Numeroloji ve iyi kozmik kod

Daha fazla yıl tek bir tekrarlanan eleştiri benim iş benim öğretim ve uygulama numeroloji kozmoloji üzerine yerleştirdiğimiz vurgu hakkında olmuştur. Özellikle yüzeysellik ve bunlar kendilerini bu nokta uzatmak için seçtiğiniz numerologists arayarak cehalet tarafından üzüntü.
I-si olmak hakkında sözlü ve yazılı büyük etkisi hakkında sayısız vesilelerle benim kozmik doktrin Dion Fortune tarafından başlıklı kitap gerçekleştirmek. Bir önceki bir yaşam süresi bir gezegen tanınmış filozof olan 1923 yılında kanalize olduğu söylenir. Ben kaynak gerçekten güzel Pisagor olabilirdi Bence samimi olmuştur.
Hakkında orta geç 1980 ve rsquos Superforce (ara büyük Birleşik teori doğası) adlı İngiliz fizikçi Paul Davies tarafından sevilen bilim kitap okumak. Bu meslekten olmayan ve rsquos koşulları yakın yazılmış ve geçerli kuantum fiziği ve Astrofizik bazı zaman dikkate alınarak bir görünüm oldu. Düşünce ve yapısı önceki bu tome ve günün sıcak konu arasında olağanüstü benzerlik ile basıldı. Farklı sözcük ve farklı bir bakış açısıyla yazılmış olsa da, onlar her olağanüstü bir dereceye kadar diğer yansıyor. VE ne eski sözü edilen bir sürü neredeyse ikinci tekrarlandı.
Hatta çok daha son yıllarda kozmolog bilim kanalında en yeni düşünceler izliyor. Gibi ifadeler vardı ve kozmolog sadece bulmak dışarı ve hellip ve hellip…..!! İlginçtir ve ldquothat ve rdquo oldu en kısa zamanda çok daha fazla foreshadowed kozmik doktrin ve düşünce ile gülerek kendimi buldum, ve rdquo, son olarak düşünmüşler, out ve rdquo!
Bu tefekkür ve aynı zamanda hakkında evren aracılığıyla hayatımda aldı beni içine transpersonal ruh yolculuk kaldırdı doktrin sunulan kavramlar üzerine meditasyon oldu. Arka zaman olsa da, uzay, solucan delikleri, birden çok boyut seyahat ve galaktik kreasyonlar bir ilkel patlama dışarı yayılan olma, bir an için kozmik tezahürü ilk! Bir kez daha sonra galaksiler ve solucan delikleri ve gezegenler güneş bizim yöntem üzerinden geçiş yoluyla yolculuk. Son olarak, kendimi hemen geri burada terra firma üzerinde keşfetti. Bu doktrin gibi bir yaşam biçimi oldu.
Biraz ezoterik ve bazen gerçekten soyut isimlendirme yoluyla kozmik doktrin evrim kozmik, galaktik, sistemik, gezegen ve insan hikayenin son derece çok basit ve temel yöntem ortaya koymaktadır. Okuyucu renk, temeli daha iyi kavramak ile ses, DNA strand, matematik ve kolay öğeleri bu şekilde bırakılır. Ekstra derin Hikmetler öğrenciler için kritik, belki de, bu anlayışlar için Astroloji, Kabala, kozmik ve yaşam dinamiklerini sunuyor ı-Ching, tarot ve NUMEROLOJİ!
VE sonuçta, belki de, bu en önemli hepimize, kökeni konusunda gerçekten aydınlanmış bir ipucu verir ve doğa ilk Daire () sıfır, ilk tangant (düz çizgi) veya 1 numaralı birlikte. Müthiş kozmik kodu ilk kazançlar!
Söyleyeceklerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın