Hypermiling tartışma?

Hypermiling sürüş yöntemler çok almak için kullanılan bir sistem daha iyi gaz kilometre ve mücadele yüksek gaz oranları var. Tüm tartışmalara da neyin nesi?

Ancak, gasp düzeylere kişi (zorunluluk dışında) yükselen oranları nasıl büyük bir yakıt için daha fazla faiz ödemeye başladı gazıyla kullanıyorlar.

Ve bu nedenle kelime “hypermiling” geliştirilmiştir. Kolay açısından en iyi gaz kilometre var yakıt dışarı alınıyor, terim “hypermiling” (aslında Wayne Gerdes tarafından icat) gösterir.

Sadece kelime “hypermiling” doğmadan önce “hypermiling” sadece çok mantıklı yakıt ekonomisi veya anlamda tipik sürüş pratik olarak sevk edildi.

Ama bu gün, en iyi nakit için (en fazla kilometre gaz galon başına dışarı sıkma tarafından) yararlanma dönüş adı “hypermiling.” ile özel bir alana sahip

“Tartışma” çok hypermiling konu etrafında kurdum. Tehlikeli ya da bölgesel bazı iddia bu kazalar ve benzeri neden olur. Bu ifadeler yaklaşık sürüş tehlikeli veya çöküyor neden deyim olarak akıllı.

Tabii ki, eğer yok otomobil yolda, araba kaza diye birşey yoktur olurdu. Biz o hypermiling güvenli olmayan veya tartışmalı derken biz yararlandığımız mantığı hakkında bu seviyesidir.

Önce sadece kelime “hypermiling” var, biz “korumalı ve güvenli sürüş uygulamalar hakkında.” duydum Bu gün, tartışma, faiz artık “güvensiz sürüş uygulamaları”, ama hypermiling hakkında duydum. Sanırım yeni bir numara maymun keşfetti.

Ne hypermiling ve ne bir kaç hypermiling teknikleri nelerdir bir göz atalım:

Başlangıçta tüm, bir popüler hypermiling strateji için kişinin geziler küçük bir uygulamadır ek titizlikle, böylece olarak için gereksiz sürüş önlemek. Bunun yaygın anlamda olduğunu, ben söyleyebilirim. Ama gerçekten çok dikkatli ne zaman yakıt ucuz bir şey değil.

Başka bir önemli hypermiling yaklaşım-daha fazla hız atıkların yakıt sürüş olarak hız içinde-sürüyor. Zaman hala ayakta sıfır galon başına mil bulgu vardır gibi aşırı bir motor rölanti kaçınmak da bir çok önemli hypermiling, taktiktir. Yıldır, biz kimin motorlar hazırda bekleme”moduna geçmek” otomobil hemen yine de birkaç saniye, yakıt boşa uzak durması için ayakta sonra oldu, hakkında bu son noktada ilginç bir olmasıdır. “Kış uykusu” tam burada motor “otomatik” ve gaza bastı daha fazla an seyyar satıcılık yapmak yaptıktan sonra ayağına kadar başlar anlamına gelir.

Belirli üreten (Lastiklerinizi doğru şişirilir üreticisinin yönergelerine göre bir hypermiling yaklaşım değil altında şişirilmiş ve aşırı şişirilmiş) da. Bu bazı erkekler ve kadınlar için küçük bir detay gibi gelebilir. Ama hiç şişirilmiş lastikler ile Bisiklet basmış nasıl çok daha fazla enerji binme düzgün şişirilmiş lastikler ile karşılaştırıldığında sürerse üstün bir fikir olacak.

Düzgün, aynı bir araç ya da kamyon için geçerli. Altında şişirilmiş lastik motorun daha sert yapmak ve daha fazla yakıt tüketen yapmaktadırlar. Kötü şişirilmiş lastikler bir ara ve bir bisiklet sürme girişimi ne hakkında konuştuğumu tanıyacak. Bir araç aynı zamanda sürüş zaman çok çok daha fazla kontrol sağlar (ve bu nedenle daha güvenlidir) doğru lastik stres ile büyük işler.

Uzayıp gidebilir ve hypermiling birkaç diğer noktaları ayrıntılarını. Ama biz gerçekten sadece hakkında sık anlamda bahsediyoruz göstermek için yukarıdaki örnekler hizmet inanıyorum.

Tek gerçek gerçeği bu tartışma içinde güvenli sürücü ve güvenli olmayan sürücü olmasıdır. Ama bu hemen hemen hiçbir şey yeni ve bu gerçeği hypermiling konu ile gelmedi. Bu hypermiling konu ile de won’t go away.

Bazı insanlar bugün zeki ve biraz daha az çok vardır. Yeni bir şey değil ve şu anda bilmiyorduk hiç bir şey değil.

Sanırım “daha az çok,” olanlar kim hypermiling gibi bir konu etrafında bir “tartışma” üretmek istiyorum hissediyorum. Belki de kendilerini gerçekten zeki hissetmelerini sağlıyor.

Gerçek şu ki, hypermiling gaz kilometre geliştirmek için güvenli ve mantıklı yaklaşımlar oluşur. Sadece 1 emniyetsiz gaz kilometre iyileştirmeler çıkarına sürücü olabilir gibi belirli bir köşe hakkında hızlandırır, onun frene çarparak, onun yolcu hasta ediyor ve ayrıca bir sonucu olarak daha yüksek gaz fiyatları öder bir manyak yakan da olabilir.

Gerçek hypermiling stratejileri güvenli ve mantıklı sürüş alışkanlıkları üzerine kuruludur.

Ne olursa olsun, hypermiling sadece stratejileri ve sürüş uygulamaları yaygın anlamda ve güvenli sürüş uygulamaları uygulama geliştirilmiş gaz kilometre almak için kullanılan bir dizi oluşur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın