Fiyat aralığındaki Özel Telefon Koşulları Fiyat

Apple’ın resmi olarak iPhone 7 ve 7 Plus’ı ilan ettiği düşünüldüğünde, vaka üreticileri son derece önemli süslemelerin gönderilmesi için dikkat çekiyor. Bu kılavuz, en yeni Galaxy s9 ince ve Samsung galaxy s9 modelinin, yeni cihazların ve Samsung aksesuarlarının gönderilmeye başlanmasıyla birlikte, müşterileri pazarda yer almasını sağlayacak şekilde inceliyor.
Apple, “Yedinci sırada görüşmek üzere” vesilesiyle, bugün çok iyi bir minimalist iPhone vakasının resmi hattını, günümüzde insan ve rsquos halkının sosyal bir etkinliğine anında gösterdi. Her halükarda, artık örneklerin Apple’ın web sitesinde göründüğü, geçmiş örneklerden tanımlanmamış bir görünüme ve hislere katıldığını görmek zor değil.
Kase, uzun bir zaman önce olduğu gibi, bir Proje (KIRMIZI) şekli gibi bir ton toplamasında dana bir vaka yayınladı. Seçtiğiniz gölgelendirmeye rağmen, sığır derisi davası sekiz ince kutu için 45 dolar, kase web sitesinde Samsung ince not 8 davası için perakende.
Daha fazla enerji gerekiyorsa, Apple’ın Zeki Akü Kutusu, teslim edilmeyen bir güvenlik olmadan azizle hareket eder. Apple, konuşma süresini 26 saate çıkaracağını ve daha net olmayan üretkenlik için 22 saat LTE internette gezinme süresine ulaşacağını onayladı. Elastomer, özel iPhone durumları arasında temel alım satım yapma veya bir vakayı kesinlikle çöpe atmanız gerektiğinde temizlemeye yönelir.
Apple iPhone 7 Zeki Akü Çantası, bugünlerde Apple’ın web sitesinde yer almak için hazır ve açıktır. Şu anda, temel olarak iPhone 7 desteklenmektedir.
Damla, temiz ve çiziklere dayanması önerilen güçlü bir kılıf için avlanma? Otter Box Defender Serisi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, onaylama gerekliliğine gerek kalmadan eğlenceli düzenlere katılan sayısız bölümden oluşmaktadır. Dürüst olmak gerekirse, Otter Box, daha önce bir davada Sertifikalı Bırakma + Koruma görevini alan 24 saatten fazla test gerçekleştiriyor.
Yeni iPhone 7 için bir başka sert durum X-Dorian’dan Savunma Lux. Anodize edilmiş işlenmiş alüminyum kullanılarak teslim edildi ve 6.6 metrelik düşüşlere dayanmaya çalışıldı (Askeri denetimden çıkarma test zorunluluklarından daha iyi olan bir tahvilde), Savunma Lux, yoğun olarak üretildi.
Sıra dışı bir vaka yapımcısı olan iPhone 7 ve 7 Plus gibi çeşitli durumları iyi bir şekilde değiştirdi. Ancak Presidio Inked’in biriktirilmesi, gelişmiş korumayla birleştirilen olağanüstü planlar göz önünde bulundurulduğunda gelişiyor. Presidio Inked durumları, çerçeveli ekran ve port güvenliği ile iki katlı bir katman şemasında çizilmeye karşı koruma sağlar.
Diğer vaka yapımcıları gibi, Newertech ayrıca yeni iPhone 7’yi sigortalamak için dava dizilişini de ekledi. KX kasasının yeniden canlandırılan varyasyonları yine de, parçanın özel bir parçalı komploya ve etkilere karşı garantilenmesi için derneğin “Orbing Gel” ini kullanıyor. Gerçekten sert açık havada kabuk ile.
Bu yeni Jet Siyahı’nın işlevini tamamlamalı mı? Apple’ın stilini bulanıklaştırmak yerine, Silk Innovation özelliklerinden Önizleme Temizle Davası, iPhone’ların ilgisini çeken entrikaların pürüzsüz amaçlarını örtmeyen gözenekli kenarları şok eder. Kasa benzer şekilde, ön ve arka kaldırıcıları, ekran ve arka plakayı çiziklerden ve ultra ince bir profilden izlemek için kullanır.