Garaj Yüzey Maskeleme İşlevleri Olarak Mats Dışında

Garaj yüzey alanınızla başa çıkma yönünde müreffeh bir rota mı arıyorsunuz? Bununla birlikte, maksimum olağanüstü tipler arasında iyi bir işlev dizisi olabilir, kapıların dışına çıkın. Ve garaj yüzey alanı maskelemesinin bu formunun, ev sahiplerinin daha iyi bir miktarı ile en çok sevilen görünüşü var ve bir sonuç olarak do yönünde olumlu nedenler içeriyorlar. Bununla birlikte, en yakın alana has ürün satış noktasına doğru veya kendiniz için en sevilen ev büyüme perakende mağazanızın yönünde acele etmenizden önce, yukarıda aşırılık fark etmenize yardımcı olabilir. Kapı paspasları garaj alanı kaplamaları olarak. Bu yönde, kesinlikle G yüzey gereksinimlerinize yönelik geçerli ürünler olduklarında kendiniz daha fazla tartabilirsiniz.
Garaj döşeme için maskeleme olarak hazır fayanslar ve boyalar mevcut olmasına rağmen, neden bazılarımız sakinlerin yerine paspaslar almayı tercih ettikleri ortada? Bununla birlikte, en iyi bilinenler arasında açıklamalar olabilir, dış bir paspas, evlerimizde izlenen veya eve getirilen tozların seçiminden kaçınılmasına yardımcı olabilir. Kapıların paspaslarını oldukça belirgin olan imkânlar üreten bir diğer yönü de onları kurmanın yararıdır. Hiçbir yapıştırıcıya ihtiyaç duymayan bazıları bile var – bunlar sadece garaj döşeme yönünde bağlı olabilirler. Onlar sadece birbirine örtüşen veya kesintisiz bir görünüm için her birini birbirine vuran hedef olabilirler. Dış paspaslar, garaj döşeme maskeleme faktörlerine karşı en basit ve en başarılı alternatif olma yönünde görünüyor.
Garaj yüzeyi maskelemesi olarak kapıların dışına çıkarılmasına yönelik olarak milleti etkileyen diğer unsurlar, toprak, h 2 O ve betondaki kirliliğin temizlenmesine yardımcı olma potansiyelidir. Anti-tükenme ödülleri sunabilen bazıları bile var. Bu yolda, garajınız fitness salonu olarak iki katına çıkabilir. Bireylerin garaj alanlarına sadece maskeleme yapmak için içerdikleri daha güçsüz motiveler, muhtemelen şimdi biraz modası geçmişse, çatlak ve lekeleri yüzey alanının bazı unsurları arasında saklayabilirler. Dahası, bir miktar ısı yalıtımı teklif ederler ve sadece ses kaybı içinde yardımcı olabilirler.
Bazı biz sakinleri, temizlenmesi yönünde olması gerekirse kaymaya karşı çok basit oldukları için, diğer tüm zemin kaplamaları tarzı zemin kapılarından hoşlanıyorlar. Çoğu zaman hızlı bir şekilde azalabilirler, böylece garaj mahalleyi ciddiye alabilirler. Ayrıca, özellikle çalıştırma ya da sadece gezinmek için yastıklara kolaylık sunmazlar, yine de son derece sağlamdırlar – birkaç yıldır önceki tasarıma uygundurlar.
Kendinize, garaj döşeme maskelemesinin çeşitlerini yiyerek kazandığınız yıl da olabilir. Ve eğer siz de öyle yaparsanız, yalnızca Programlarınızın kayıtlarında kapı dışarı matını yerleştirmeye bakmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın