Sokakta bulunan sözcük, Samsung Galaxy S9 serisinde gelişmiş kameralar var – hem ön hem de arkada. Rapor, S9’un arkasında bir tarayıcıyı çalıştıracağını belirttiğinden, alt ekran parmak izi sensörüne de güvenmeyin. Muhtemelen ekranda değil, belki arkadaki çok daha merkezi bir konuma ya da belirli bir patentin gösterildiği gibi ekranın altındaki çentik içine kurulmuştur. Ve daha olası bir özellik, atmosfer koşullarını izleyen ve sizi çevre kirliliği konusunda uyaran bir algılayıcıdır. Biyometri S8’de (parmak izi sensörünün yerleşimine rağmen) çok büyük bir anlaşma yapmıştı ve Samsung ante’yi S9 ile yükseltiyor olabilir.

Samsung, belki de Galaxy AI UX olarak bilinen ve SamMobile yoluyla Galaxy S9’a dönüşebilecek gelişmiş bir yapay zeka tekniğini hazırlıyor olabilir. Olasılıklar öneriyor, orta vadede 2017 yılına kadar yeni akıllı telefon tüm uluslara ulaşmalıdır. Akıllı telefon, taşınabilir olmayan bir Li-Ion 3,200mAh batarya ile besleniyor ve Galaxy S8’den daha uzun sürüyor. Samsung Galaxy S9, IP67 Toz ve Su Direnci İşlevsellik Ortalaması Yardım. Samsung bu amaca uygun başlangıç ​​tarihinin inanılmaz büyük olasılıkla doğru olması için önceki etkinlikler aracılığıyla amiral gemisi akıllı telefonlarının çeşitli modellerini piyasaya sürdü. Raporlar ayrıca, Samsung’un bu yılın başlarında Apple tarafından tanıtılan Face ID yöntemine bir cevap açıklayacağını da önermişti. Normal güvenlik güncellemelerini alacaksınız ve iş bu yıl mükemmel teslim edildi ve bilgisayar yazılım yamaları geldiğinde ipler üzerinde Pixel hattı vardı. Apple, iPhone X’i Eylül ayında piyasaya sürdü, ancak satışlar, üretimle mücadeleler nedeniyle sadece Kasım ayında başlamıştı. Kurum, tedarikçilere göre üretim ile talebi hizaya getirme konusunda hala çalışıyordu. Bildirildiğine göre “teknik kısıtlamalar” nedeniyle Not 8’de aynı özellik kesildi, ancak Samsung’un Apple’ı yumruklayacağı ve 2018 amiral gemisi içindeki teknolojileri de içerdiği öngörülüyordu.