Go-to Master Pinterest için Your daha küçük organizasyonun (Infographic) beş öneriler

İzlenim altında Pinterest sadece amatörler DIYers için ise bu on-line scrapbooking platform olma. Potansiyel müşteri veya satışları ile bağlanmak isteyen küçük bir şirket sahibi iseniz, bu yararlı reklam aracı olarak Pinterest göz ardı edilmemelidir. Şu işte, sandalyeden düşmene yapacağız bazı Pinterest bilgiler. Hayır, gerçekten.

• Pinterest 70 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan.

• Pinterest ayda 85 milyon özel konukları var.

• Pinterest, $three.eight milyar geç Ekim 2013 itibariyle değerlidir.

• Pinterest üçüncü en iyi bilinen sosyal faaliyet olduğunu.

• Alışveriş on % mal almak eğer bir internet sitesine Pinterest sevk çok daha büyük olasılıkla vardır

1/5 Facebook müşterilerinin daha çok daha üzerinde Pinterest vardır

Zihin = şişmiş?

Harika.

Tamam, Pinterest oldukça ‘girly-kız’ sadece yaklaşık % 80 ile kullanıcıların kadın olmak getting üne sahip olmuştur. Ama bu platform gelecekte, dönüşüm doğru çarpıtılmış şekilde işletmelerin her türlü servis sağlayıcıları perakendecilere ve değil sadece kadın dostu içerik sağlayıcılar uygun sunmak için çok olduğunu ortaya koymaktadır.

Pinterest üzerinde etkin olmakla, mütevazı kuruluşlar kendi sıralaması Bing veya Google gibi arama motorlarında güçlendirebilirsiniz. Pinterest Ayrıca, sunumlar, video ve makaleleri paylaşmak için istihdam edilebilir. İş anlatıyor bir şey Pinterest üzerinde gerçekleştirir.

İşte Pinterest sensei ustası alma konusunda 5 gitmek için öneriler:

1. emin olun web sitenizin PIN-dostu olduğunu

İndirilebilir widget “Şeyi PIN” müşteriler “toplu iğne” şeyler için kendi bireysel kurulları için etkinleştirin. Müşteriler web sayfası ile yapmaya teşvik etmek için sitenizdeki tüm içerik malzemeleri bir “O PIN” düğme vardır emin olun. Bu düğmeler gerçekten benzeyen insanlar içerik Facebook veya Twitter üzerinde tweet paylaşmak için kullanın. Hangi içeriğin izleyiciler ile on-line yaygın olarak kullanılır ortaya çıkarır ‘It Pin’ düğmesini akıllı bir araç olabilir.

two.Organize içerik malzeme haline Komiteleri

Pinterest ile kullanıcılar temalı panoları oluşturabilir. Pinterest üzerinde küçük firma iseniz, böylece çok daha kolay bulmak ve senin memnun yolu ile insanlar diğer müşteriler için içerik tarafından Tema, organizasyon hakkında düşünüyorum. Elmas konusunda uzmanlaşmış bir mücevher dükkanı varsa, sen-si olmak bir prenses azaltın masa, marquise kurulu, yuvarlak masa, böylece senin kurulları organize baget kurulu vs.

3. senin iğne marka

Bu muhtemelen çok daha zaman alıcı elbette eylem olabilir, ama sen Pinterest için upload fotoğraf marka zaman ve çabaya değer olduğunu. Senin fotoğraf üstünde logo varsa, fotoğraf ilginç keşfetmek ve, paylaşmak istediğiniz müşteriler yanlışlıkla logonuzu de paylaşımı bitecek. Burada başarılı olmak için hassas bir denge vardır. Yok bir tek istediği marka, yüzlerine karşı itti. İnce, bir köşede bir logo gibi korumak. Merkezi bir filigran bang İğneleyiciler ‘Islak elbiseli Danny DeVito’ söyleyemem daha hızlı bir şekilde açmak emindir.

dört. Bilgi ve gerçekler alışveriş için dahil

Pinterest kullanıcıların strateji bir niyet alışveriş platformu. Bu doğrulamasına yararlanmak için mütevazı şirketler gerçekten önemli ölçüde “müşteri dostu” bilgi mümkün olduğunca olarak birleştirmek gerektiğini. Bu madde veya hizmet üst üzerinde gidiş gerek kalmadan ayrıntılı bir şekilde açıklayan anlamına gelir. Bu bir ‘Pinner’ın ilgi’ piquing olanakları artırır (orada ne yaptığımızı gördün?) ve alışveriş yapmak için web sitenize kurşun.

beş. İğneleyiciler meşgul

Bunu yapmak için görünebilir gibi zor olarak küçük kuruluşların en az bir saat sosyal medyada her gün harcamak o zaman heyecan, Pinterest ve Facebook gibi platformlar arasında bölen gerektirir. Aktif olup çıkmak için kullanın o zaman samimi bir şekilde internet toplum üzerinde. Yanıtlama kullanıcıların endişeleri, alakalı içerik kurulları için repinning veya diğer kullanıcıların içerik malzeme üzerinde yorum düşünebiliriz.
Amaya Dixit – ben sosyal medya pazarlamacı ve Infinista kavramları, içerik yazar. Ben seyahat ve farklı öğeleri hakkında yazmak için puan sağlıkla ilgili bloglar de gibi sıkıcı tapıyorum! Amaya Dixit

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın