Fiyat aralığındaki Özel Telefon Örnekleri Değeri

Apple’ın resmen iPhone 7 ve 7 Plus’ı ilan ettiği düşünüldüğünde, vaka üreticileri son derece süslemeyi göndermek için çok çaba sarf ediyorlar. Bu kılavuz, en yeni Galaxy s9 ince ve Samsung galaxy s9 ince kılıfını, yeni cihazların ve Samsung aksesuarlarının gönderilmeye başlamasıyla alışveriş yapanların piyasaya sürülmesini vurgular.
“Yedinci sırada görüşmek üzere” vesilesiyle, Apple en iyi minimalist iPhone davasının resmi hattını bireysel ve rsquos bireylerin sosyal bir etkinliğine anında ulaştırdı. Her halükarda, bu koşullar Apple’ın web sitesinde göründüğü zaman, geçmiş zamanlardaki tanımlanmamış bir görünüme ve hislere katıldıklarını görmek zor değil.
Kase, uzun bir zaman önce olduğu gibi, bir Proje (KIRMIZI) şekli gibi bir ton toplamasında dana bir vaka yayınladı. Hangi gölgelendirmeyi seçtiniz ki, bu dana kaseti 8 dolarlık kasa için 45 dolara satılıyor, Samsung’un en ince notu 8 kase internet sitesinde.
Çok daha fazla enerji bekleniyorsa, Apple’ın Akıllı Akü Çantası, güvenliğin teslim edilmesine gerek kalmadan azizliği harekete geçirir. Apple, konuşma süresini 26 saate çıkaracağını ve müşterilerine çok daha belirgin bir üretkenlik sağlamak için 22 saat LTE web sörf süresine teslim olacağını doğruladı. Elastomer, özel iPhone durumları arasında temel işlem yapmayı ya da bir vakayı tamamen terketmeniz gerektiğinde temizlemeyi sağlar.
Apple iPhone 7 Wise Pil Kutusu, Apple’ın web sitesinde şimdi satın almak için açık ve açıktır. Şu anda, temel olarak iPhone 7 desteklenmektedir.
Damlalara, temiz ve çiziklere dayanması önerilen güçlü bir vaka mı arıyorsunuz? Otter Box Defender Serisi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, onaylama gerekliliğine gerek kalmadan eğlenceli düzenlere katılan sayısız bölümden oluşmaktadır. Dürüst olmak gerekirse, Otter Box, daha önce bir vakada Sertifikalı Bırakma + Koruma görevini alan 24 saatten fazla test gerçekleştiriyor.
Yeni iPhone 7 için hazır bir başka sert durum X-Dorian’dan Savunma Lux. Eloksal işlenmiş alüminyum kullanılarak teslim edildi ve 6,6 fitlik bir düşüşle hayatta kalma girişiminde bulundu (Askeri denetimde düşüş test zorunluluklarından daha iyi olan bir tahvilde), Savunma Lux aşırı derecede zorlandı.
Sıra dışı bir vaka yapımcısı olan iPhone 7 ve 7 Plus gibi bir dizi işi uygun bir şekilde değiştirdi ancak Presidio Inked’in biriktirmesi, gelişmiş koruma ile birleştirilen olağanüstü planların görünümünde gelişti. Presidio Inked örnekleri, çerçeve ekranını ve port güvenliğini, iki taraflı bir katman şemasında çizilmeye karşı güvenli bir sarma ile birleştirir.
Diğer vaka yapımcıları gibi, Newertech ayrıca yeni iPhone 7’yi sigortalamak için vaka dizisini de düzeltmiştir. Yine de, KX kasasının yeniden canlandırılan varyasyonu yine de, parçanın özel bir parçasını etkilemek ve etkilemek için derneğin “Orbing Gel” ini kullanır. Gerçekten sert dış kabuğu ile.
Bu yeni Jet Siyah’ın öne çıkarılmasını gerektiriyor mu? Apple’ın stilini bulanıklaştırmak yerine, Silk Innovation özelliklerinden Önizleme Clear Case, iPhone’ların ilgisini çeken entrikaların pürüzsüz amaçlarını göz ardı etmeden gözenekli kenarları şok ediyor. Kasa benzer şekilde, ön ve arka kaldırıcıları, ekran ve arka plakayı çiziklerden ve ultra ince bir profilden geçirerek izler.