Otomatik kontrollü radyo çalıştırmak nasıl eğitim

Radyo kontrollü araç oluşturuyorsanız, olacak şekilde her adımı seçimlerle karşı karşıya. Model oluşturmak nasıl, nasıl radyo vericisi dahil ve boya yönteminizi seçmek zorunda kalacak. Ayrıca otomatik güç yönteminizi seçmek zorunda kalacak. Orada birçok farklı alternatifler ve ancak orada geri kalanından daha büyük olarak göze çarpan bir tek değil. Her güç tekniği kendine özgü avantajları ve de seçiminizi etkileyebilecek bileşimleri vardır. Ne tam olarak ile araç yapmak istediğin ile karşılaştırıldığında bu faydaları dikkate almak gerekir. Burada bir radyo kontrollü araç güç için 3 birincil yaklaşım vardır.

1 ve en temel yolu bir uzaktan kumandalı otomobil güç için motorlar işletim bir pil sahip olmaktır. Sen-ecek görmek araçlar başlayan teknik bu. Eğer uygun alet, çok güçlü olabilir. Birincil onun güçlü noktası inanılmaz hafif olmasıdır. Elektrik enerjisi kullanan araçların hafiflik tüm yeni düzeylerini elde edebilirsiniz. Yine de, tüm seçenekleri gibi orada bir tradeoff olduğunu: elektrikli arabalar vardır bunlardan en yavaş. Yani, sen güzel işler hafif bir araba ya da rekabet kadar parçalar bir hız canavarı isteyip istemediğinize karar vermek zorunda olacak. Ve kuşkusuz elektrik alternatif daha biraz daha hızlı sonraki seçim için bize getiriyor.

Zaman hobi sınıf araçlar avcılık gazla çalışan araç şimdiye kadar en yaygın bulunmaktadır. Dişli tüm gaz yönetmek beklenen ve yanma çok biraz ağırlığında ve araç ya da kamyon önemli ölçüde daha az çevik yapmak eğilimindedir. Yine de, bu eksikliği için hızlı seçim bir varlık tarafından geçici yukarıya. Bu formlar motor kitleri ortaya çıkarmak oldukça basittir. Aracınız için isterseniz, en etkili bahis bazı web özel mağazaları veya bölgesel hobi salonu görünür olacaktır. Mutlaka benim kitabımda iyimser bir yönü değil iken, gerçeği ne zaman benzin üzerinde çalışan araçların büyük bir yüksek sesle gürültülü küçük makineleri geliştirme seven bazı millet çekmek için görünür.

Nitro benzin üzerinde çalışan RC araçlar hemen uzaktan kumanda araçlar en yaygın ve en hızlı büyüyen segment hale gelmektedir. Nitro araçlar içinde birkaç farklı türleri gelebilir. Atlar daha yüksek hızlarda götürecek ve dersleri Sürüş yoldan devam ortak ve güçlü kamyonlar geliştirebilirsiniz. Alternatif olarak, son derece daha yüksek hızlara çalışıyorsanız, kaldırım, parça veya diğer hazır yüzeyleri hız anlamına da gelmektedir yarış arabası şeklinde gerçekleştirebilmesi. Gaz gibi bazı millet hantal rastlamak ağır motor ekipman nitro gerektirir. Bunu söyledikten sonra onlar elektrik motoru bir ırk ya da başka bir olay ile takas istiyorsanız için idealdir.

Arabanı yapmak veya uygun şekilde kamyon ve motor kalıcı olarak bağlama uzak tutmak, belirli bir çeşitli bir çok daha kabul edilebilir hissediyorum zaman geçiş yapabilirsiniz. Tipik uzaktan yönetmek meraklısı oldukça birkaç çeşitli motorları birikir daha fazla yıl ve ile olanlar sağlanan bir çıkmaz kullanmak ideal tanıdık olmak için geldim. Çok da önemli ölçüde yanlış motoru ve “istemediğin bir şey ile sıkışmış olma” satın alma hakkında endişelenmeyin. Sadece artılarını ve eksilerini her 1 göz önünde ve onları ile emelleri uzaktan kumanda otomatik projeniz ile karşılaştırın. Hakkında çok şey istiyorum, hız nasıl karşılaştırmak için çok çeviklik nasıl ya da çok dönme hızını nasıl inanıyorum. Tüm motorları farklı formları stokları bir mahalle hobi mağaza varsa, içeri girip bir avuç motoru form için bir fikir edinmesini için onları test etmek isteyin. İçine çok inanılan koymak memnun olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın