On-line komik görüntüler için tarama

Seni güldürür net cidden komik resimler için arıyor? Sen-ebilmek yapmak sorunları bir avuç arıyor ve orada iyi olabilir değil gerçekten tüm bu fotoğraflar karşısında, belki de gelebilir lider olarak oldukça komik bir şey elde etmek olsaydı.

Daha doğrusu birkaç web siteleri komik fotoğraflar var ve böylece onun sürekli bir şey taze ve yeni bu onların resimleri sürekli güncelliyoruz. Resimlerden bazıları belki de düzenlenmiş, bazı muhtemelen birinin yakın arkadaş veya sevdiklerinize olabilir ve biraz-in onları-ebil var olmak bir ek yetenekli nitelikte. Ne olursa olsun, kaliteli gelmek gibi bu girişimi aşağıdaki resimler.

Bu arama

Google ve Yahoo gibi bir arama motoru istihdam olasılıkla düşüncelerinizi çapraz için ilk sorunların tek bir olacaktır ve bu mutlaka olumsuz bir nokta değil. Temelde “komik fotoğraflar internet” için tarama muhtemelen tam olarak ne için arıyorlar getirebilir.

Eğer o zaman iyi olabilir belirli bir şey için avcılık biraz gelişmiş arama olanakları uygulayarak veya kesin ifadeler için aramak için tırnak işaretleri kullanarak daraltmak istiyorum. Bazı insanlar arama motorları kullanarak oldukça gelişmiş ve tüm küçük ipuçlarını dahil kesin bir anahtar kelime veya görünüyor birçok kez, vb için bir şey aramak için biliyorum. Bu insanların tek bir bugün iseniz, bu harika. Eğer değilse, de gerek yok. Arama motorları her kişinin kullanmasına yaratmıştı.

Hatta Web forumları

İnternette vardır tamamen birkaç Internet Web siteleri, bloglar ve Forumlar kesinlikle mizah ve heyecan verici fotoğraflar ya da espriler için ayrılmış. Yüzlerce kişi bugün bu forumları kullanın ve bir şey bir şaka bir çizgi film ya da çok komik görüntü sonrası olabilir.

Bu on-line Forumlar birini bulmak için en kolay yolu en istiyorsunuz olabilir, muhtemelen biri olan Web bilirsin, ya da birisi bildiğiniz önerdiği sürece bir arama motoru kullanmak için.

E-postalar

Var yüz-in onları ve sen dahil önceki e-posta adresi var sonsuza kadar mesajı gerçek vücut elde etmek için kaydırma yapmak almak belgili tanımlık emails tanımıyor? Normalde “FWD” bir dizi başlık bir çok kadın ve erkek İleri düğmesini hit bildirerek, önünde dahil olanlar. Açık açık, yerleştirmek için hemen hemen her kişi her gün bazında bir siler olanlar. Bu tür e-postaları bazen o gün gelecek en komik sorunları olabilir. Bunlar çok sayıda e-postalar şakalar ve/veya komik fotoğraf temel “ideal,” bir derleme içerir ve gerçekten eğlenceli olabilir ve muhtemelen bile laugh out loud yapabilir…

Yine de burası komik fotoğraflar net alma hakkında gitmek, o-ebilmek büyük olasılıkla almak a gem-in gibi başka bir şey ile çalışır. Ve sadece başka bir şey gibi düz-se bile bile muhtemelen için avcılık, bitiş buna değer olabilir ne olduğunu ortaya çıkarmak için biraz zaman alabilir. Sürekli güncellenmektedir ve buna hiçbir şekilde başka bir yerde tekrar olmak zorunda bir internet sitesi bile bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın