Küstahlarınızı maskelemeye karşı koruyun!

Önceki Cumartesi Sağlık kulübümde bir bootcamp çalışma dersi alıyor olsam da, bu yönü takip eden bu sevimli 20 şöhreti tanıdım. Onu daha önce kurmuş olsam da, onun yönünde hiçbir şekilde konuşmadım. Gerçek gerçek şu ki, her sabah sabahın erken saatlerinde sabah 6’da başlıyor ve ben de saat 7’de tökezleyip duruyoruz. Tartışmalarının bir kısmını dinlerken içerim. Genellikle yaşadığı şeyi ve soran enformasyonlarını başkalarına yöneltirler, çünkü esas olarak “açlık çekiyor ve ek bir yağmuru boşa harcamıyor”. Günlük yaşantımın muazzam bir unsuru için bu koşulun içinden tükenerek, onun için büyük bir empati kurdum. Bir tarafım doğrudan onu içine sığdırmak ve onu korumak için tercih olsa da, övünme düşüncelerimde “Anne, göz korkutmayacağım!” Birkaç kızı (1920’lerde çok fazla olan) dinleyebilirim. Dolayısıyla, muhtemelen her zaman ona iltifat etmek dışında, kendimi sakat tuttum.
Bununla birlikte, bu iş günü üzerine, beynim aşırı yüklüydü. Harvey Weinstein’la ilgili Hollywood’dan çıkan bilgilerin ve cinsel saldırı ve tacizle ilgili korkunç ve gelişmekte olan bilimsel araştırmaların sonucunda şaşkınlık içindeydim – korkunç düş kırıklığına uğradım – yırtıcı kalıplar, istismar ve enerji kötüye kullanımı ve dehşete maruz kaldım , ben bunu fark ettim ve bunun için harika şefkat yaşadım bile, o kızlar (ve erkekler) utanç gölgesi altında susturuldu ve kaygıyla dondu.
Sadece düşüncelerimde, sondajı daha yüksek sesle duyan muharebe çığlığı “Ample fazlasıyla yeterli!” Kişiselleştirilmiş yaşam biçimimde yeryüzünde olduğu gibi görünüşte olduğu kadar güzelleşti “şeklinde baskı yaptı:” Ben veya diğer insanlar benim veya diğer milletlerin uzlaşmaya, yerleşmeye, kabul edilemez kabullenerek ve onları sükutlarken ne gibi koşullar ve senaryolar içeriyor? ses mi, yoksa gerçekliğimize mi atıldınız? ”
Aslında, “Yeterli geniş alan” ın gözleri boyunca isteyen dünya süresince proaktif olarak yürürdüm. bir yargı yolunda veya tamamen yanlış bir yolda değil, hala bir sosyal adalet çeşidi içinde – “Gezegende olması yönünde kimin ihtiyacım olacak?” yönünde ciddi bir yön bulma yönünde Bunun için mi duruyorsunuz? Artık ne zaman hoşunuza gidebilirim? ” (Bu, son derece “Dürüstlük Akışının bir parçası olmak” başlıklı e-bültenimde yazdığım yazıdan etkilendi ve sadece dünyada görüş almak zorunda olduğum büyük farkı kaldıracağım.)
Dolayısıyla, bu çekici kalış noktasında göründüğüm iş gününün zorlu çıktığına inandıkça, küstahlığını maskeleyen belinin çevresine bağlanmış bir sweatshirt takılıp seyretmek için üzülüyordum ve rahatsız oldum! Daha önce, Miami’de yaşadığımı ilan etmenin bir sonucu olarak bunun önsözlüğüm olmasına izin verin, yine de 90 seviyeye doğru tamamlandı. Kimse, arzusu olmayan ya da büyük hantal bir sweatshirt giyiyor. Ek olarak kullanılan birçok lotu yıllarca kullanıp figüratif olarak kıçımı maskelediğimde, özellikle bu kadının ne yaptığını ve nedenini anladım! Küçümsemek için kıçını gizliyordu!
Sadece bütün kitabım olan “Dürüstlük Kolaylığı” nda, “Yüceltici” olarak adlandırdığım konuyla ilgili taahhüt edilen bir bölümden oluşuyorum. Dürüstlük Kesiciler, hepimizin kendimizi hissetmemizi, kendi kendimize güvenebilmemizi ve doğuştan dürüstlük hakkımızda yokluğunu ortadan kaldıran hep birlikte yaşadığımız sürekli iştirakçiler, fonksiyonlar ve önsezilerdir. Dürüstlük Tokmakları bizi kendimiz için maksimum alternatif seçenekler oluşturmaya ve arzularımızın yaşam biçimine doğru kaydırmaya doğru tutuyor. Rehberimde, başında utanç verici olan 7 opsiyon Integrity Snatcher’ın üzerinden iletişim kuruyorum. Sadece e-kitapımda yayınlarım:
“Utanç duygusu, en çok hoş olmayan duyguların başında geliyor.Bazı çocukluk partisine karşı sık sık ortaya çıkan utancımız bize gerçekten kim olduğumuzu öğretir çünkü biz olduğumuzun esasen kusurlu olduğunu vurgularız. utanç verici potansiyel müşterilerimize karşı bize vatandaşların bizden kesinlikle sahip olduğumuzu tanımış olsalar dahi bizleri kapsamadığını düşünüyoruz, aşağılanma bizim dış kimliğimizi yaratan ve bizi orijinalliğinden yoksun eden şeydir. ”
“Temelde kusurlu, tamir etmek isteyen, aşağılanma olduğumuz inancımızda, güvenilir olmaya yönelmiyoruz ve kapsamamız gerekiyor, isteklerimizi ilgisiz kılıyor ve dikkat çekici olmaya çalışmuyoruz, niçin? Neden biz hissetmiyoruz inanılmaz ya da inanılmaz bir başarıya ulaşabiliriz Her şeyden önce, bir şansımız olursa ve utanç verici olursak, utancımın acısını anlamamız için elbise giyeriz. Utangaçlığımızın yıl bombası sıkışıyor ve bizi tuzak altına alıyor. ve aktif olarak düşük oyun oynuyor.Bizim felç ediyor, reddedilmekten korkuyor, tahrişi bekliyorduk, kim olduğumuzu saklıyorduk. İstediğimiz yaşam tarzını elde etmemizi ve bizi ikamet etmemiz gerektiğini fark etmemizi sağlıyor. ”
Şu anda, diğer tüm bireylerle ilgili korkunç, yanlış ve yersiz yönler söyleyen kişiler, vücudunu titreten kişilerin hepsinden çok daha fazla iletişim içerdiğini fark ettim. Onların cevapları ve yorumları gerekli değildir veya istenmez. Olasılığı belirttiysek, bu tür genel vücut titreme davranışlarını, cümlelerinin motivasyonunda ve sebebinde hissetmeye motive ederim, metninizle alakalı olduğunuza aşina olma analizini kesinlikle etkilediği gibi kesinlikle derin kazmak gibi. oyun kartlarıyla temas halinde. Tek başına ne var, dünya çapında olmanızı ister miydiniz? Yine de onlarla ilgili yeterli.
Debbie Ford genelde normalden yararlanırken, Amerika’daki diğer kişilerin kendi deneyimlerinizde emin bir yön verme imkanı bulunmadığını söyler. Ellerimi temel prensiplerinden daha fazla sarmada, bir kanca ve gözle birlikte görselleştirmek için kullandım. Birinin metni veya bir ortamı kendine güvenen bir izlenim uyandırırsa, temel olarak içinde bir yerin kendisinin içinden çengelin içinden çapa doğrultusunda bir göz olmasından kaynaklanmaktadır. Bu, aynı kelimeleri ve cümleleri veya kutlamaları, bir birey içinde benzer düşünceleri yaratamamasının nedeni budur & ndash; tam yaraları veya hassaslıkları içermezler, bu yüzden sadece bağlanmazlar.
Sonuç olarak bana yaklaşan, yorulmadan çalışarak, bolca terlemeye çalışarak, tamir servisine başlamayı umarak ve kalçasını maskelemekten yana gördüğüm gibi, bilinçli veya bazen bilinçsiz olarak utanç verici olan tüm taktiklerin etrafında inanmaya başladım. kendimizi.
Periyotların inanın Kendi başınıza olmasına rağmen:
– Baggy elbiselerini genel vücudunuzun bir bölümünü korumaya doğru giyin
– Kendini veya belli bir şahsiyet yönünde gelecekte oturan kişiye karşı olumsuz olarak değerlendirebilirsiniz
– Yemek pişirmeyi, geliri geri ödemeyi, hatta topluluk içinde stres yaratmayı ertelemeyi deneyin; biri kendinizin tembel veya sorumsuz olduğunu düşünebilir.
– Sesinizi rahatlatın, aklınızı sorgulamak fark etmez veya kararsız kalır.
– Kendi kendinizi korkutmaktan kısa düşmeye başladığından beri bir arzu veya ihtiyaç için bir olasılık edinmeyin
Hepimizin, reddetme veya aşağılama acısına ve acısına doğru kendimizi koruma yönünde çaba sarf eden bir konumda dolaştığımızı fark ettiğimde, maddenin gerçeği asgari seviyeye katılıyor bizi gerçekten çok az hissettiriyor – ve bu öldürüyor Ruhumuz ve ihtiyaçlarımızı yok ediyor! Bu, küçük, zararsız göz alıcı bir çocuğun sürekli olarak bizim icinde fethi gibi. Küfürbaz.
Dolayısıyla bu 7 günde “Yeterli yeterli” diyordum. en kısa sürede hepimiz kendimizi utandırmak yönünde gelecektir! Gerçekten kendinizi hayat tarzınız hakkında gözüküyor ve kendi taktiklerinizin benlik saygısına kapılmakta olduğunu izlemeye özen gösteriyorum. Kendiniz bu çalışmada aktardığınız gibi, küçük bir şeyin hizmetlerini alıkoyma yönünde değil, aşağılanma yönünde daha da ileri götürmek için dikkatli olun. Bulunduğunuz yere neyin vasıtasıyla ilgisini çekin ve utanç sadakatinden etkilendim, özellikle de kendimiz doğrultusunda yapsak da.
Utangaçligimizdan kurtulmak sadece utancımızdan uzaklaşmak yönündedir! Saklanmayı azaltmaya, özel olarak tamamen ifade edilmeye hazırlanmamıza ve sadece yasal geçerliliğin hafifliği ve bütünlüğün motivasyonu içinde dans etmeye doğru bir yıl!
“Dürüstlük özgül bir kimse, yaşam biçimi çelişkilerin tümü değil, söyledikleri gibi yapar ve yaptıkları gibi söylenir. İçinde kim olduklarını evin dışındakiler kime aittir ve onlar dışa baktığınızda içeride ne hissettikleri ile aynı hizada yer alırlar Onlara nazaran neyin geniş olduğunu ve sadece bu yaşam biçiminde olmaya ihtiyaç duyacaklarını ilan etmeyi de içerirler. Düşündükleri şeyler ve onların taşıdıkları çözümler, onunla uyumludur. beyan ve çoğaltılması, hak ettikleri ve karşılanmaya layık olduklarını gösteriyor “dedi.
Çünkü bu Cumartesi programı, “Me Way too” dergisinin cesurluğunun sosyal medyaya ve dünyaya dağılmış olduğunu fark ettik. Bayanlar utanç ve tecrit gölgesinden ve Dürüstlük Keskin Nişancıların hapsedilmesinden soyunuyorlar. Bir keresinde haçlı seferimden bahsettiğim zaman bireylerin sisteme karşı koruma kurmalarından bahsettikleri kısa makale yönünden çok memnunum, kendilerini utanmaya mahkum ettiler, tuvalet kağıdıyla kadının mükemmel bir iyi arkadaşına doğru kendilerini şımartıyorlardı. Aniden kendine güvenen biri bana çok fazla kendisinin söylediğini söyledi orta kısmının üstünde duran gömlekleri taşımaktan kaçınmak için “tişörtlü kadın” daha uzun sürmez. Perşembe günü ilk etapta, kıçını maskeleyen bir şey tüketmekle birlikte sağlık ve fitness merkezine geldi!
Bununla birlikte, “Yeterlik yeterli” sözcüğünü teslim ettiğimizde ortaya çıkabilecek ihtimamın huşu içinde bulunuyorum.
Dönüşüm Sahne Teknikleri
Yaşam tarzınız boyunca, kişisel varlığınızı gözlemleyerek ve sadece “Yeterli fazla olanı” koşullarında sadece ortamda gezinmeye başlayın!
(1) Tüm taktikler vasıtasıyla bilinçli veya bilinçsizce aşağılanmanız sizi ilgilendiriyor. Kendiniz yapabileceğiniz uygulamalar nelerdir, kendiniz tarafından sakinleşiyor, küçük zevk alıyor ya da örtüşüyor musunuz?
(2) Bu küçücük çocuğun sadece kendinde olduğunu düşünün ve yerinde olmama, yok olma veya köşede pozisyon verme yönünden bağımsız olarak daha fazlasını hissedin. Onlarla konuşun, “Kendinizin utanç ve hafiflik içinde harekete geçmesi için kendinize gereksinim duyduğunuz zevk nedir?”
(3) Neredeyse her şeyi tanınmaz hale getirin. Aşağılamanın üstesinden gelin ve kendi kendinize parlaklığınızın olmasını sağlayın!
(4) Rehberimi hazırla Bütünlüğün Avantajı, gerçek gerçeğine adım atmanın, ömrünü sevmenin ve cazibenin olduğunun ilan edilmesinin karşısında benlikten kaçınan Dürüstlük Keskin Nişancılara daha da fazla algılaması için Rehberin olmasını sağla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın