Karıştırma ve Karıştırma İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Çift Konik Karıştırıcı

Granüllerin ve kuru tozun homojen olarak karıştırılmasında ve karıştırılmasında uygulanan verimli blender tiplerinin 1’i çift koni karıştırıcıdır. Bu karıştırıcı, hiçbir maliyet akan katıyı karıştırmak için ilaç endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde ilaçlar bir dizi tıbbi bileşenle birlikte hazır olduklarından kullanımı artmıştır. İlaçları verimli bir şekilde karıştırmak için bazı yüksek performanslı harmanlama makineleri tanıtıldı ve bunlar arasında özellikle bir tanesi çift koni karıştırıcıdır. Oldukça az sayıda eczane sağlayıcının kendi harmanlama makineleri vardır.
Bu blender için alışveriş yapmak zor bir iş değildir. Bugünlerde blender ve mikser üretimi yapan birçok sağlayıcı var. Çok sayıda boyut, şekil ve hızda karıştırıcılar ve karıştırıcılar var. Esas olarak katı kütle yoğunluğu parçacıkları birimlerde karıştırılır. Belirtilen oranlarda karıştırma ve karıştırma, çift koni içinde kolaylıkla yapılabilir.
Çift koni harmanlayıcılar, 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir ve iç kısımları hijyenik bir şekilde parlatılmıştır. Karıştırıcının dış yüzeyi genellikle 150 grit ile cilalanır. Bu blender formu daha az bakım gerektirir. Özellikle düşük enerjide verimli çalışma, karıştırma pazarında iyi bilinmesini sağlar.
Harmanlanacak bileşenler, çift koninin mide içine dökülür ve bir toplam harmanlama için sürekli olarak karıştırılır. Genellikle karıştırma ve karıştırma görevini tamamlamak için yaklaşık on dakika sürecektir. Zaman harmanlama için sarf malzemesi yerine göre değişir. Ücretsiz akan katı materyallerin tamamı, tamamen karışması için 10 dakikadan daha az zaman alır. Önemli ölçüde üretime giren ilaç şirketleri, bu mikseri kullanarak önemli miktarda malzemeyi karıştırabilir ve harmanlayabilir. İlaç piyasası dışında, blender ayrıca kimyasal, kozmetik ve yemek sektöründe de kullanılmaktadır.
Bir çift konik blender, silindirin her iki tarafında iki konik kenevir ile silindirik formdadır. Konik ağızlık, dolgu malzemelerini açmak ve çıkarmak için açılacaktır. Açıklıklar kelebek vanalar kullanılarak manuel olarak kontrol edilecektir. Üniteler, kabul edilebilir güvenlik korkulukları ve güvenlik kilitleri ile etkili bir şekilde korunmaktadır. Sektörde 1800 litre kapasiteye kadar çift konili karıştırıcılar sunulmaktadır. Blenderin üzerindeki elektronik butonlar, çok fazla zorluk çekmeden çalışmasına yardımcı olur. Blender, tekerlekli sağlam bir stand üzerine monte edilebilir. Bu, farklı yönlerde hareket etmede yardımcı olur. Bu arada, duvarlara monte edilen blender, yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur.
Çift koni karıştırıcıların göze çarpan özelliklerinden bazıları şunlardır: –
Yoğunlaştırıcı çubuklar & ndash Tam tamburun ağırlığı, çubuklar üzerinde yoğunlaşacaktır. Aşırı yoğunlaştırılmış çubuklar, doğru karıştırma için tamburun iki tarafına hareket ettirilmesine yardımcı olur.
Duvardaki Arial konstrüksiyon ve ndashMounting blender, alandan tasarruf sağlar.
316 kalite paslanmaz çelik parçalar – Yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde pas ve toza dayanıklıdır.
Kaliteli dış ve iç kaplama & ndash Ayna bitmiş iç yüzeyi ve mat dış yüzeyi tamamlanmış bir görünüm sağlar.
Elle çalıştırılan kelebek tahliye vanaları & ndash Bu, karıştırma ve karıştırma işlemlerinin tam kontrolünü ele almada yardımcı olur. Malzemeler sadece karıştırma işleminin daha fazla olduğunu varsaydığınızda deşarj olur.
Tam entegre motorlar ve kontroller – Başarılı karıştırma ve karıştırma sağlamak için yüksek kapasiteli motorlar.