Kendine Bir Dövme Seçmeli Mi?

Dahil olmak üzere bir dövme sadece acı çekici değil, aynı zamanda gelirin çok iyi bir paket anlaşma özelliğine sahiptir – yani kendiniz, doğru, uzman bir dövme makinesi ile gerçekleştirilen yönde ilerliyorsanız.

Sonuç olarak, gözenekleri ve ciltleri üzerinde Fantastic dövmeler içeren erkekler ve kadınlar, bireysel fedakarlık kadar güzel gelir elde ettiler. Dolayısıyla, dövmeler inanılmaz derecede üstün bir yatırım kararı olmalı, en azından bunları kullanan kişilerin yönü.

Durum açısından, Fresh new York Town’da yaşayan bir handyman, dövmelerinin üzerine 55.000 $ ‘lık bir hacim kullanılarak yapılmış ve kaçınılmaz olarak tasarlanmıyor. Bu aralıkla, dövmelerin tamamen yatırımları hak ettiğini gerçekten düşünüyor.

Dövmeleri, daha önce elleri ve bacakları gibi tüm vücudunu en üst düzeyde maskeliyor. Bunların en büyüğü, yalnızca bebekler içinde tamamlanır; sizin bebeğinizin her zaman bir beyefendinin gözeneklerine ve cildine bakabileceği en kolay biyomekanik türlerle birlikte tamamlanır.

Onun uzun vadeli girişim 2015 hemen tamamlamadan önce onun düşüncelerini yüce üzerine bir dövme içermesi yönündedir. Ayrıca kollarından oluşmasını gerektirir ve boynu gözeneklerinden önce dövmeli ve cildi kırıştı. Bunun üzerine taahhüt yönünde istekli çeşitliliği 1.000 $ ile ilgili.

Kendiniz göre, bir dövme olup olmamasına bakılmaksızın, mükemmel bir harcama olup olmadığı belirli bir kişiye bağlıdır. Dövmenin ona değer sağlayıp sağlamadığını belirleyen, kendisine sağlayabileceği şeylerde spesifik bir şeyin nasıl olduğu görülüyor.

Şu anki çevrenin içinde, dövme çağrısı, birkaç yıl boyunca yavaş yavaş gelişti. Bununla birlikte popülerliğinin artan seviyesine bakılmaksızın, gözenekler ve cilt üzerinde bir dövme yapılması pahalı bir önermeye devam ediyor.

Dövme sanatçıları, özellikle bölgedeki otantik ve akredite edilmiş dövme mağazaları ile çalışanlara saatlik saatlik satış fiyata mal olurlar. Tek başına gözyaşı ve deri içinde bir sanat yapmak gerçekten de güvensizdir ve çok fazla muamele ve profesyonellik alabilir.

Günümüzdeki bir çalışma, dövme çağrısının aşırı derecede geliştiğini belirtti. Bu, dövmelere karşı kültürel önyargıların en aza indirgenmesi yoluyla önerilir. Durum için, bu yüzde yirmi dövmenin 2012’de sadece yüzde 21’inde iyileşme sağlandı. 2008’de her kuruş için 14’ü geçti.

2020 yılı sonunda dövme sektörünün sadece bir milyar fon aşan fonları öngörebileceği öngörülüyor. Bunlar dövmeler için bu kadar para harcamak için hazır olsa da, şüphesiz bunlar haklı bir mali taahhüttür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın