Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

Aşağıdaki cihazlar için geçerli olacak Takas karşılığında Program Samsung Ticaret altında ticaret için mevcut uygun olduğu,-yukarıdaki Değerleri: (Galaxy S etkin modeller gibi) iPhone 5 ve üstü, iPhone SE, Galaxy S5 ve üzeri, 5, LG G4 ve üzeri, Google Piksel Ve Piksel XL Unutmayın. Cihazları (bir ücret satma ötesinde gözyaşı ve hiçbir kesmeleri veya çatlak veya diğer görünür kusurları vardır ve herhangi bir kara listede değil Ticaret için uygun olmak için işleyen bir ekranı tutan güçler ve anlamı) harika durumda olması gerekir. 8 Not çift kamera lensi, Nokia 8 gibi iPhone Plus ve Android rakipleri kullanılan teknoloji ile Samsung ‘un ilk akıllı telefon kullanıcıları ve derinlik efektleri oluşturmak ve daha fazla zoom sağlayan arka 2 MP kamerası var beş verme kapasitesi.

Satın almaya değer bir önceki Notlar oluşturulan her özellik var ve 20 inçlik Galaxy çıkardığı yeni Samsung akıllı telefon tarzı içine çarparak, ama sonuç olarak gerçekten Samsung’un diğer akıllı telefonlar ile karşılaştırıldığında, özellikle yeni ya da devrimci hissetmez. Sekiz Not 20 inçlik Galaxy gibi ekranın altında, ekranda herhangi bir video bindirme böylece aynı zamanda bir mesaj bireylerin izleyebilirsiniz oluşturur ve Samsung’un Ek pencere, navigasyon düğmeleri sırasını değiştirmek için potansiyel olarak bazı kullanışlı eklemeler Android olarak ayarla ilgili bir işlevi vardır. 6.3 çapraz, düz Samsung’un Galaxy S 8 cihazlar, Not neredeyse her diğer cihaz 8 Cüceler gibi 7 önce Not olarak, sırf ekranda gerçek emlak Sonsuzluk Görüntü alınan uzun ve ince bir üslup ile.

Not 7 zorluklar altında net bir çizgi çizim büyük Android akıllı telefon üreticisi olarak Not çıkışından sekiz çimentolar konumunu,” Araştırma Ben Wood, Şef belirtilen Samsung’un inatçılığını ve kararlılığını ifade, CCS Galaxy S 8+ büyük Sonsuzluk Gösterisi ile 8 harika pil ömrü ve Galaxy Not yok, açıkça koymak akıllı telefon ekranına yapıştı uzmanları hedefleniyor. Geçen yıl Galaxy S5 ve S7 Kenarı mükemmel telefon olmuş ve bu yüzden 7 Galaxy Not… Samsung içinde bazı oluştu anlamaya görevli olmasına Rağmen birden alev başladı kadar ve buna karşı bir kez daha yer almaktan korumak için nasıl, diğer Millet Millet hareket yapacak bir telefon yapmak için çalışıyorlardı. Yeni Samsung Galaxy Note 8 Kılıf 20 inçlik Plus ile tanışın.

20 inçlik Galaxy 6.2’den biraz daha büyük ve kavisli bir ekran-inç göstermek olacak Artı , kaynak diyor, ve gerçekten-arka çift kamera kurulumu 7 gibi bir iPhone Artı olmalıdır. Faydalı fonksiyonlar gibi çok Galaxy Note 8 yenilikçi çözümler ana taşınabilir 8inch ekran bölme ve Samsung’un akıllı yeni nesil S paketi için gelişmiş kullanılabilirlik erişim ile S Kalem bulunan bir dizi uygulamalar için en uygun erişimi etkinleştir penceresi olanakları oluşturmak, düzenlemek, yönetmek ve Samsung “okuma modu” e kitap optimize çözünürlük, video ve sesli aramalar ile zevk teknolojileri günlük belgeleri paylaşmak için izin Şablonlar ve araçlar Not. Galaxy S 8 sevdiklerinize bulunan aslında aynı Super Amoled panel ne spor, Samsung 6.3-inç boyutunu artırdı ve Galaxy S 8 biraz daha köşeleri Kare bile. Başka her şey burada tam olarak bilmek ve Samsung’un AMOLED panelleri hakkında tapıyorum geldik ve küçük başka özellikleri Galaxy S 8 değişmiş. Altı At.En büyük Samsung hiç bir amiral gemisi telefon piyasaya sürmüş, ama yine de Galaxy S 8 keşfedildi aynı küçük çerçeveler spor bu ekran 3-inç. Telefon yüzü fazla %83 iterek, sekiz Galaxy Note gerçekten yaradı gibi hissetmez.üç-inç göstermek, serisi telefonlar bir önceki sevk ile inç boyutu en Not-5.7 oldukça yakın.

Samsung güncel Ekim ayında cihaz Samsung Galaxy Note 8 en Yukarı fırlatma olacak. 2017 için Samsung’un büyük ekran telefon olacak! “Note8 henüz Samsung’un en pahalı akıllı telefon, 999 EUR perakendecilik EURO 799 ve 899 EUR, sırasıyla başlar varolan nesil amiral sollama – Galaxy S 8 ve 20 inçlik+ kilidi. 7 iPhone Plus, LG G5, Huawei P9 aile sonra, 9 Huawei Mate, LG yayımlanan V20, Samsung s 8 29 Mart 2017Samsung Galaxy New York, medya etkinlikte Samsung Galaxy S serisi unsuru olarak Samsung Electronics tarafından oluşturulan akıllı telefonlar Android Ücretini+ Galaxy bırakın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın