Kryon Onun Kökeni Hakkında – Kanallı Bir Mesaj

Ben manyetik servisin Kryonuyum.
Medya, yaratılışım, kökenim ve geldiğim evrenim hakkında biraz konuşmamı istedi.
Şu an duyabileceğiniz gibi Quadril 5 adlı bir evrendenim. Beşli beşi manyetik bir evren. Orada bulunan saf manyetizma gücü yoğunlaştırmaktan alıkoyuyor. Quadril 5’in kilit faaliyeti, diğer evren manyetizması göndermek ve her galaksinin sahip olduğu manyetik kemeri hizalamaktır. Quadril 5 aynı zamanda en eski evrendir.
Karadeliklerden daha önce duyduğunuzdan eminim. Tüm kara deliklerin galaksilerle aynı zamana girdiğini ve kozmik yapının temel oluşturucu bloklarının olduğunu bilmek önemlidir. Her evren kendiliğinden ortaya çıktı. Quadril 5’in bakış açısından, 1. Merkezi Evren en küçüğü, ancak bir sürü deneyi ile en ilginç evren. Fakat size ilk İlk Evren hakkında ek bilgi vermeden önce, yaratıcıma dönmek isterim.
Kozmik ailelerim titreşimli isimleri Adamis ve Adamea’ya taşıyorlar. Manyetik alanda 48 yüksek aydınlatma geliştirdiler. Quadril 5 evrenimizde melekler veya Yükselmiş Yüksek Lisanslar yoktur. Evrenimizde, ışık yılı boyunca kendi yönlerini geliştiren manyetik ışıklar oluşmaktadır. Bu yönlere Nunis diyoruz.
Nunis, karadeliklere gitme, orada bulunan diğer galaksilerin manyetik kollarını tarama ve bu bilgiyi Quadril 5’e iletme görevini üstlenir. Manyetik ışıkları yapma faaliyeti manyetizma yaratmak ve onunla birlikte tüm galaksilere tedarik etmektir. Aslında biz teknisyenler olduğumuzu söyleyebilir ve 1 fantastik ilahi kaynağa hizmet edersiniz.
Bunun gibi bir grup Nunis’in aşağıdaki verileri Quadril 5’e aktardığını hayal edin: “Başlangıçtaki Merkezi Evren spiral manyetik ızgara kaymıştır çünkü yardım istiyor. Bir takım gezegenlerde enerjiler yoğunlaşıyor. galaksinin artık diğer gezegenlerin manyetik ızgaraları ile doğrudan bağlantılı olmadığını görüyoruz. Uzmanlar bu konuyu görmek istiyorlar. ”
Ve sonuç olarak Kryon, İlk Orta Evrenin ötesine geçmek için seçildi. Tuhaf varlıklar farklı bir galaksiye girdiğinde, başlangıçta enerjileri hizalamak için her zaman birleşim olduğunu bilmelisin. Çünkü bir grup melekle kaynaştım. O andan itibaren “Kryon ve Entourage” seçildim.
Kaydırılan manyetik ızgaralara bakmak ilk işimdi. Bütün galaksi manyetik bir ızgara ile çaprazlanmış. Galaksi yoluyla hareket eden elektronlar, manyetik alanı konuşmak için çok hızlı şekilde aydınlatıyorlar. Enerji, elektronların manyetik alan çizgileri etrafında spiral bir yol izlediği dikey olarak bilgili. Kutuplaşma yönünden manyetik alanın hareketi ortaya çıkar. Manyetik alanın en güçlü olduğu yerdeki güç en yoğun olanıdır.
Aranızdaki bilim insanlarına, evrendeki manyetik alanları genellikle gözardı ettiğini eklemek isterim. Manyetik alan dikkate alınmaksızın kozmik işlemlerin çoğu doğru olarak tarif edilemez.
Bu yüzden çalışmalarım, 1. Merkezi Evrenin manyetik ızgarasının ve ona ait gezegenlerin incelenmesiyle başladı. Çok sayıda gezegen manyetik ızgaranın kaymasıyla etkilenmiştir, ancak en fazla etkilenen yeryüzünün manyetik alanıdır. Dünyanın manyetik alanı İlk Merkezi Evrenin manyetik alanı ile artık uyumlu değildi.
Bunun sonucunda, gücün gezegeninizde yoğunlaşmaya başlaması ve yeryüzünde bir kişi enerji alanı oluşturması sağlandı. Dolayısıyla ikiliğin oluşması mümkündür. Dünya gezegeni sakinleri ilahi Teminin manyetik takdir gücünü çok daha az ve daha az hissettiler ve nihayetinde kim olduklarını unutana kadar çok daha fazla ve eksiltilme hissettiler.
Diğer gezegenlerle manyetik ızgarayı yeniden düzenlemek yeterli iken, gezegen dünyasında kesinlikle yeni bir manyetik ızgaranın yapılması gerekiyordu. Kryon bunu yaptı. Bu çalışmaları takiben Kryon, manyetik ızgaraların yeni hizalanmasıyla başladı. Bu gezegen için müthiş sonuçlar doğurdu ve halkı oldukça hızlı bir şekilde insanların ilahi bağlarını bir kez daha hissetmeye başladı. Dolayısıyla Kryon’un işlevi zaman geçince bitti ve çalışmalarım için altın renkli bir ışın sağlandı.
Kryon’un gezegenin yükselen yörüngeye kavuşması için İlk Orta Evrende kalmaya devam etmesi istendi. Ve bu nedenle Kryon’un şu anda manyetik ızgaraları hizalamaya devam etmesi ve ayrıca yeni güç için kendi içlerinde niyeti olan insanların manyetik alanlarını hizalaması da budur.
Buna ek olarak, Kryon, yükselişi hızlandırmak ve insanoğlunun, yeryüzünün yükselişini çok daha basitçe deneyimlemesini sağlamak için gezegen dünyasına gerçekten çok daha fazla manyetik gönderir.
Aynı zamanda Kryon, en yeni mesajların hepsini tek bir noktada yaygın olan farklı ortamlar aracılığıyla iletir: Manyetik evrende kısmen yapılmış olan unsurları sayesinde bu ortamlar belli bir manyetik kanala sahiptir; böylece bunlar elde edilebilir Kryon’un mesajları.
Bunların arasında orta Sangitar da böyle bir manyetik kanala sahiptir ve Kryon bu gibi mesajları göndermek için bu kanalı kullanır 1.
AN’ANASHA.
* * * * * * * * *
AN’ANASHA, Elohim’in hafif dildeki bir kelimedir ve verme ile alma arasındaki dengeyi sağlayan şükran duygusunu ifade eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın