Klasik otomobil ya da kamyon restorasyon: Basketcase otomobil ile yapılması gerekenler

Ne ile basketcase otomatik yapmak istediğinize karar zaten zaman, para, yatırım yaptık ve onların klasik araç restorasyon için teşekkür ederiz kişiler için en zorlu kararlar belirli bir olduğunu. Aynı zamanda, sürekli bir zor proje bitirmek hazırız vintage otomatik Gazi Lots. Olsun veya olmasın yarısı tamamlanmış bir araba üzerinde son rötuşları istediğiniz veya kamyon ya da sen sadece kişisel tam vakti arasında gelen değil, zaman, hayal kırıklığı ve gelir kendini kurtarmak nasıl bilmek istiyorum. Tam burada sadece satın almak, bitirmek veya bir basketcase Oto Sat önce düşünmek için bazı sorunlar vardır.

Bir Basketcase elde etmek istediğinizde

Bir basketcase geri yükleme ödüllendirici karşılaşma zorlu olabilir. Yine de, normalde iyi faktörler neden diğer meraklıları kendi eksik hotrods ve kas araçlar kapalı ellerini almak için istekli vardır. Sadece eski bir proje yatırım önce bu önemli noktalar yapmak olması gerekir:

* Çok önce güvenliği. Sen düşünüyorsun otomobil bile sonlarını, bir motor veya direksiyon henüz yoksa, o zaman Eğer çok merak etme olmayabilir de. Aksi takdirde, araç ya da kamyon güvenli, boş bir alanda test etmek gerekir. Sahibi otomobilin güvenilirlik ve güvenlik – ya da bunların eksikliği hakkında samimi oluyor emin olun istiyorum.

* Çerçeve ve fiziksel kontrol edin. Son kendi ayakları üzerinde onlar gibi görünenleri arabalar sık sık onların önceki parlaklık – restore edilmiş ama yine de güçlü temeller varsa sadece olabilir. Eğer klasik bir otomobilin çerçeve ve vücut şekli düzgün mükemmel olasılığı üzerinde restorasyon bazı ilerlemek yetenekli olacak demektir. Eğer değilse, bir dipsiz gelir Pit’de avcılık.

* Cover-up için bak. Bazı Restoratör ve dükkanlar sac ile pas ve hatta delik önemli düzeltme eklerini kapsar. Çok kötü niyetle sürekli yapmıyorlar ama fark edilmeden pas özellikle zararlıdır. Tam olarak nerede daha büyük parçalar yerini almış yerlerde kusurları olup olmadığını denetlemek özellikle önemlidir.

Parçaların kaynak

Zar zor tamamlandı basketcase yüklerken, bileşenleri almak için en etkili Mekanlar ortaya çıkarmak gerekir. Bir önceki sahibi proje bitmiş almazsa, esas olarak keşfetmek zor olmuştur önemli unsurları çünkü bu aynı zamanda pahalı, olabilir veya her ikisini de. Sadece bile satın almadan önce bu gerçekten seni nasıl sahip olmak – si olmak almak için gidiyor gibi oldu ve ne gerçekten tüm masraf oluyor er ya da önemlidir.

Hangi bileşenlerin gerekli olan çözdüğün kez doğrulayabilirsiniz özel mağazaları ülke genelinde web envanterleri üzerinde. Orada da döküntüler klasik araçlar tam almak için bileşenleri ile her ne kadar özellikle ne sunulan gören kişi gitmek ihtiyacımız olacak. Sonunda, Eğer yabancı parçalar veya nakliye önemli öğeler için sahip olduğunuz en büyük ücrete tabi olacak.

Onu aramak için sona erdiğinde

Sevgiyle yıl için klasik bir araç üzerinde çalışan olsa bile, ne zaman hayatıma devam etmeliyim bir zaman gelebilir. Bir proje bazen ne zaman doğru olmak çok mükemmel görünür ilk başlangıç dışarı – henüz yolun parasal boşa daha da başka bir şey olur. Öncelikleri ve ilgi alanları da, senin garaj veya driveway içinde hareketsiz bir yığın ile bırakarak değişebilir.

Ne kadar iyi durumda olabilir, yine de alacağınız bazı sabit Kazanılan gelir geri. Deneyimli klasik araba Restoratör şimdi konuşmak ve onlar satın almak veya bir basketcase projeden satın ilgilenen varsa sormak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın