Karıştırma ve Karıştırma İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Çift Konik Karıştırıcı

Karıştırıcıların verimli bir şekilde karıştırılmasından ve granüllerin homojen olarak karıştırılmasından ve karıştırılmasından elde edilen verimli formlardan biri, çift koni karıştırıcıdır. Bu blender, serbest akan katı maddeleri karıştırmak için ilaç endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaçların bir dizi tıbbi içeriğin karışımı ile hazır olması nedeniyle kullanımı günümüzde artmıştır. İlaçları başarılı bir şekilde karıştırmak için bazı yüksek performanslı karıştırma makineleri tanıtıldı ve bunlardan 1 tanesi çift koni karıştırıcıdır. Bir çok ilaç şirketinin kendi harmanlama makineleri vardır.
Bu blenderin satın alınması zorlu bir süreç değildir. Günümüzde blender ve mikser imalatına giren birçok işletme var. Çok sayıda boyut, şekil ve hızda karıştırıcılar ve karıştırıcılar sunulmaktadır. Birim kütlelerde büyük ölçüde kütle yoğunluğu parçacıkları harmanlanmıştır. Belirtilen oranlarda karıştırma ve karıştırma, çift koni içinde uygun bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Çift koni karıştırıcılar, hijyenik olarak cilalanmış, iç kısmı 316-paslanmaz çelikten oluşur. Karıştırıcının dış yüzeyi, tipik olarak 150 grit ile cilalanacaktır. Bu tip bir blender daha az bakım gerektirir. Çok düşük güçte verimli çalışma, karıştırma işinde iyi bilinmesini sağlar.
Harmanlanacak bileşenler çift koninin mide içine dökülür ve tam bir harmanlama için düzenli olarak karıştırılır. Normalde karıştırma ve karıştırma işini bitirmek için yaklaşık on dakika sürecektir. Zaman, harmanlama için kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre değişir. Serbest akışlı katı malzemelerin tamamen karışması için 10 dakikadan daha az zaman alır. Büyük ölçekli üretime giren ilaç sağlayıcıları, büyük miktardaki malzemeleri karıştırıp harmanlayabildiği için bu karıştırıcıyı kullanır. İlaç piyasası dışında, blender ayrıca kimyasal, kozmetik ve gıda endüstrisinde de kullanılmaktadır.
Bir çift konik blender, silindirin her iki tarafında iki konik kenevir ile silindirik formdadır. Konik ağızlık, malzemeleri doldurmak ve çıkarmak için açılacak. Açıklıklar kelebek vanalar kullanılarak manuel olarak kontrol edilecektir. Üniteler, uygun güvenlik korkulukları ve güvenlik kilitleri kullanılarak iyi korunmaktadır. 1800 litre kapasiteye kadar iş çift koni karıştırıcılar orada var. Blender üzerindeki elektronik düğmeler, çok fazla zorluk çekmeden çalışmasına yardımcı olur. Blender, tekerlekli sağlam bir stand üzerine monte edilebilir. Bu, farklı yönlerde hareket etmeyi sağlar. Bu arada, duvarlara monte edilen blender, yerden tasarruf sağlar.
Çift koni karıştırıcıların göze çarpan özelliklerinden bazıları şunlardır: –
Yoğunlaştırıcı çubuklar & ndash Tam tamburun ağırlığı, çubuklar üzerinde yoğunlaşacaktır. Aşırı sifikasyonlu çubuklar, uygun harmanlama için tamburun her iki tarafına hareket etmesine yardımcı olur.
Duvar üzerinde Arial bina & ndashMounting blender alandan tasarruf sağlar.
Tip 316 paslanmaz çelik parçalar – Yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde, pas ve toza dayanıklıdır.
Kaliteli dış ve iç kaplama & ndash Ayna tamamlanmış iç yüzeyi ve mat bitmiş dış yüzeyi şık bir görünüm sunuyor.
Elle çalıştırılan kelebek tahliye vanaları & ndash Bu, karıştırma ve karıştırma işlemlerinin tam kontrolüne yardımcı olur. Malzemeler sadece karıştırma işleminin bittiğini düşündüğünüzde deşarj olur.
Tamamen entegre motorlar ve kontroller – Güçlü karıştırma ve karıştırma için yüksek kapasiteli motorlar.