Her gün Dünya günü olmalıdır

Dünya günü olduğunu hepimiz yollar görünür gün korumak ve çevre geliştirmek için karbon ayak izi azaltmak. Bu buradan başlamak mantıklı eğilimindedir bu yüzden tüm sera gazlarının % 20’si, otomobiller gelir.

Artan benzin fiyatları onların gaz obur bir ek yakıt etkili otomobil ile yerine doğru bakmak birden fazla kişiye neden oluyor. Bu ekonomi için değil, mükemmel bir faktördür. Daha yeni otomobil onların eski modellere kıyasla çok daha iyi gaz kilometre almak ve önemli ölçüde daha az toksik emisyon oluşturun. Ayrıca, yeni otomobil bir sürü geri dönüşümlü malzeme ile imal edilmektedir. Bazı kumaş onlara geri dönüşümlü iplik ile oluşturulur ve bazı plastik buğday samanı ile takviye edilmiştir.
Herhangi bir yeni veya daha yeni bir otomobil almak isteyen gerçekten sadaka araba bağış onların uygulanan araç ya da kamyon için hakkında düşünmelidir. Araç ya da kamyon yapılmış kullanımı sadece küçük tamiratlar gerektiriyorsa ve onlar-ecek yapmak bu onarım oluşturulan bazı kurumlarına araç ve otomobil muayene ve emisyon önce test geçer bağış halka satılıyor.

Eski gereksinimleri ana onarım otomatik, sadaka tüm sıvılar ondan süzülmüş ve yeterince geri dönüşümlü sağlayacaktır. Ayrıca, yararlı bileşenleri bağışlanan otomatik silinecektir ve sattı. Kalan metal ve diğer malzemeleri ezilmiş ve sattı. Yalnızca pozitif otomobil kurumuna bağış vardır. Sadaka araç veya bileşenlerinden satışından elde edilen paralar ek görevleri desteklemek için kullanır. Bir vergi indirimi için uygun içine gelişecektir.

Herhangi bir bireysel yerime değil kim, onların otomobil hala çevre yeşil araç üreterek etkinleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için birçok yol vardır. Nağme araç tutmak, şişirilmiş lastikler ve genellikle hava filtresi değiştirme % 25 artış gaz kilometre kadar yaratacaktır. İstihdam edilmektedir, önemli ölçüde daha az gaz önemli ölçüde daha az emisyon yapılır. Ani gelen daha yavaş ve kaçınarak sürüş başlar ve durur da artış gaz kilometre ve bulma kaza içine azaltmak.

A daha az toksik Anti-Freeze şimdi teklif etti. Propilen glikol yapılır, sadece verimli çalışır ve önemli ölçüde daha az toksik % 65 olan bu çok daha iyi bilinen Anti-etilen glikol donma. Bir toksik olmayan ön cam yıkayıcı sıvı su 3 bölümden bir bölümü sirke ekleyerek üretilebilir. Bu gerçekten zehirli metanol sıvı değiştirmek için yararlı olabilir.

Bazı işletmeler şimdi kısmen geri dönüşümlü yağdan oluşturulur motor yağı pazarlama vardır. Yeni yaşam boyu silecek bıçak bulunmaktadır, petrol bazlı-öncelikle lastik değil yaratılmıştır. Bunlar % 100 geri dönüştürülebilir ve düzenli olarak değiştirilmesi gerek biyolojik olmayan lastikleri silecekler üstün bir alternatif vardır. Bizim atmosfer için büyük getting yanı sıra, bunlar bizim yabancı petrole bağımlılığını azaltmak için yardım mal.

Birkaç araç mal üzerinde toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilen ve sentetik boyalar ve kokuları tamamen ücretsiz pazar yeri temizleme vardır. Bunların çoğu, avuç içi, hindistancevizi, Mısır ve soya fasulyesi üretilmektedir. Bu ürünler açık havada veya iç Auto temizlemek için uygulanabilir. Düzenli otomatik yıkama çözümler izopropil alkol, teflon, fluropolymers veya amonyak içerir.

Çoğu otomobil hava temizleyici ftalatlar, formaldehit ve aseton gibi kimyasal içerir. Tüm bu kimyasal maddelerin toksik değildir. Kompakt bir arabada kabartma tozu alternatif olarak istihdam edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın