Gap sigortasının? -Kesinlikle ‘Evet’, RTI, RTV veya VRI ama?

Bir aracın değerini sattığı olarak hızlı bir şekilde – her açıklama, böylece, gap sigorta kapsamı çekmek için düşmektedir. Bu değil farklı çeşitleri hangi sizin için en uygun seçim yapmak için basit. Farklı çeşitleri anlama aracınızın hiç düşülen veya çalınması durumunda senin istediğini sığacak boşluğu sigorta seçmek izin verir.

Sigortacı bir araç yazıldığı zaman, bu yazılı kapalı zaman otomatik değer sağlayacaktır. Bu normalde kesin sonuçları Auto değerden daha az olan bir miktar almak. Bu tam olarak nerede boşluk sigorta kapsamı geçerlidir ayrımdır.

RTI – fatura dönmek

Gap sigorta bu tür araba amortisman sonra fatura maliyetini aracın ve onun değer arasında ayrım verecektir. Bu otomobil tam anlamıyla bir kayıp düşülen olma veya çalınması durumunda ise, RTI sigorta kapsamı fiyat etiketi araba için para toplamak için izin anlamına gelir. Bu tür sigorta kapsamı olan araç az üç ay için sahip olduğu herkese açıktır. Olursa olsun ister satın aldığınız araç ya da kamyon özel olarak veya bir satıcı üzerinden hiç fark etmez.

RTV – dönüş değeri

Değer dönmek veya RTV boşluğu sigorta harcama yapacaktır Eğer otomobil değerinde fark sigortasının poliçe al ve ne Motor sigorta gördükleri düşülmesini otomobil değeridir. RTV araba satın alma tarihinden itibaren yedi yıl içinde sigorta alabilir ve otomatik her türlü kapağı olabilir. Herhangi bir araç olup bu para ile satın alınmıştır ne olursa olsun kaplı veya tarafından bir kredi öneriyor.

VRI – otomobil yedek sigorta

Araç yedek araba veya kamyon çalıntı veya düşülen veren otomobil yeni ile değiştirin yazabileceğiniz tek bir boşluk sigorta kapsamı sigortadır. Sigorta bu tür kapsamlı Motor sigorta poliçesi üzerinden bir yerleşim olarak nasıl ve ne araba değiştirmek için fiyat arasında fark öder.

Bu boşluğu sigorta kapsamı için arama ile en uygun kapak sonunda garanti altına almak için yeterince ayrıntılı önemlidir. Bazı bayiler kullanımları boşluğu sigorta farklı türlü rahat olacak. Bu örnek tam olarak nerede satıcı size kapak sadece orijinal fatura fiyat etiketi için [RTI boşluğu sigorta kapsamı] ise yeni aracın [VRI boşluğu sigorta] fiyat alırsınız inanıyorum yol olurdu. Bu örnekte kapak yeni bir otomobil yatirim etkinleştirmek yeterli olmaz.

Açık olmak gerekli sahip tam kapak anlayış değil tuzaklar vardır. Sen ne her boşluğu sigorta kapsamı bu formları kapsar tamamen anlamak eğer ne için ödüyoruz alacak emin olabilirsiniz. Gap sigorta kapsamı oldukça büyük bir yatırımdır ve çalıntı veya düşülen bile küçük bir prim araç değiştirebilirsiniz. Bu düşünceler, barış için ödemek için inanılmaz derecede küçük bir fiyat etiketi var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın