Karıştırma ve Karıştırma İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Çift Konik Karıştırıcı

Granüllerin ve kuru tozun homojen olarak karıştırılmasında ve karıştırılmasında kullanılan etkili blender formlarından biri, çift koni karıştırıcıdır. Bu blender, hiçbir maliyet akan katıyı karıştırmak için ilaç endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaçların bir miktar tıbbi bileşenlerin kombinasyonu ile hazır olması nedeniyle kullanımı artmıştır. İlaçları başarılı bir şekilde karıştırmak için bazı yüksek performanslı harmanlama makineleri tanıtıldı ve bunların arasında tek bir çift koni karıştırıcı bulunuyor. Pek çok ilaç işletmesinin kişisel harmanlama makineleri vardır.
Bu blenderi satın almak zor bir aktivite değildir. Günümüzde blender ve mikser üretimi yapan birçok şirket var. Bir çok boyut, şekil ve hızdaki karıştırıcılar ve karıştırıcılar elde edilebilir. Birim yığınlarında çoğunlukla yoğun kütle yoğunluğu parçacıkları harmanlanmıştır. Belirtilen oranlarda karıştırma ve karıştırma, çift koni içinde uygun bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Çift koni karıştırıcılar, 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir ve iç kısımları hijyenik olarak parlatılmıştır. Blenderin dış yüzeyi normal olarak 150 grit ile cilalanır. Bu tür blender daha az bakım gerektirir. İnanılmaz derecede düşük güçte etkili çalışma, karıştırma işinde popüler olmasını sağlar.
Harmanlanacak bileşenler çift koninin midesine dökülür ve tam bir harmanlama için sürekli olarak karıştırılır. Tipik olarak, karıştırma ve karıştırma görevini tamamlamak için yaklaşık 10 dakika sürecektir. Zaman harmanlama için bileşenlerin yer şeklini değiştirir. Maliyetsiz akan güçlü materyaller tamamen harmanlanması için on dakikadan daha az zaman alır. Masif ölçekli üretime giren ilaç şirketleri, bu mikserin büyük miktardaki bileşenleri karıştırıp harmanlayabilmesinden yararlanır. İlaç piyasası dışında, blender ayrıca kimyasal, kozmetik ve gıda sektöründe de kullanılmaktadır.
Bir çift konik blender, silindirin her iki tarafında iki konik kenevir ile silindirik formdadır. Konik ağızlık, malzemeleri doldurmak ve çıkarmak için açılacak. Açıklıklar kelebek vanaların kullanımıyla manuel olarak kontrol edilecektir. Üniteler uygun güvenlik korkulukları ve güvenlik kilitleri kullanılarak etkili bir şekilde korunmaktadır. Sektörde 1800 litre kapasiteye kadar çift konili karıştırıcılar elde edilebilir. Blenderin üzerindeki elektronik düğmeler, önemli ölçüde zorluk çekmeden çalışmasına yardımcı olur. Blender, tekerlekli sağlam bir stand üzerine monte edilebilir. Bu çeşitli yönlerde hareket etmeyi sağlar. Bu arada, duvarlara monte edilen blender, yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur.
Çift koni karıştırıcıların göze çarpan özelliklerinden bazıları şunlardır: –
Yoğunlaştırıcı çubuklar & ndash Tüm tamburun ağırlığı çubuklara yoğunlaşacaktır. Yüksek yoğunluktaki çubuklar, tam karıştırma için tamburun her iki tarafına hareket etmesine yardımcı olur.
Duvardaki Arial building & ndashMounting blender, oda alanından tasarruf sağlar.
Çeşitli 316 paslanmaz çelik parçalar – Daha yüksek kalite paslanmaz çelik gövde, pas ve toza dayanıklıdır.
Mükemmel dış ve iç kaplama & ndash Ayna bitmiş iç yüzeyi ve mat tamamlanmış dış yüzeyi şık görünmesini sağlar.
Elle çalıştırılan kelebek tahliye vanaları & ndash Bu, karıştırma ve karıştırma işlemlerini tam olarak yönetme konusunda yardımcı olur. Malzemeler sadece karışımın daha fazla olduğunu düşündüğünüzde deşarj olur.
Tamamen entegre motorlar ve kontroller – Güçlü karıştırma ve karıştırma için yüksek kapasiteli motorlar.