Kalbine Yapış, Gerçekten Daha Akıllısın Feel!

Kalbiniz inanılmaz bir organdır, hem fiziksel işlevleri hem de enerjik özellikleri için ayrıcalıklıdır ve bu nedenle ekstra özgül ilgi ve tartışmasız bazı ihale seven bakım gerektirir.
Kalp, fetusta gelişimi takip eden ilk ana organ olan etkin tanımlanmış gerçeğin yanısıra vücudumuzun her birinde parlak bir şekilde dayak atmak da mümkün değildir. Buna ek olarak, sevgiye düştüğümüz zaman, pratik deneyim Joy’u, şükranlarımızı hissetmek ve Güzellik için teşekkür etmek için kalp ve potansiyel bize hayatımız boyunca mutluluk ve tatmin arayışındaki tutkularımız için soru soran tura çıkmadan.
Bu beyanlar yeni bir şey olmasa da, Nöro-fizikçiler, Kalbin sadece ana pompa istasyonlarının cesetlerinden ziyade çok daha fazla istihbarat organı olduğunu keşfetmek için şaşkına dönmemişlerdir. Gerçekte, bu yeni keşifler, Kalbin yarısından fazlasının, serebral sistemi oluşturanlar kadar inanılmaz derecede benzer nitelikte nöronlardan oluştuğunun ilginç kanıtıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda kalp beşbin kez beyinden daha güçlü bir elektromanyetik alan ortaya çıkarmaktadır. Aşkınlık Biyolojisi kitabının yazarı Joseph Chilton-Pearce, kalbi büyük biyolojik aletler içerisine ve en büyük zekamızın koltuğuna çağırıyor. & Rdquo
Kalp Matematiği Enstitüsüne göre, kalbi ve beyni sürekli olarak iki yönlü bir diyalog sürdürür ve her biri diğerinin işleyişini etkiler. Kalbin beyne gönderdiği sinyaller algı, duygusal işleme ve daha geniş bilişsel işlevleri etkiler. Nöro-kardiyoloji araştırmacıları bu programı ve devreyi “kalp beyin” olarak görürler. Sezgi ile ilgili belirli bir yorumda HeartMath, “Kalp sezgisi ya da istihbarat, gezegendeki tüm disiplinler ya da doğrulamalarla bile zihin, kalpten senkronize edilmezse yapamayacağı şeyleri gerçekleştirme özgürlüğü ve gücünü getirir” der .”
HeartMath Enstitüsü ayrıca temas kurduğumuz duygularımıza ve daha fazlasına ilişkin ek çalışmalar yaptı: & ldquoEmotional Energetics Study & rdquo ve web sayfalarında şu ifadeyi yayınlayınız:
& ldquo Kalp, vücudun en güçlü ritmik elektromanyetik alanını üretir; bu da, hassas aletlerle birkaç adım uzakta bulunabilir. Analiz, farklı duygularla karşılaştığımız için kalbimizin alan değişikliklerini belirgin biçimde göstermektedir. Çevremizdeki insanların beyinlerinde kayıtlı ve görünüşte in vitro incelenen hücreleri, su ve DNA’yı etkileyebiliyor. İspat geliştirmenin ayrıca, kalp içeren enerjik etkileşimlerin, insan bilincinin sezgisel ve önemli unsurlarının altında yattığını düşündürdüğü. Rdquo
Yeni ortaya çıkmakta olan bu bilimsel kanıt muazzam enerjiye sahiptir ve yeterince uzun süre durmaya istekli olan herkesin zihnini açmaya ve bunun her birinin ve her birimizin her biri için ne kadar önermesi üzerine düşünmeye aday görünür. Sadece, her bireyin mantıksal zihninden ziyade yüreklerinden kalmaya başlamış olmalarının doğru olasılığını keşfetmekle kalmıyor, aynı zamanda hepimiz birbirimize bağlı ve topluca tek olduğumuz gerçeğini tamamen kavramak için keşfediyoruz.
Araştırmacılar biraz daha yakından baktığında bu gerçeği desteklemek için daha fazla kanıt keşfedildi ve her kalp hücresinin sadece diğer tüm kalp hücreleriyle senkronize olmakla kalmayıp elektromanyetik bir sinyal üreten özel bir ekstra şaşırtıcı keşif ortaya koydu. hücrenin ötesine yayılır. Beyin dalgalarını ölçen bir EEG, kalpten gelen elektromanyetik sinyallerin beyin dalgalarından çok daha güçlü olduğunu, kalp ve rsquos frekans spektrumunun okunmasının, vücuttan uzak durulması gereken bedenden 3 metre uzaklıkta olabileceğini gösterir üzerine elektrotlar.
Heart & rsquos elektromanyetik frekansının oluşturduğu geometrik şekli bir torus alanı türüne göre bu sonraki haberi en etkileyici 1’dir. Bir çörek şekline benzer şekilde, kalp ve rsquos torus alanı vücudun on iki ila on beş feet kadar göğüs bölgesinden dışarı yayılır ve daha sonra sarar ve arkadan içeri girer ve ortada & quot; lsquohole & quot; üretir. Bu kalp torusunun ekseni, pelvik tabanından kafatasının başlığına kadar uzanır ve tüm alan holografikdır; bu, onunla ilgili gerçeklerin, torus ve enerjik alanda her birinden ve her noktadan incelenebileceği anlamına gelir.
Hatta ekstra ilginç olanı, Hearts & rsquo torus elektromanyetik alanının bu türden elektromanyetik alanlar yayan tek kaynak olmamasıdır. Gerçekte, tüm atomlar tamamen aynı enerjik torus alanını yayarlar. Dünya ayrıca, bir torusun aynı türünde kişisel (düzgün belgelenmiş) elektromanyetik alanı üretir. Ve böylece güneş sistemi, hatta galaksimiz de var. Ve hepsi de hologram.
Bilim adamları, kendi spektrumunda sonsuz sayıda etkileşimli, holografik tori’yi kapsayan esasen sadece 1 Evrensel torusun olması ihtimalinin büyük olduğuna inanıyorlar. Ve elektromanyetik torus alanlarının doğası gereği holografik olması nedeni ile, muhtemelen evrenimizin toplamının tek bir torusun frekans spektrumu içerisinde mevcut olması çok daha fazladır.
Bu, her birimizin, tam Evrene oldukça gerçek ve gözlemlenebilir bir şekilde bağlı olduğu anlamına gelir ve bu nedenle, her birimiz, bu Evrensel alanın içindeki tüm bilgilere herhangi bir andaki anda erişebilir . Sessiz olduğumuzda ve kalplerimizde bulunan şeylere eriştiğimizde, Evrenin sınırsız kaynağına ve bilgeliğine tam anlamıyla bağlanıyor ve böylece & ldquomiracles & rdquo’nun hayatımıza girmesini sağlıyoruz.
Normalde durumumuzu gözardı eden, ihmal eden ve inşa eden bu şaşırtıcı organ, en büyük gücümüzü, inancımızı, cesaretimizi ve merhametimizi bulabildiğimiz yerdir, böylece izin verersek bize rehberlik edebilen daha büyük duygusal zekamız sağlar hayatımız boyunca.
Meditasyon, Heart & rsquos’un iç bilgeliğine ve Evrenin iç bilgeliğine hızla erişmenizi sağlayacak şekilde, bugünkü herhangi bir kişi Kalpleri’nden rahatça ve sadece meditasyon yaparak öğrenmeye başlayabilir.
Her biri tek birimiz Heart & rsquo’dan bu ve yaşantı döngüsünü başlattığımız için bunun hayatımıza ve dünyamıza yansımasını görmeye başlayacağız. Aynı zamanda, tek birimizin, özel yaşamlarımızda orijinal ve kalıcı değişiklik yapması ve doğrudan bir sonuç olarak, aynı zamanda yaklaşımda yeni ve üstün bir dünya üretmesi de mümkün.
Kalpten rahatça nasıl yaşamaya başlayabileceğinizle ilgili çok daha muhteşem araçlar ve gerçekler ortaya çıkarmak istiyorsanız lütfen check out: and pinklight.org. Yorumlar ve / veya endişeler şu adrese gönderilebilir:.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın