Sadece bir Alüminyum Mac Mini’de Güncelleme Talep Edici Belirleme ve Bellek Nasıl Yönünde

Apple üzerinden Mac Mini, gösteri, klavye veya fareyle taşınan çok küçük bir stil sorunu olan masaüstü bilgisayar sistemidir. Yaklaşık 7,7 inç (196 mm) ve 1.4 inç (36 mm) boyunda olan birim, neredeyse 2.7 ağırlığındadır. Gerçekten hareket edebilen ve en kaliteli üretkenlik işlevleri doğrultusunda, sistem seyahatler, organizasyon gezileri ve diğer tatillerde rahatça eşlik edilebilir. 2009’un son aylarından önce tüm sunucu moda ürünleri, 2011 yılının ortalarından önce başlamıştı ve satın alan bir Macintosh masaüstü olarak işlev gören bir optik disk motivasyonuyla geldi. Mac Mini, son Macintosh diziliminden daha az sağlanan en iyi bilinen birkaç masaüstü şirketinin 1’idir ve diğer ikisi de iMac ve Mac Skilled.

En az boyutlu uzaktaki dizüstü bilgisayar, bir tüketicinin farklı bir şov, klavye ve fareyi artırmaya doğru tam bir şişmiş Laptop veya bilgisayara nokta içeren bu kutuyu yenilemesine izin verecek. Yöntemin tür bir Sunucu sürümünden birisi, OS X gerçekleştirme yöntemi (OS) sürümünün bir unsuru oluşturabilen azaltılmış bir topluluğu sıralamak için üretilmiştir. Güncel unibody Mac Mini, entegre HDMI film portu ile verimliliği, keyfi ve oyun yönünde eşdeğer ürünlerinize kolayca kolaylıkla hitap edebiliyor ve bu da sistemi bir TV veya başka bir gösteriye çevirmenize olanak tanıyor.

Bazı tüketiciler, bu uzak Laptopun eski sürümünü yönetiyorlar; bu nedenle, bir alüminyum Mac Mini’nin içindeki zor motivasyon ve hafızayı derecelendirmek yönünde alınan tedbirlerle ilgili olarak konuştuk.

Bir alüminyum Mac Mini’nin içindeki sert ilham derecesi yukarı derecelendirme yönündeki teknikler

(Güncelleme yönünde buna benzer, kendinize T6 ve T8 tornavidalar ve çağdaş 2,5 inç karmaşık taahhüt veya 9.5mm’lik en yüksek tavanla güçlü bir yer tutkusu gerekecektir)

1. Aşama. Daha önce bahsettiğiniz aygıtı dönüştür ve saatin ters yönünde bükerek tekrar götürüp al.

Faz 2. T6 tornavida kullanarak meraklıyı seviyede tutmaya çalışan birkaç vidadan iyice kurtulun.

Sahne 3. Şu anda, sevgiliyi dikkatli bir şekilde kaldırıp anakarta doğru bağlı kabloyu ayırarak yola çıkın.

Phase4. Plastik kasanın arka tarafında bulunan diğer T6 vidaları görününce tornavida kullanmaya özen gösterin.

Phase5. Mac Mini’nin senaryosundan plastik unsuru çıkartıp ev dışında bırakın.

Phase6. Yaklaşan hareket, 4 T8 vida ile istenen varış yerinde tutulacak anten ızgarasından kurtulma yönündedir. Hepsini kaldırın ve anten ızgarasını ana karta karşı bağımsız olarak dikkatlice kaldırın.

Action7. Kendinize daha önce olduğu gibi, anten ızgarasından kurtulursanız, kendinize karmaşık motivasyon istediğiniz hedefe hazır olacaktır. Anten ızgarasının altında açılacak ve kendisi karmaşık motivasyondan kurtulamadan önce ana karta karşı taahhüt konektörünün bağlantısını kesmek isteyecektir.

Move8. Taahhüdünü sabırla yükseltip sadece Mac Mini’den çıkarın.

Phase9. İlham, siyah bir geçme, sökme ve belirleme açısından bağlı olan 2 T8 vidasından çok uzakta vasıtasıyla güvenli olacak. Vidalar yaşlı bir coşkuya bölündüğünde, bunları yeni birine sıkıştırın.

Phase10. Esansiyel olarak eski siyah coşkuyla karşı karşıya kalkan koruyucuyu çıkarın ve zor taahhüt konektörünü sökün. Şu an için, bu talepkar belirleme konektörünü, taze ilhamınız ve arzulanan hedefinize, yeni yeni taahhüdünüzün üzerine tekrar siyah koruma adresine ekleyin.

Stage11. Senaryo içinde uygun şekilde yöneltilen 2 yuvanın içine oturacakları gibi, kendi kendini faz 9’da çıkardığınız 2 vidayı geliştirin. Yalnızca makinedeki zorlu belirleyiciyi kuşatın.

Action12. Halihazırda ilhamınızı benzersiz bir aşamaya yerleştirin; etkin bir şekilde dönüşmüyorsa kendi kendinize birkaç cımbızla destek alabilirsiniz.

Move13. İlham sadece kabul edilebilir bir odada ise, zorlayıcı taahhüt konektörünü anakart yönünde tekrar bağlayın ve anten ızgarasını, 4 T8 vidayla sabitlediğiniz bir nokta haline getirin.

Phase14. Plastik güvenli bir şekilde tekrar başlangıç ​​alanına oturun ve T6 vidasını takın.

Action15. Sevgiliye kabloyu anakart yönünde yeniden takın ve destekleyici birkaç T6 vidanın yönlendirmesiyle anında yerleştirin.

Action16. Kendi içerdiklerinizde tekrar tüm odaları iyileştirdiniz, kendinize ait gerçekleştirdiniz! Tebrikler, çünkü Apple’ın Mac Mini’sinin zor kararını özellikle değiştirmişsinizdir.

Action17. Hedef, bir kez daha üründe bir kez daha gezinin ve kilidi açmak için saat yönünde çevirin.

Hafızayı (RAM) sadece bir alüminyum Mac Mini’de güncellemeye yönelik teknikler

(Tam olarak arttırma yönünde, kendinize göre T6 ve T8 tornavida ve istediğiniz depolama potansiyelinin ferahlatıcı bir RAM’i isteyecektir)

Faz 1. Yukarıdaki üniteyi değiştirin ve saat yönünün tersine bükün ve tekrar arkaya alınacak şekilde yerleştirin.

2. aşama. Kısa sürecek gibi, siz kendiniz tekrar dışarı çıkarırsınız, kendiniz bellek bölmesine doğru hazır olursunuz.

Action3. Bellek yuvasının en üstünde bulunan klipleri sabırla dağıtın ve nihayet bellek uyumu ortaya çıkıncaya kadar tereddüt edin.

Action4. Bellek çubukları, şu an orijinal yuvalarına karşı biraz kaldırılmış olacak ve kendiniz çekerek çıkarmaktan zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Move5. Serinletici tiplerle daha olgun tipleri değiştirin ve birim üzerinde nominal gerginlik kullanmanın sonucu olarak aynı işlemi kullanarak bunları dahil edin.

Action4. RAM yuvanın içine sokulduğunda ve özel konumda olduğunuzdan emin olabilirsiniz, daha sonra aygıta tekrar bir kez daha adres verin ve onu kilitleme yönünde sadece saat yönünde yerleştirin.

Bu rotada kendiniz, zahmetsizce alüminyum Mac Mini’in bellek ve zorlu disk heyecanını değiştirebilir ve ürünü çok daha iyi verimlilik ve verimlilik için kiralayabilirsiniz. Daha da güçlü depolama potansiyeline ve RAM’e yükseltme, yalnızca araç üzerindeki oranı artırmayacak, ayrıca izleme uzmanlığını güçlendirecek, koyma ve dondurma kriterlerini azaltmaya yönelik genel performansı çok görevli olacak. Hiçbir tür teknik ve yenilikçi teknolojik bilgi hiç kimsenin sadece bu prosedürde gerekli olmamasına rağmen, halen Kişisel bilgisayarlara karşı kendini temiz tutan durumun içinde, genellikle teknik uzmanlara karşı yardım almaya yönelik talimat verilir. Yanıltıcı bir dikkatsizlik veya acele, kendiniz kazara tahrip edilen devrelerin (IC’ler) anakart üzerinde veya aygıtın diğer gerekli bileşen kaynakları gibi kendiniz de birkaç akşam için endişelendirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın