Lastik farklı türleri için ‘A-giyim’ in koymak

Tüm onun enkarnasyonları Lastik aşınması, sürücü ve mekanik, önemli bir şey söylemeye çalışıyor. Standart kullanımı ile yaklaşık altı yıldır çoğu lastik izleri hayatına genellikle son olacaktır bazı Lastik aşınması kaçınılmazdır. Diğer lastik tak işaretçiler sürüş alışkanlıkları veya sürüş koşulları hakkında olabilir, ama biraz zaman Lastik aşınması, esasen arabanızda ele alınması gereken temel sorunlar bir göstergesidir. Ayrım içeren anlama tipik giy, çok basit düzeltmeler ile durdurabilir ve tamircine ile ele alınması istiyor gerçekten kurtarmak olduğunu sen giy giy genişletilmiş dolar yüzlerce onarım veya değiştirme, lastiklerin üzerinde çalıştırın. Bir kaç dakika, lastik izleri periyodik olarak belirli güvenlik yapmak ve Lastiklerinizi yaptığınız yatırımı korumak için gerçekten bakmak için al.

Tipik lastik aşınma-standart lastik aşınma kaçınılmazdır. Lastiklerinizi sonsuza kadar değil son olacak, ancak en modern lastikler 5-6 yıldır yürütmek için yapılır. Normal lastik tak özellikle sık sık döndürülmüş lastik varsa tek tip olacak. Lastik rotasyon normal lastik aşınma Tekdüzen tutmak önemlidir, bu swapping lastikler arka ve anahtarlama ön taraftan içerir. Standart lastik rotasyon, yoksun, lastik düzensiz takacak ve önemli ölçüde değiştirilmesi gerekebilir er.

Koşul sürüş basmak giyim – Eğer ön lastiklerin kenarları düzensiz giyilen, bu büyük bir işaret çok hızlı döner alıyor. Bu curbs veya dikkatsiz dönüm üzerinde sürtünme olabilir gibi yanağında aşınma arayın. Giyim bu tür güvenliği sorunları ve endişeleri lastik bütünlüğü ile neden olabilir. Çakıl, yol inşaatı veya düzensiz sürüş yüzeyler olarak yol tehlikeleri titizlikle gözlemek da normal yerine farklılıkları yol açabilir.

Lastiklerinizi tamirci tarafından baktı gerekir veya bakım ve bakım ayarlamalar yapmak olması gerekir bir işareti olabilir gibi aşınma anormal koymak-bu tür gerçekten için yakından izlenmesi. Overinflation sağlayacaktır için düzensiz yerine ortasında overinflated lastikleri blowouts için çok daha yatkındır gibi lastik de bir güvenlik riski olabilir. Overinflated lastikler daha hızlı yıpranacaktır ve belki de bile güvenli sürüş veya araba zor işlemek için yapabilir. Aynı şekilde, underinflated lastikleri açık havada ve yanağında üzerinde koyacağız. Underinflated lastikler etkili olarak güvenli olmayan, daha hızlı bir şekilde takacak ve aynı zamanda çok daha fazla güç, daha az yakıt tasarruflu olmak tüketmek araç yapar. Lastiklerinizi etkili bir şekilde şişiyor emin yapma son derece önemlidir ve yeterli vurguladı değil. Diğer anormal giymek gelebilir çünkü esas olarak lastik daha yumuşak ve daha hızlı yıpranacaktır lastik seçimden kendisi, kış lastikleri gerçekten sıcak havalarda, yönlendirilmesi değil. Yaz lastikleri değil tahrik cols içinde sade bir şekilde çünkü lastik lastik daha sert ve aynı zamanda çok daha giymek eğilimli olup çıkmak.

Araba bakım-Final belirtisi olarak yerine çevikliğiyle yürüyorsun ama aracınızın arayışındaydı rutin bakım ise, en az değil, sen senin sırt giyim farklı olacaktır fark etmeye başlayacaktır. Kendi tekerlekleri hizalanmış olması gerekir bir otomobil belirtileri giy aşınma 1 tarafı sadece, düzensiz basmak veya kel noktalar, bir saw-toothed izi koymak ve thumps veya squeals hakkında getirecek gösterecektir. Arabanı kel noktalar veya garip sesler fark ederseniz dengeli olması gerekebilir. Yıpranmış şoklara da düzensiz Lastik aşınması ve thumps, darbe veya squeals neden olur. Eğer sen duyuru bir şey ‘kapalı’ senin lastikler hakkında onları derhal tamircine lastik ömrünü garanti altına almak için ve herhangi bir güvenlik tehlikesi önlemek için tarafından kontrol var.

Tutmak senin lastikler etkinleştirmek için fantastik bir göz zamanından önce lastikleri satın almak ve size ve sevdiklerinize güvenliğini garanti önlemek. ‘Bir-senin yerine giyim’ olma üzerinde bakım, lastik tamir, size yüzlerce dolar tasarruf sona ve uzun vadede yedek lastik. Şüpheye düşerseniz, aşınma göstergeleri için mekanik, göz atın ve rutin bakım zamanladığınız emin olun. Senin sırt ve nasıl giyer uygun uzmanlık ile daha güvenli ve daha akıllı tüketici olacak!

Travis Evans için bir otomotiv sektörü blogger olduğunu. Toptan lastik doğrudan marka lastikler doğrudan sunar.

Travis Evans için bir otomotiv sektörü blogger olduğunu. Toptan lastik doğrudan marka lastikler doğrudan verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın