Nasıl 1099-INT IRS nasıl olduğunu doldur

IRS bir 1099-INT faiz kazanç gibi bu bir tasarruf hesabından mevcut vergi yılı sırasında alınan bu mükelleflerin gönderilir. Bu yazı 1099-INT, değil getting o özel kişi dolum varlığın bakış açısından bulunmakta.
Bizim web sitesi daha fazla bilgi () için bir kesinlikle ücretsiz vergi iade hesaplama ve nazik 1099-Int. hakkında çok daha fazla veri var burada ziyaret
Önde gelen “Void” veya “Düzeltilmiş” kutusunu 1099 tür varsa doğrulayın. Ödeyenin adı, sokak adresi, şehir, eyalet, alan kodu ve telefon miktar ilk kutusuna girin. Mükellefi organizasyon veya faiz gelir ödenen varlık var.
Ödeyenin Federal vergi kimlik numarası ve alıcının Kimliğinin ilk kutusunun altındaki iki kutuya girin. Bu altında alıcının adı, sokak adresi, şehir, eyalet ve posta kodu listelenmektedir. Varsa, bu faiz ödemesi ile bağlı olduğu hesap miktarı girin. Alacaklı ikinci bir vergi kimlik numarası varsa kutusunu doğrulayın. Ödeyenin RTN varsa unutmayın.
Alıcının herhangi bir kredi Körfez vergi tahvil veya temiz yenilenebilir enerji Tahvil kutu 1 yıl süresince ödenen vergiye tabi herhangi bir faiz listelenmektedir. İki kutusunda fonları erken çekilmesi nedeniyle herhangi bir ceza ya da kayıp ilgi gösterin. İçinde herhangi bir vergiye tabi faiz Amerika Birleşik Devletleri Tasarruf Tahvil, Hazine tahvili, Hazine Bonosu veya hazine notları için alınan üç gösteri kutusu.
Not herhangi bir kazanç vergisi yedek olarak size kutusunda dört mükellefi tarafından tevkif. Eğer alıcı ile vergi kimlik miktar teslim ettiniz değil, bir alıcıya ödenen faiz % 28 stopaj listelemek için gereklidir. Kutu 5 yatırım giderleri vergi mükelleflerinin payı bir tek sınıf REMIC (gerçek emlak mortgage yatırım Kanal) girin.
Herhangi bir yabancı vergi ilgili yabancı varlık kutusu 7 kutu altı listesindeki alacaklı tarafından ödenen rapor. Kutusu 8’de muaf-faiz temettü alacaklı için ödenen bir düzenlenmiş yatırım şirketinden de dahil olmak üzere herhangi bir vergi muafiyet ilgi göstermek. Kutu 9 alternatif minimum vergi (AMT) tabidir uygulanabilir ilgi gösteriyor.
Dosya tür 1099-INT IRS ile de alıcıya göndermek a kopya. IRS resmi sitesini kontrol edin (bkz: kaynakları altında) için dosyalama konusunda kesin kurallar için Form 1099-INT bu ayarlamaları her yıl son tarihi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın