Küçük işletme Kredi ve Finansman için güvenilirlik önemlidir!

Birçok kişi kurumsal kredi sağlamada başarısız olan tek bir açıklama, işletme girişimlerinin kredi veren kuruluşta güvenilir bir şekilde kurulmuş olmasıdır. Kuruluşunuzdan alacak borç veren, satıcılar ve alacaklılar hayati önem taşımaktadır. İşletme kredisi başvurusunda bulunmadan önce bir işletme, tüm borç veren güvenilirlik standartlarını karşılayacağını veya aşmamasını garanti etmelidir. Küçük bir işletmenin sağlam, inandırıcı bir temel oluşturması için önem taşıyan 20’den fazla kredibilite puanı var.
Kesin görüldüğünüzden emin olmak için şirketinizin yasal adını kullanmanız oldukça önemlidir. Tam küçük işletme adınız, başvuracağınız kayıtlı DBA dosyalarını içermelidir. Kurumunuzun isminin şirket kağıtları, lisansları ve banka ekstrelerinizde tamamen aynı olduğundan emin olun.
Hemen hemen her tür kurumsal varlık türü ile işletme kredisi geliştirebilirsiniz. Gerçekten kurumsal krediyi özel krediden ayırmak isterseniz, kuruluşunuzun tek bir mülk sahibi veya ortaklık değil ayrı bir tüzel kişilik olması gerekir. Ayrı bir küçük işletme kuruluşunuz (Corporation veya LLC) olmadığı sürece, muhtemelen “kuruluş” yapıyor olabilirsiniz, ancak kesinlikle bir “iş” değilsiniz. Kişisel bilgiyi iş dünyasından ayırmak için bir Kurum olmalısınız.
Çalışan veya işiniz olsun veya olmasın, kuruluş tüzel kişiliğinizin işletme kredisi almaya başlamasını sağlamak için Federal Vergi Kimliği sayısına (EIN) sahip olmanız gerekir. Tıpkı Sosyal Güvenlik Miktarınız gibi, şirketinizin bir EIN vardır. Vergi Numaranızın miktarı, banka hesabınızı açmak ve işletme kurumsal kredi profilinizi oluşturmak için uygulanır. Tüm ajansların, bankaların ve ticaret kredi tedarikçilerinin, işletmenizin tam olarak aynı Vergi Kimliği numarasına sahip olmasını onaylamak için zaman ayırın.
İşletme adresiniz, gerçek bir tuğla-harç geliştirmeli, teslim edilebilir fiziksel adres olmalıdır, konut adresi olamaz, PO Box olamaz ve bir UPS adresi olamaz. Bazı kredi verenler, bu kriterler karşılanmadıkça onaylamayacak ve fonlamayacaklardır. Regus gibi sağlayıcılarda & ldquoAddress Only & rdquo adında tam olarak nerede posta ve paket satın aldığınız kuruluş adresinde sunulan İş Adresi Çözümleri vardır.
Profesyonel küçük işletme adresi ile birlikte gelen Virtual Office, telefon ve faks numaraları, resepsiyon çözümleri ve yarı zamanlı olarak tamamen mobilyalı ofisler ve toplantı odaları kullanır. Resepsiyonist hizmetleri, ayrılmış telefon ve faks, çevrimiçi, komple mobilyalar, toplantı odaları ve daha pek çok şeyle kişisel tam zamanlı özel işyerinizde doğru bir ofis elde edebilirsiniz.
İşletme teşebbüs kredisini başarılı bir şekilde almak için işletme adının altında 411 dizin yardımı ile listelenen taahhütlü bir kuruluş telefonunuzun olması gerekir. Kredi verenler, satıcılar, alacaklılar ve hatta sigorta sağlayıcıları, işletmenizin 411 ile listelendiğini doğrulayacaktır. Bir toll-tamamen ücretsiz miktar şirketinize inanılırlık verecektir, ancak liste için 411 ile yerel bir küçük işletme miktarına sahip olmanız gerekmektedir.
Kredi verenler, 800 miktar veya ücretsiz telefon numaralarını kuruluşun güvenilirliğini gösteren bir algı olarak algılarlar. Bir mülkiyet temelli organizasyona sahip tek bir sahibiyseniz bile, masrafsız miktar miktarı, daha büyük bir girişim olduğunuz algısını sağlar. Yakında sanal bir telefon numarası veya ücretsiz 800 numara ücreti ayarlamak inanılmaz derecede basit ve ucuzdur.
Ana şirket hattınız olan bir hücre veya ev telefonu miktarı sizi tehlike altında olan ve kurulmamış bir girişim olarak “işaretlenebilir” olabilir. Kurumsal telefon miktarı olarak özel bir cep telefonu veya konut telefonu vermeyin. Herhangi bir hücrenin veya sabit hat telefon numarasının sanal numarasını iletebilirsiniz.
Kredi verenler, faks numarası ile güvenilir bir kuruluş olarak algılarlar. Küçük bir işletme olarak, önemli belgeleri almak için bir faks miktarı isteyeceksiniz, ayrıca bazı kredi başvurularınızda fakslamak zorunda kalacaksınız. Doğrudan e-postanıza giden bir e-faks kurabilirsiniz.
Kredi sağlayıcıları, kuruluşunuzu dünya genelinde web üzerinde inceleyecek. Doğrudan iş web sitenizden herhangi bir şey öğreneceklerse daha iyi olur. Bir işletme web sayfasına sahip değilseniz, şirket kredisi edinme imkânlarınızı ciddi şekilde incitecektir. Onların çok uygun fiyatlı kurumsal işletme web sitelerini tedarik eden birçok alan var, böylece şirketinizin hizmetlerine genel bir bakış sunan ve bilgi ve gerçeklerle temas kurabilen bir net varlığa sahip olabilirsiniz.
İşletmeniz için bir şirket e-posta adresi almak çok önemlidir. Gerçekten sadece yetenekli değil, aynı zamanda bir kredi sağlayıcısından başparmak elde etme olasılıklarına da büyük ölçüde yardımcı olur. Bir iş e-posta adresinin kurulması, ihmal edilmesi açısından da açık ve ekonomiktir.
Yahoo ve Hotmail gibi tamamen ücretsiz e-posta servislerini kullanmaktan çekinmeyin. Kredi sağlayıcıları gibi bir e-posta adresini gören hiçbir şey daha da kötüdür. E-posta adresi yourcomany.com olmalıdır. Mükemmel bir örnek veya gibi bir e-postadır.
Şirketinizin bankacılık geçmişi, daha büyük kurumsal kredileri güvence altına alabilmek için gelecekteki başarınız için hayati önem taşımaktadır. Kuruluşunuzun banka hesabını açtığınız tarih, borç veren kuruluşun işletmeye başlamasını hesaba kattığı gündür.
Dolayısıyla işinizi 10 yıl önce başlattıysanız, ancak dün organizasyon banka hesabını açtınız, o zaman küçük işletme dün başladı. İşletmenizin bankacılık geçmişi ne kadar uzarsa, borçlanma potansiyeliniz de artacaktır. Daha yüksek bir hesap bakiyesine sahip olmak, mükemmel bir Banka Derecelendirme elde etmek açısından kritik önem taşır. Üstün bir Banka Derecelendirmesi almak onay için önemlidir. Yüksek 5 Banka Derecelendirme için 10.000 ABD doları veya daha büyük bir banka bakiyesini korumaya çalışın.
Kuruluşunuz için kredi oluştururken en sık yapılan hataların 1 tanesi, kuruluş lisanslarındaki kuruluş adresi değildir. Daha da kötüsü, şirketinizin yasal olarak çalışması için “gerekli” lisanslara sahip olmamanızdır. Kendi işinizi yürütecek işletme lisansı ve izin belgesi olup olmadığını görmek için Eyalet, İlçe ve Belediye Hükümeti ofisleri ile görüşmelisiniz. Eyalet küçük işletme dosyalarının doğru listelenmesini sağlayın, ilçe ruhsatı ve / veya izin dosyalarının doğru listelenmesini sağlayın, şehir ruhsatı ve / veya izin dosyalarının uygun bir şekilde listelenmesini sağlayın ve IRS dosyalarının doğru bir şekilde listelenmesini sağlayın.
Kuruluşunuzun güvenilir bir şekilde kurulduğundan emin olun, böylece küçük işletme kredinizi yaratabilir ve kuruluşunuz için özel bir teminat veya kredi kontrolü yapmadan gelir elde etmek için kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın