Hyundai Eon motor, güç ve kilometre

Hyundai Motors Hindistan sınırlı (HMIL) karıştırmak biraz çok-in sigorta primi için giriş seviyesi lüks düşük Hetch Back, Sedan ve SUV kararlı ancak bu kez popüler otomobil ya da kamyon model lansmanı ile Hint giriş düzey küçük otomobil pazarında foray hazırlanan şirketidir Hyundai Eon 13 Ekim 2011 tarihinde. Tüm yeni Hyundai Eon değeri için 3.50 yüz bin two.50 bin Rs aralığı. düşmeye öngörülmektedir. Hyundai Eon değer gerçekten rekabetçi ve ucuz Ancak motor, güç ve kilometre bir otomatik değer için para ya da değil olduğunu kanıtlamak. Tam burada biz Hyundai Eon motor, güç ve değer nakit giriş seviyesi küçük araç için olup olmadığını, doğru karar için kilometre aydınlatma?

Şu anda bir giriş seviyesi kompakt araç Hyundai Eon olduğunu ama onun özellikleri, teknik özellikler ve görünüµü hangi herkes çekmek iyidir bildirdin. Düzey küçük araç segmentinde Hyundai Eon Maruti Alto, Chevrolet yendi ve uzun bir süre için pazarın lideri olan Tata Nano büyük rakip girdidir. Organizasyon yeni küçük araç iyi yapmak için daha küçük 814cc, üç silindirli benzinli motor 56ps 5500 devirde maksimum güç dışarı kemer ve azami tork 4000 devirde 7.65 Kgm dışarı yayıklar Hyundai Eon başlık altında sunulan. Bu motor küçük aracın şeklindeki beş ileri manuel şanzıman şanzıman ile gelir. Hyundai Eon kilometre bu benzinli modeli için gerçekten etkileyici olan 21 kmpl var. Bu kez, şirket bu yeni küçük araca yalnızca benzinli modeli sunan ve hızlı bir şekilde dizel modeli hiçbir beklentileri olduğunu. Otomatik LPG türevini de gelecek yıl devam tarafından sağlanan öngörülmektedir.

Sadece Hyundai Eon motor, güç ve kilometre büyük ama Hyundai Eon değeri de etkileyici olur. Yeni canavar Rs. two.50 yüz bin için Rs. three.50 yüz bin eski-showroom Delhi arasında fiyat etiketi çeşitli sağlanacaktır. Bu fiyat etiketi çeşitli ile Hyundai Eon araç ya da kamyon temel model Tata Nano sanayi pay kapmak için bekleniyorsa sıkı bir rekabet Maruti Alto ve Chevrolet Spark vermek beklenmektedir. Hyundai Eon Hint kırsal bölgelerde bu mütevazı araç itmek istiyor firmanın stratejisidir.

Hyundai Eon başarı devrimci özellikleri vardır. Şirketin öncelikle temel Chennai fabrikasında ve Hintli oto pazarı için özel olarak geliştirilmiştir. Şirket küresel sedan Hyundai Verna Fluidic temel alınarak yeni küçük araba yaptı. Tamamen popüler hatchback Hyundai i10 esinlenmiştir. Hyundai Eon yetenekleri ve mükemmel rahat ve güvenilir güvenli sürücü ve yolcu için çift tonlu iç, tümleşik ses sistemi, çoğu sağlayan belirtim ön kapı hoparlör (iki), arka parsel tepsi,, her taraf güneş şemsiyeleri, hoparlör ızgara- açık kapı, açık tüm gözlük, enerji çıkışı, bardak altlığı, dişli üst karakter göstergesi, küme derleme sinyalleri, sürücü hava yastığı, anahtarsız giriş, ön Sis farları, 3 konuştu alüminyum bitirmek direksiyon, hava yastığı uyarı sinyali, metal ve dış renkli fiziksel aksesuarlar ve bir çok ilave.

Harika seçenekler ve özellikler ile birlikte, Hyundai Eon boyutları da mükemmeldir. Hyundai Eon uzunluğu 3495 mm, genişlik 1550 mm ve yükseklik 1500 mm’dir. Ne zaman yanıltıcı mütevazı araç segmentinde kanıtla 215 litre Hyundai Eon önyükleme alanıdır yeni küçük araç 2380 mm uzun Dingil mesafesi vardır. Hyundai Eon kaldırıma ağırlığını 715 kg ve Brüt ağırlık 795 kg Bu hafif Hyundai Eon kilometre geliştirmek için yardımcı olur.

Hyundai Eon foray rakiplerinden tam türü üzerinde altı değişik işlevleri akıllı kullanılabilir olması için tahmin edilmektedir. Hint oto sanayi Hyundai Eon türevleri sağlanmaktadır D-Lite, D – Lite (O), dönemi, Magna, Magna (O), Sportz. Yeni küçük auto best-bitiş modelinin bazı rahat sırasında düzenli olarak tüm yukarıda belirtilen özellikleri ile donatılmış olarak geliyor ve güvenlik seçeneklerini de sağlanan Bankası ve isteğe bağlı olarak otomobil modellerinin orta.

Tüm yeni Hyundai Eon hakkında son kararı bu gelir giriş seviyesi mütevazı araç ya da kamyon için değerdir çıkar. Sadece onun kilometre etkileyici olduğundan, Maruti Alto ve Chevrolet Spark daha yüksek enerjidir. Gerçekten rekabetçi yeni küçük otomatik etkileyici maliyetidir ve ucuz bu Tata Nano ile birlikte rakip her ortak araba modelleri yukarıda olsun. Chevrolet dövdüğün gibi Maruti A-Star ve Honda Brio sadece Hyundai i10 olsa da arka bir hayli popüler sigorta primi hatchback araç modelleri üstün sanki Hyundai Eon görünümü öyle resimleri görüntüleme var.

Hyundai bu kitle şenlikli sezon buzz yanıt gerçekleştirmek için tüketiciler tarafından beklenen Diwali Hindistan bu küçük otomatik başlatıyor. Öte yandan, Hindistan’ın büyük otomobil üreticileri de bu Diwali sezon başlatılmıştır Honda Brio, Mahindra XUV 500, Nissan Sunny, yeni Tata Indica Vista olan yeni otomatik modelleri bol bağlı, tek bir yeni Maruti Swift, yeni Volkswagen Jetta, yeni Honda Jazz ekibi , Toyota Etios Liva, Ford Fiesta, dizel, Chevrolet Beat Audi A6, Tata Aria 4 x 2, yeni Tata Indica Xeta vs.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın