Merkabah

‘Merkabah & rsquo, lsquochariot & rsquo için kullanılan eski bir İbranice kelimedir.
Bu günler, hafif bir ışık & rsquo & hellip için bir sözcük olarak algılanmaktadır. Çok gevşek, bizim & lsquoLight Getting’ı tanımlamanın başka bir yolu. & Rsquo Merkabah öncelikle üç boyutlu bir David Yıldızı veya Yıldız Tetrahedronuna dayanıyor. İç içe geçen dört tetrahedralli bu yapı, Çiçek Çiçeği’nin içinde ve her şeyin üretildiği kutsal geometrik desen veya matriste yer alır. Hayat Çiçeği, Evrende her şeyi yaratan Kaynak ve rsquo veya Tanrı’nın kendisinin verdiği & lsquoword & rsquo’dur. Tek Kutsal Geometri’nin alanlarına girmeye başlayınca İncil’deki &squoGenesis & rsquo’nun bölümü aslında bir şeyin yaratılışını açıklayan bilimsel bir tez olur. Bu, tüm Ruhsal felsefelerin temelini oluşturan fizikle birleşmenin eşiğine gelen Kuantum Fizikçiler tarafından araştırılan alanlarla köprü kurabilir.
Her bir atom, çiçek, hayvan, ağaç, insan, gezegen ve galaksi ve hellip … çoğu her şeyi çevreleyen geometrik bir güç alanı vardır.
Yıldız Tetrahedronu varlıklarımızı çevreleyen ve nüfuz eden baskın bir geometrik yapıdır. Eril tetrahedron yapısının eril enerjisidir, başımızın üstünde 15 cm (6 inç) kadar uzanır. Geniş taban, dizlerimizin etrafında uzanır. Alt tetrahedronun ucu, kadınsı güç, ayaklarımızın altında yaklaşık 15 cm (6 inç) kadar uzanır. Geniş taban, göğüs veya kalp bölgelerine kadar uzanır. Erkekler için, üst tetrahedronun bir noktası ön yüzleri, dişiler için ise düz bir yüz ön yüzü tutar. Azaltılmış tetrahedronla, erkekler için, düz taraf ön yüzlerle, dişiler için, bir nokta ön yüzü ile karşı karşıyadır.
Çevremizdeki ve içimizdeki Bu Yıldız Tetrahedronu, bu üçüncü boyuttaki yanıltıcı uzmanlığımız sonucunda çarpıtılmış ve güçsüz hale gelmiştir. Çevremizi saran bu hoş yapının varlığına dikkat çekmek, bilinçli manevi yolculuğumuzu vurgulayabilir ve Merkabah’ın restorasyonunda ve yeniden canlandırılmasında bize en çok yardımcı olabilecek her şeyi yapabilir.
Bunu okumak isteyen herkesin aşağıdaki kitapları incelemesi ve bu konunun konusuna tam olarak ek açıklamalar yapmasını öneriyorum. & quot; Enoch & hellip.James J. Hurtak, & rsquo ve & quot; Çiçek Çiçekleri & hellip.Drunvalo Melchizedek. & rsquo’nun Tuşları. & rsquo
Merkabah’ı uyandırmak, eski durumuna getirmek ve yeniden canlandırmak için hassas bir dizi & duygusal nefes & rsquo vardır. Bu nefesler, el pozisyonları, görselleştirmeler, özel nefes alma yöntemleri ve hepsinden önemlisi, koşulsuz bir iç durum gerçekten herkes için geçerlidir. On sekizinci bir nefes var ki, Merkabah şekil ve işlevdeki uçan tablaya zıt olarak, Merkabah’ın bizim hakkımızda bir ışık ışığı & hellip & değil. Olduğu yeniden aktivasyonu tamamlıyor. Bu nefes alma, Geride Bencemiz, Tanrımız Benliğimiz, Büyük Bilinç, Lütuf Devleti, Kutsal Ruh’u ya da şimdiye kadar bizim farklı terimimizin ne olması gerektiği gerçeğini burada bulundurduğumuz şu an farkındalığı uygulamak için güçlü bir yoldur Herkesin Yüce ve Sonsuz Arzı. On sekizinci nefes ancak, koşulsuz, yüksek benliğimize dönüşen duruma tamamen & nazır olduğunda ortaya çıkar.
Sharon Ellis

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın