Mutfak ipuçları bir tasarımcı ile hissediyorum

Için birçok, mutfak bir ev kalbidir. Bu bireylerin birbirleri ile getiriyor, tartışmalar için bir toplantı alanıdır, yer tam olarak nerede görkemli gıda tecrübe ve güzelleşmek ile sunulan ve bir ev coziest yönüdür.

Kimse mutfak tarzı temelde herkes kendi kişisel ne düşündüm sahiptir Aslında nedeniyle idealdir mükemmel mutfak kabul ettiğiniz anlamına gelir. Ama bazı dokunur ve bileşenleri oldukça şık ödünç yeteneği ve gerçekten hissediyorum Tasarımcısı. Eğer ileride satılmak üzere uygun şekilde tamamlanmaktadır, onlar önemli ölçüde değer bir ev için kritik ekleyebilirsiniz.

Vintage dokunuşlar

Modası geçmiş bir şey vintage ama tüm vintage Ürünler eski olmak zorunda. Usta vuruş bir çift kullanarak, dolapları, sandalye ve geri birkaç yüzyıl için tarih bakmak tablolar oluşturmak mümkündür.

Antika sır Mocha renkli şeyler vintage arayan nesneler içine döner bir maddedir. Bazı Zımpara, bir bez ve fırça ile aslında antika görünür gerçekleştirilebilir.

Elbette eylem en neredeyse herhangi bir mutfak öğeye uygulanabilir ancak dolapları ve tablolar üzerinde en iyi görünür. Dökme demir tencere bir avuç ekleme ve kaynar su büyüleyici görünüm tamamlayın.

Elektronik mutfak Adaları

Uzay elektronik evler için bu normal mutfak adalardan farklıdır. Adanın tost makineleri, mikrodalga fırın, karıştırıcılar, elektrikli su ısıtıcılar ve ocaklar gibi ekipmanları ağırlayacak. Bir santral sahip tak noktaları hakkında veya adanın içinde monte edilebilir gibi yuva dağınık istiyorum en aza indirir.

Serbest mutfak alanı yemek takımları, yemek karşılamak için kullanımı ve alanları ve depolama için çatal bıçak takımı yıkama yapılabilir.

Dramatik beşik tonozlu tavanlar

Çok önemli olmayan veya dikdörtgen bir bölge var mutfak beşik tonozlu tavan ile daha büyük görünüyor için genişletilebilir. Ayık boya tavan ve duvar parçaları üzerinde sanatsal dokunuşlar ile hayat getirilebilir. Yemek set ve döşenmiş döşeme eski-meets-yeni bir karışımı için bir temel güçlü ahşap ile bakışı tamamlıyor.

Renk degradesi

Kontrast dramatik bir yetenek geliştirmek için tek yol değil. Aynı tek bir renk derecelerde kullanıldığı geçiş ile gerçekleştirilebilir. Örneğin, ‘az’ beyaz duvarlar, beyaz bir tavan son derece soluk gri dolapları, biraz daha koyu döşeme, karanlık bir backsplash ve yemek set siyah göz bölgesinin çekecek.

Kolsuz yemek sandalyeler

Bunlar güzel gerçekleştirmek için kompakt ya da büyük, muhteşem mutfaklar. Ayrıca var. işlevselliği unsuru kolsuz sandalye daha az zaman alan kısıtlı hakkında gezinmek için zor olduğu gibi Stil eklemek için sandalye bacak, süsleme ve kumaş döşeme backrests ve koltuk kapatmış.

Önemli oak kabine

Mekanlar mutfaktan ayrı yemek büyük bir meşe kabine kompakt raf ikamet kişi nesnelerine sahip olabilir. Bunun için de hiç bir çok şey var oluyor süsleme alanlarda gerçekleştirir. Güzel Çin çaydanlıklar yerleştirerek, girift seramik kaseler ve mermer mutfak kaplar içinde ahşap kırmızımsı kahverengi renk dışarı getirecektir yaptı.

Bronz ve bakır yer yıkama

Bir bakır lavabo ve Bronz musluk yükleyerek bölgeler yıkama için eski bir dünya bakmak ödünç. Daha fazla zamanı tür inanılmaz harika renkler ve desenler oluşturmak patinas ama ucuz olmayacak. Bir avantajı bakır Antimikrobiyal Özellikleri sebze emmek ve lavaboya bulaşık hangi Ödülleri kişiler var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın