Nasıl sadece bir kazadan sonra Delhi Car Insurance sürdürmek için?

Her araç sahibi en iyi araba veya kamyon sigorta olarak da bilinen motor sigorta, otomobil sigorta kapsamı veya otomobil sigortası almak zorunda kalacaktır. Çünkü sen ve rsquore araç veya herhangi bir otomobil kaza herhangi bir noktada zaman içinde toplayabilirsiniz. Otomobil ya da araç tehlike kadar karşılamak için belirli yapmak kullanmak en iyi araba ya da kamyon sigorta Hindistan ve aynı zamanda bir otomatik sürüş var ya da otomobil araç ya da kamyon sigorta kapsamı olmadan motorlu otomobiller Yasası, 1988 altında ceza gerektiren bir suç gerektirir.
Her otomobil sigorta kapsamı dışarı yöntemi Başlat otomatik kaza ile iddia ediyor. Şu çok önemli otomatik sigorta hasar talep ders kazadan hemen sonra Delhi otomobil sigorta talebini nasıl tanımak için yardımcı olacak eylem burada veriyoruz.
Nasıl bir kazadan sonra Delhi araç sigorta kapsamı tutmak
Sigortacı veya sigorta şirketi ve ndash için ilk olay 24 saat içinde araç sigorta acentesi veya sigorta şirketi bilgilendirmeliyiz bilgilendirmek. Konut uzak olmanıza olursa olsun fark etmez veya bazı diğer parti kaza başlatmış olabilir. Sen-ecek sorulmak araç ya da kamyon sigorta kapsamı İlkesi bilgin, modeli, Oto, otomobil sayısı, kaybı ve garaja miktarı üzerinde ziyaret planlıyorum.
Yol ve ndash Ask araç sigorta hasar talep yaklaşımı, araba sigorta kapsamı Ajan veya sigorta kuruluş için al.
Kaza lodge sonra bir KÖKNAR liste üçüncü kutlama maddi hasar ve yaralanma gereken en yakın polis karakoluna bir KÖKNAR ve ndash sadece lodge. Ayrıca ne olursa olsun olup kaza anında uyuşturucu ya da alkol etkisi altında olduğunu onaylamak için hizmet vermektedir.
Onarım deyim gönderir ve onarımlar için muhtemelen sen önce zarar yaklaşık göndererek gerektirebilir ndash giriyor ve hemen tamirattan sonra gerçekten tüm faturalarınızı araç ya da kamyon için sigorta kapsamı kuruluşa sunmalıdır sigorta kapsamı iddia ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın