İyi hijyenik kağıt FZE – Emirlikleri fabrikalar

İyi hijyenik kağıt FZE kağıt çözümleri Orta doğuda büyük bir üretici ve Jebel Ali serbest bölgesi üzerinden işletilmektedir. Jordan yönünü Nuqul grup, 1952 yılında kurulmuştur ve 30 bölgesel ve küresel şirketler, daha fazla beş, 500 personel ve çözümleri üzerinde 45 piyasalar dünya çapında ihracat ihracat buluflturdu dayanır.

İş yüz doku kategori mevcut olduğu her sektörde Pazar lideridir. Sunulan diğer perakende çocuk bezi, kadınsı sıhhi yastıkları, cep mendil, Yetişkin özetleri, mutfak havlu,’li tuvalet kağıdı, Masa peçete, Mediroll havlu ve Medipads maddelerdir.

Hijyen vurgu para cezaları bir efsanedir. Onun SteriPro (veya sterilizasyon yaklaşım) her tek doku % 100 mikrop o öncesinde ücretsiz Paketli sağlanır. Fantastik perakendeci de sabit öğe yenilikler, mevsimlik tasarımlar ve reklam ve pazarlama devrimci yerleştirilir. Bu konsantre ve bir açık madde farklılaşma teknik ezici müşteri sadakati ve rakip markalar bir emtia ürün sağlayan önemli bir sayı ile doymuş bir sektöründe pazar yeri egemenlik sağlamıştır.

Para cezaları arama tüm alanlarında sürekli iyileştirme faaliyet Nisan 2000 yılında ISO 9001 & 14001 gereksinimleri için eşzamanlı sertifikalar yol açtı. İYİ FZE ikili sertifika ulaşmak için küçük iş ve hat bölgede ilk kurumsal olduğundan beri özel bir başarıdır. 2003’te, yüksek kalite yönetim sistemi ISO 9000:2000 sürümüne sertifika tarafından biz terfi ettirmek. Ekim 2007 yılında güzel oldu başlangıçta şirketi Emirates yetkilisi standardizasyon ve metroloji (ESMA) standartlarına uygun olarak Emirlikleri mükemmel işareti ulaşmak için BAE. Firmanın sertifika numarası 0001 tutar.

Ürünler:

İYİ Steri Pro yüz doku

Pürüzsüz, güçlü, emici. Bu doku önce onlar are istifçi, mikroplar dokulara gelen ortadan kaldıran bir ayırt edici sterilizasyon yöntemi olan SteriPro uğramıştır. Çok iyi doku karşılığı satın alabilirsiniz. En şık tasarımları. Onlar da hafif kokulu! Karışımlar en zarif bir şekilde döşenmiş çevresi içine. 12 Kategoriler mevcut, iki, kokulu veya kokusuz, pek çok kişi gereksinimleri uygun paketi alternatifleri ile kat. Onları yaşam alanı, soyunma masada, araç kullanmak… 150 veya 200 çeker dersek, biz o demek! Bir sayım, bakalım

Teknik Özellikler

Opasitenin: 14 gsm. Boyutu: 216 x 210 ± 2 mm. Ambalaj: iyi 100x2ply: 36 kutuları/karton & 6 kutuları / paket (6 paketleri veya outers). İyi 150x2ply: 30 kutuları/karton ve beş kutuları/paket (6 paketleri veya Outers). İyi 200x2ply: 40 kutuları/karton & 5 kutuları/paket (sekiz paketleri veya Outers). İyi 300x2ply: 18 kutuları/karton ve üç kutu/paket (altı paketleri veya Outers)…

İyi dokunmatik

Pürüzsüz, güçlü, emici. UV Spot vernik ile bu şık tasarlanmış kutularıdır. En yüksek dereceli doku kokusuz. Karışımlar en zarif bir şekilde döşenmiş çevresi içine. Onları soyunma masada, aracınızın yaşam alanınızı kullanın.

Teknik Özellikler

Opasitenin: 14 gsm boyutu: 216 x 210 ± 2mm karışık renkli kutular: siyah, mavi, koyu gri, bej ve kırmızı. Ambalaj: Fine touch 40 kutuları karton/200x2ply ve beş kutuları/paket (sekiz paketleri veya Outers)…

İyi UD

lüks bir şekilde zengin iyi UD doku Teklifler ayrı, bir büyük anlaşma-aşk kokusu Al Oud – oldukça önemli ölçüde Arapça konukseverlik bileşen kokulu. İçinde belgili tanımlık ev ya da araba ya da kamyon, boy kutusunun herhangi bir oda için iyi bir ek kabartmalı ve altın engellendi ve karmaşık bir oryantal tarzı ile siyah ve bordo renklerde geliyor. 150 çeker teklif etti.

Teknik Özellikler

Opasitenin: 14 gsm boyutu: 216 x 210 ± 2mm Ambalaj: iyi UD 150x2ply: 30 kutuları/karton & 5 kutuları/paket (altı paketleri veya Outers).

İyi hijyenik kağıt FZE ilgili diğer ayrıntıları görmek için lütfen ziyaret

EmiratesFactories.com hakkında

Emiratesfactories.com konusunda uzmanlaşmış ve yerel ve küresel Pazar pozlama için Birleşik Arap Emirlikleri imalat Pazar tırmanan amacı endüstriyel Enterprise Portal bir On satırdır.

Portal’ın büyük hedefi olan genel üretim piyasasında, Birleşik Arap Emirlikleri teşvik yardımcı olacak açısından derinlemesine yeni pazarlarda BAE üreticileri yardımcı olmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın