Medya ile mutlaka emin evliliğin korunması ve işyeri mekanınızla başa çıkmaya ne kadar itin?

Gazetecilerin ve muhabirlerin kayıtlarını derleyin ve onlarla dostluk kurun. Çalışmalarında deneyimli odaklarını hatırlama yönünde teşebbüs edin ve diğer kişiler için yazılı bir yazılı içerik ortalığına gitmeyi talep edin. Masal ve varlıkların yüksek kalitesiyle ilgili olarak samimi olun. Genel olarak, belirli kişinin hücresel miktarını özgürleştirmenin bir sonucu olarak kendinize yönelecek türden bir raportör tedarik edin. Kişisel olarak kendi öz niteliklerini kontrol ederken onlara en kısa sürede bir e-posta gönderebilirsiniz.
Tercih edilen gözetim bilgi tedarikçileri, muhabirle birlikte çalışarak teslim ettikleri noktayı öne sürmek için mükemmel bir masal üzerinde ısrarcı olmaya çalışır. Gazetecilere & rsquo; işinizi ilerleme seviyenize veya işinizi ilerletme yönünde gerçekleştirmeyeceğinizi taahhüt eder. Kendilerini soru sorma yönünde, kendileri için kendilerine rehberlik yönünde sorgularla karşı karşıya kalmayın; kendi başına neler söyleyeceklerini söyleyin.
Tüm gazetecilerin, editörlerinden ve ziyaretçileri aracılığıyla bir kişinin bakış açısı ile onaylanmış, bilgili bir hikaye edinmelerine yönelik olması gerekir. Onların etkinliklerini anlamak, kendileriyle karşılıklı üretme yönünde kendinizce izin verecek ve medya atışları için yol tutacaktır.
Medyayla olan yasal haklarınızın verimli olacağına dikkat edin. Genellikle doğrudan kendinizi oluşturan akılda tutulması, zevkle ilgilenmektir. Kendiniz herhangi bir soruşturma yapılmasını reddedebilir. Kendi benliğiniz, doğrudan doğruya alıntılananları içeriyor. Gizemli mesajlarınızı, doğru bir gereklilik olması halinde tekrarlayın. Kendiniz Tahmin’e doğru düz kelimesini her görüşme zamanında ve kendiniz içerecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın