Kavya Madhavan – yetenek elektrik santrali

Kavya Madhavan 19 Eylül 1984’te Nileshwaram Köyü, Kasargod bölgesinde, Kerala, Hindistan doğdu. O güney Hintli sinema sektörü çocuk sanatçı olarak girilmiş olan Nileswaram Rajas yüksek okulda onun okullaşma yaptı.

O başlangıçta Kamal’ın filmde Pookalam Varavayi (1991) ortaya çıktı. Onun yetenek yakında kabul edildi ve o da çocuk sanatçı olarak diğer projeleri almak sağlanmadı. Bu Kavya Madhavan’ın muhteşem dans uzmanlık nedeniyle o daha küçük bir yer olduğunu inanılıyor kadar erken hayatında başarı yolunu yürümeyi onun çağdaşları daha çok daha kolay.

Onun mesleği dönüm noktası Lal Jose film Chandanudikkunna Dikkil ile geldi ve bu süper hit filmi oldu. O zaman Kavya Madhavan sadece dokuzuncu ortak oldu! Yine de, onun için Malayalam sinema filmlerinde olanakları çok sayıda kapılarını açtı. Bu onun büyük kahramanlar, bir dizi ile müreffeh ekran kimya paylaşan Malayalam dili içinde en yoğun kadın yıldızı olduğunu iddia edilmiştir.

Onun sevilen sinema Mizhi Randilum, Dosth, Aykut Nombarakattu, Sadananthante Samayam ve ben hangi bir rekor koleksiyonu Malayalam film sektöründe son filmi Torbalı Madhavan bazılarıdır. Bunun yanı sıra, Kavya Madhavan Ayrıca belirli Tamil film gibi Görünüşe göre ilk filmi Tamil ve başarılı oldu Kasi tek bir çok sahne aldı.

Gerçekten bu bilgi ile çok mutlu hissetmiyor musun? Çalışma ve çok daha tercih edilen oyuncu hakkında bilmek ister misin? O zaman hemen bir göz atın ve download Kavya Madhavan duvar kağıtları, Kavya Madhavan Fotoğraflar ve önemli ölçüde ek!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın