Fiyat aralığındaki Özel Telefon Durumları Fiyat etiketi

Apple, resmen iPhone 7 ve 7 Plus’ı ilan ettiğinden, vaka üreticileri, sonuçta ortaya çıkan süslemeyi göndermek için çok çaba sarf ediyorlar. Bu kılavuz, en yeni Galaxy s9 ince ve Samsung galaxy s9 ince kılıfını, yeni cihazların ve Samsung aksesuarlarının gönderilmesinin başlamasıyla birlikte piyasaya çıkacak şekilde pazara sundu.
“Yedinci sırada görüşmek üzere” etkinliğinin ortasında, Apple, çok iyi bir minimalist iPhone davası resmi hattını bireysel ve rsquos insanlarının sosyal etkinliğine hızlı bir şekilde gösterdi. Her halükarda, şimdi Apple’ın web sitesinde durumların göründüğü, geçmiş zamanlardaki tanımsız bir görünüme ve hislere katıldığını görmek gerçekten de gerçekten zor değil.
Kase uzun bir zaman geçmişte olduğu gibi, bir Proje (KIRMIZI) şekli de dahil olmak üzere bir ton toplama toplantısında bir dana vakası yayınladı. Hangi gölgelendirmeyi seçtiniz ki, bu dana kaseti 8 dolarlık kasa için 45 dolar, kase internet sitesinde ise Samsung’un en ince notu 8.
Ek güç gerekiyorsa, Apple’ın Akıllı Akü Kutusu, teslimiyet emniyeti ile birlikte azizliği harekete geçirir. Apple, 26 saat konuşma süresi yaratacağını ve alıcıların fazladan verimsiz üretkenlik için 22 saat LTE internet sörf süresine teslim olacağını doğruladı. Elastomer, özel iPhone kılıfları arasında standart işlem yapmak veya bir vakayı tamamen terk etmek zorunda kalmanız durumunda temizlemeyi sağlar.
Apple iPhone 7 Zeki Pil Kutusu, Apple’ın web sitesinde bugün satın almak için hazır ve açıktır. Şu anda, temel olarak iPhone 7 desteklenmektedir.
Damla, temiz ve çiziklere dayanması önerilen katı bir kılıf için avlanma? Otter Box Defender Serisi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için sayısız içeriğe sahip olup, teslimiyetin onaylanmasıyla birlikte keyifli düzenlere katılıyor. Dürüst olmak gerekirse, Otter Box, daha önce bir davada Sertifikalı Bırakma + Koruma görevini alan 24 saatten fazla test gerçekleştiriyor.
Yeni iPhone 7 için bir kez daha sert bir durum X-Dorian’dan Savunma Lux. Eloksal işlenmiş alüminyum kullanılarak teslim edildi ve 6.six-ayak damlalarında (Askeri-denetim düşmesi test zorunluluklarından daha iyi bir şekilde) hayatta kalmaya çalıştı, Savunma Lux yoğun olarak yaratıldı.
Sıra dışı bir vaka yapımcısı olan iPhone 7 ve 7 Plus’ın seçimlerini etkili bir şekilde hareket ettirdi, ancak Presidio Inked’in biriktirilmesi, gelişmiş korumayla birleştirilen olağanüstü planlar göz önünde bulundurulduğunda gelişiyor. Presidio Inked kılıfları, çerçeveli ekran ve port emniyetini iki katlı bir katman şemasında çizilmeye karşı güvenli bir sarma ile birleştirir.
Diğer vaka yapımcıları gibi, Newertech ayrıca yeni iPhone 7’yi sigortalamak için dava dizisini düzeltmiştir. Yine de KX kasasının resüsitasyona uğramış varyasyonu, yine de, özel bir parçalı bir arsaya ve etkilere karşı garanti vermek için derneğin “Orbing Gel” ini kullanır. Sert açık havada kabuk.
Yeni Jet Siyahı’nın işlevini tamamlaması gerekecek mi? Apple’ın stilini bulanıklaştırmak yerine, İpek İnovasyon yeteneklerinden Önizleme Temizle Davası, iPhone’ların ilgisini çeken entrikaların pürüzsüz amaçlarını göz ardı etmeden gözenekli kenarlara çarpıyor. Kasa benzer şekilde, ön ve arka kaldırıcıları, ekran ve arka plakayı çiziklerden ve ultra ince bir profilden izlemek için kullanır.