Mobil Teknolojilerdeki Yeni Trendler ve Gelişmeler

Yeni çağ teknolojileri döneminde, cep telefonları kullandığımız büyüleyici teknolojilerdir. Sadece bir iletişim ortamından en iyi dostlarımızdan biri haline gelene kadar, cep telefonları uzun bir yol kat etti. Şimdi, inanılmaz derecede hızlı bir şekilde cep telefonunuzla çalışmak için bir günlük yatırım yapmak zorunda kaldı.
Önümüzde 2018’le birlikte, cep telefonu teknolojisindeki yeni iyileştirme ve trendler ve çevremizdeki dünyayla etkileşimde bulunma biçimimizi nasıl değiştirebilecekleri konusunda harika bir zaman var. Bu işlev, son yıllarda sektörde meydana gelen teknolojik gelişmelerin bazılarını inceliyor.
1. Esnek Stiller
Samsung Galaxy Note 8’in inkar edilemez bir başarısı var ve Edge, tüketici talebi ve yeni tür değişkenler hakkında çok şey söylüyor. Tek bir kohezyon ünitesine giren Samsung, işlevini stille kaynaştırmayı başardı. Sonuç, şık bir görünüm ve bir telefonun çalıştırılması kolaydır. Bu tür teknolojiler, sadece gelecekte beklenen şeyin bir ipucu.
2. Pil Ömrü ve Kapasitesinde İyileştirme
Dünya genelinde örneklenen tüketici araştırmalarına göre, giden akıllı telefon teknolojisinin düşük pil ömrü, müşterilerin günlük olarak üstesinden gelmek zorunda oldukları sıkıntılardan tek bir tanesidir. 2016 yılı 3000 mAh alanının kurulumunu gördü ve trendin ilerlemesini bekliyoruz. Ek olarak, yüksek kapasiteli bir pil şarj etmek için uzun saatler istiyor ve bu özellikle, Samsung Galaxy Note sekmesinde Qualcomm gibi hızlı şarj teknolojisinin benim tercih sebebidir. Ayrıca, bu teknoloji şarj prosedürünü% 75’e kadar hızlandırıyor.
Kablosuz şarj teknolojisi giderek benimseniyor. Oldukça her yerde bulunan, Qi tabanlı teknolojiler, cihazların müşterilerinin telefonlarını bir şarj yastığı üzerine nasıl yatırdıklarını şekillendirdi. Ayrıca, Watt Up telsiz bir şarj programı vaat ediyor.
Akü kapasitesinde ve ömründe vaat edilen değişikliklere rağmen, tek bir faktör açık: Mevcut Li-iyon, işlemci gücünde ilerleme kaydedilmeye elverişli bir konumda değil. Bu nedenle, Sodyum-iyonun tanıtımı gerçek oyun değiştirici olabilir.
3. Kablosuz Ağlar
LTE’nin normal bir şekilde geliştirilmesi planlanan bir iyileştirme ile, bant genişliği açısından muhteşem bir dönüşümü görmek için en çok dört Gbps’e kadar ve karşıdan yüklemede 2 Gbps’ye kadar yükselebilen veri fiyatları olan bir kaput var. Zengin bir LTE-A, birkaç Asya ülkesinde olmasına rağmen halihazırda kullanımdan kaldırılmıştır. “Taşıyıcı birleştirme” teknolojileri sayesinde bu muhtemel hale geldi.
Taşıyıcı toplama, bir konumdaki cihazların farklı frekanslardan bilgi gönderme ve alma yolunu basitleştirmiştir. Kablosuz teknolojilerdeki bazı ilerlemeler 4GX ve VoLTE (LTE’den daha fazla ses) gibi yaygındır. Adından da anlaşılacağı üzere, teknolojiler müşterilerin mevcut cep telefonu şebekelerinden ziyade LTE’den seslerini iletmesini sağlayacak.
Samsung Galaxy Note 8’in piyasaya sürülmesinden hemen sonra gerçek oyun değiştiricisini elde etmek çok bekleniyor ve teknolojinin sevgilisi iseniz yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın