Modern bir mutfağı genişletirken konservatuarlara ideal kıyafete yaslanın mı?

Bazı nedenlerden dolayı konservatuarlara yaslanmak, özellikle çağdaş mutfakların uzantısı olarak etkili bir şekilde gözükmektedir. Mutfağınızı genişletmek için bir konservatuvar kullanmaya karşı mutfak stilindeki yazılarda mutlaka argümanlar duyacaksınız, bir miktar artı ve eksileri var. Yapmak istediğim son faktör, tüm artıları ve eksileri bir kez daha gözden geçirmek, ancak kısa bir özet vereceğim.
Mutfağınızın görünme şekli, alanı genişletmek için bir konservatuardan yararlanılarak büyük ölçüde geliştirilecektir, bu oldukça benzersizdir! Klasik bir uzantı yerine bir konservatuvardan faydalanmak sizi çok fazla para biriktirebilir. Bir konservatuarda mutfağa yer verirseniz, yine de inşaat ruhsatlarına uymak isteyeceksiniz ve bu, mutfağınızı bir konservatuarda koymak için muhtemelen en büyük dezavantajdır.
Benim düşünceme göre zorluklar, bir konservatuvarda mutfak oluşturma konusunda müthiş faktörlerden çok daha ağır basıyor. Yine de okumaya devam ederseniz, benimle aynı fikirde olduğunuzu varsaymak adil olur mu? Bu rapordaki yoğunlaşmam, özellikle etkili biçimde kolektif olarak işlev gördüğümü düşündüğüm iki tür konservatuar ve mutfak üzerinedir.
Mülkünüzün duvarına sarılmak için geliştirildiklerinden dolayı, konservatuarlara yaslanmak, hemen hemen her mutfak tarzıyla iyi bir performans sergiliyor. Mülkiyete yakın kalan bir yapı geliştirerek, düzeltmeyi yapmaktan ziyade, konservatuarda sıhhi tesisat ve elektrik enerjisi tedariki elde etmek için daha az karmaşık olduğunu gösterir. Gerçekte, eğer çok dikkatli bir şekilde strateji oluşturursanız, o zaman bu yardımcı programları evinizin en önemli fiziği içinde koruyacak ve hatta onları konservatuarda çalıştırmaya bile gerek duymayacak bir konumda olacaksınız.
Modern mutfakların niçin konservatuarlara kadar yalın bir şekilde çalıştığı konusunda birçok düşünce okulu vardır. Son model mutfak stiline bakarsanız, modern mutfakların minimalist bir tarz olma eğiliminde olduğunu ve mekanın büyük olma eğiliminde olduğunu göreceksiniz. Ön tarafını bir konservatuarla harcayarak mutfağınıza çok daha fazla alan ekleyebilirsiniz. Stil, bununla birlikte, minimalist mutfakların inanılmaz derecede doğru bir şekilde çok fazla camla tamamlanacağını izler.
Şahsen fark ettiğim en iyi örneklerden biri, gerçekten mutfağa bir kaç metre daha ekleyebileceğimiz gerçekten hızlı bir yalınlığa sahipti. Ortaya çıkan metal kirişler, çağdaş mutfaklarda son derece iyi işlev görürler ve uzatma, gerçek uzayda sadece birkaç metre ekleyebilirken, yarattığı alanın yanılsaması, büyük ölçüde daha büyüktür.
Bu konservatuvar tarzı ve mutfak arasındaki tek iyi ortaklık değildir. Örneğin, Edward dönemine ait konservatuarlar klasik mutfaklarla gerçekten düzgün bir şekilde çalışmak için tanımlanmıştır. Daha az çağdaş bir mutfak tarzı kesinlikle konservatuarda daha fazla döneme ait olacaktır.