Nasıl kurumsal koçluk stratejiniz ile yardımcı olabilir

Organizasyon sahiplerinin bir sürü gibi ben kutsanmış “ne bazı kişiler de alabilirsiniz”dikkat eksikliği”temas – zaman zaman sağlıklı bir doz ile”, oturamazsın ve sakin – ben bir şey yapmak zorunda.

Böyle zararlı çağrışımlar gidiyor, yeni kavramları ile geliyor üzerinde korumak için bu yeteneği korumak için bu yeteneği için hiçbir şekilde aslında bağlı olduğunuz, değil oturmak için yine de, bunun yerine, ben benim işletmelerde kullanmak için bir yol geliştirdi.

Ve neden hayat hakkında organik bu heyecan almak için bir pozisyonda oldum ve kesinlikle kullanmak demek ciddi, gerçek nedeni gerçeği nedeniyle sürekli bir plan oldu. Gibi bir “doğru” büyümek yukarıya doğru bir program, biliyorsun.

Size bir örnek vereyim. Ben bir kiralama ajansı olduğunu biliyordum. Genellikle sadece biliyordum. Ne zaman ı got benim 20 özelliği, gerçekte hakkında 10 evimin satın olduğunu bunun için planlanan vardı. Bu genellikle strateji unsuru oldu ne zaman ben çok önce evine geldi.

Benim ilk Porsche 911 Cabrio satın alındığında farklı bir örnek oldu. Bu alma önce 3 yıl Bristol bir ofiste sağlam bir araç aldım oturduğum. Önemsiz bir otomobil için en büyük yığını olarak uygulanabilir, küçük para olarak temelde sigorta almak isteyen oldu.

Görüyorsun, bir firma araç ya da kamyon varsa, hemen iki yıl sonra “hiçbir iddiaları bonus” biterse ve sıfır olarak dön. Hiçbir iddiaları bonus tam vardı.

Ve bir meslektaşım sordu “Neden bu önemsiz bir yığın alma Dan,?” – “3 yıl içinde benim Porsche yatırım ne zaman, ben yine de benim hiçbir iddiaları bonus olacak böylece” benim yanıt oldu.

Oh nasıl her şuna tek bir güldük!

Üç yıl sonra ben etmiştim ve bu 911 Cabrio parlak sarı – satın aldı ve onlar bu orijinal konuşma vardı adam göstermek için gitti.

Ve bana “3 yıl önce neredeyse gün – hatırlamaya çalış ve bir Porsche almak ve şimdi kendine bir bak sürdürmekteyiz bu yana o eski değersiz araç ya da kamyon… aldım güldü” dedi… bilinçsizce görmek , genellikle plan bölümünü olmuştu.

Bu nasıl benim odak eksikliği sorunları ile başa, bir strateji var ve ona bağlı kalın ve ben dışarı taşımak ve ben istediğim sonucu gelene kadar vermeyin.

Onlar istedikleri, 99 kez denemek ve 100 saat istiyorlar belirli bir olabilirdi ancak pes, sonucu alamadım zaman bakın, çoğu erkek ve kadın pes.

Ve burada ders yatıyor, bir program var ve buna bağlı. -Final sonuçları elde edene kadar o planı yürütmek ve asla stratejisi de bu amaca ulaşmak, ya da çok daha iyi bir stratejisi ile gelmek kadar çalışma çıkın.

Hızla recap edeyim:

1. ben bir strateji var

iki. Her gün göster

3. Program göre iş olarak yerine

Çok kolay, değil mi?

Ama sadece bir tek bu üç şey yaparsan, o zaman istediğiniz yararlanmak için gidiyorsun değil.

Bir program kalmadan sırıtmak ve sen sadece ‘umut’ evrenin ateş ediyorlar.

Ve eğer sen katil bir strateji var ama gereklidir bu planı taahhüt icra etmek her ve her gün tamamlanamaz, sen yine de final sonuçları almazsınız.

Yani, stratejimi gerçekleştirmek için sırıtmak ve başarılı kadar bu strateji gerçekleştirmek.

Telif hakkı (c) 2013 Daniel Latto

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın