Nasıl yumurta zarar senin kamyonet bitirmek düzeltmek için

Cadılar Bayramı Herkes onların dolgu şeker ve şeker toplamaya olanak verir, ama aynı zamanda yapabilecek muzip getiriyor zarar için kamyon… Genellikle yumurta bir araç bitirmek zarar verebilir eğer sorular olsun. Kesin cevabım “kesinlikle evet!” Kamyonetini bu Halloween debaşarılı kurbanı ise, İşte esas olarak yumurta sol hasar boya bitirmek üzerinde terk edecek, çünkü fiziksel gerçekleştirir, ancak çabuk hareket etmeli pahalı kaldırmak için ne yapabilirim fazla akşam.

Enzimler ve yumurta albümin neden yumurta açık ceket böyle zarar en önemli nedenidir. Kükürt içeriği de etkinleştirmek değil. Hızlı bir şekilde temizlenmiş değil Eğer onu izleyen boya, sen-ecek lüzum daha fazlasını sabun ve su ile bulutlu beyaz noktalar sol olacaktır. Kurutulmuş veya üzerinde Güneş’ten pişmiş en kısa zamanda, altında zararı yoktur. Ama Peki ya Hayır sen düşündün mü yumurta ve dışarı ertesi güne kadar elde değil? Burada sen-ebilmek denemek belgili tanımlık yumurta artık sadece gerçekten de kişisel bilgilerinizi işlemek için artık geç önce kaldırmak için puan bazı fikirler.

Eğer debaşarılı keşfetmek edebiliyoruz ve yine de ıslak, sıcak su ve yağ keser hafif bulaşık deterjanı karışımı ile spot emmek. El sabunu yardımcı olmaz ve sert kimyasal temizleyiciler yöntemleri içeren ve cevabı burada değildir. Sıcak su destekleyecek önünüzde leke yumuşatmak sonraki adımı atın. İsterseniz, bir sprey su ve sabunla daha kolay uygulama için şişe ise bu karışımı da koyabilirsiniz. Aksi takdirde, bir yumuşak mikrofiber havlu kullanın ve içine sıcak su ve sabun karışımı dab, sonra hafifçe içinde gerçekten onların uzun yeterli üzerinde nüfuz olduğundan emin yapma leke üzerine kurulamak. Havlunu iliklerine veya bölge püskürtme tutmak daha–dan ve böylece yumurta üzerinde aslında, daha fazla sadece ezelî belgili tanımlık lüzum-Penetran damlama. Yumurta tüm çizgiler tedavi etmiş ve seni batırılmış noktalar kuru girişiminde bulunmadan önce gitti emin olun. Chamois iyice kurutma için en etkili çalışır.

Sonra yumurta temiz için çalıştılar, kamyon kuru bir yerde bırakın ve kısa bir süre sonra birkaç saat kısa bir süre sonra temizlik zarar değerlendirmek. Su ve sabunla yöntemi etkinleştirmediniz, gerçeğini boya üzerinde farkında olsaydı daha uzun yumurtaydı nedeniyle, en büyük olasılıkla tek. Bu yeterince küçükse konumu zımpara girişimi sahip olduğunuz. Hareket, bir geniş ve düz panel gibi zımparalama için yer alan sağladığından emin olun. Ağır hazırlamak için leke ıslak. Zımpara kullanımı yapma korkutucu gelse de, hafifçe kum ve 80-120 kum tavsiye edilir böylece değil zarar boya bitirmek istiyorum düşünceler içinde tutun. Senin zımpara birkaç saat veya bile gecede iliklerine kadar destek kum yumuşatır. Mütevazı meydanlarda, zımpara kağıdı kullanın. Ayrıca bir Bay temiz sihirli hangi perakendeciler içinde hızlı bir şekilde rastlamak silgi, başvurdum. Yüksek-kum zımpara gibi davranan bir yoğun plastik yüzeye sahiptir. Bölgeyi korumak ve zımpara kağıdı leke çıkar kadar yavaş hareket zımparalama süresi için ıslak ama değil kuvvet veya ağır el kullanın ve sadece aynı zamanda kum önce çıkın derin boya bitirmek.

Zımpara, aşağıdaki oluşturduğunuz zaman hafifçe spot zımpara çizikler Lehçe gerekir. Yumuşak bir Tampon/Parlatıcı motorlu döner daha yüksek bir hız ile kullanarak bunu yapabilirsiniz. Bu zımparalama yordamdan oluşturulmuş işaretlerinin kurtulmak gerekir. Bu sistem kullanımı yapma yumuşatmak ve hafifçe açık ceket leke, çevresinde o pürüzsüz karıştırma olsa eritebilir. İsterseniz, sizin muhtemelen şimdi saf bir otomobil geçerli olmayabilir Lehçe sağlayacak büfe bölge üzerine Parlatıcı geride dairesel işaretleri ortadan kaldırmak. Yumurta zarar yine de görünmüyorsa, muhtemelen bir vücut dükkanı yeniden boyanması alan olması gerekebilir. Parlatıcı/arabellek için erişim var mı veya ile belirli bir çalışma için ilk zaman rahatsız olduğunu, başka bir seçim araç ya da kamyon bir garaj için yumurta lekeleri kaldırdığında parlak olabilir göze almaktır.

Sen asla lüzum bu yardım ve veri, ama eğer sen veya bu rapordan avantaj bir arkadaş var paylaşmak kesinlikle çekinmeyin umut burada. Her zaman bilgi ile donanmış idealdir ve 1 gün önünüzde gerçekler var yumurta kamyon bitirmek, bir dizi yapabilirsiniz.
Ben bir NYS otomatik zarar değer biçen, sertifikalı ÖAM, ben-araç ya da kamyon sertifikalı, lisanslı ve yıllardır otomotiv pazarında çalıştım. Otomatik vücut onarım yanıltılmış gençler ayarlama, onlara bir fırsat bir ticaret için kalıcı bir gelir sağlayan bir sınıf öğretmek için şans var. Bunu çok faydalı buldum. Daha önce tüm 60 Amerikan kas araçlar hakkında oldu. Şimdi, kamyonet ve onlar benim hayranlık ve odak olmak geliştiğini yol keşfedin. Aslında adam kamyonet meraklıları, yani içinde için çıkın ve benim site veya kamyon Bloglar ya da makaleler yorum işitme zevk alıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın