Fabrika doğrudan modeli Works

Son zamanlarda, Mike Molino, RVDA Başkan, RV iş kurumsal Eylül/Ekim sayısında bir makale yazdı. Öncelikle bir iç pazar bunlar bilgilendirir ticaret dergi güncel olaylar bu tedarik, üretim ve satış RVs dergisidir. Hayretle okudum Bay Molino eğlence araba satıcısı Association.It varolan felsefesi teslim samimiyet Derneğin açık havada bir Bayilik’ın bölge sağlanan ve hizmetiyle merkezleri oluşan satış ile ilgili gibi görünüyor Bu satma RVs üzerinde gerçekleştiren
çözüm. İlginçtir, dernek onların yol olsaydı, esas olarak yalnızca RV yakındaki bir satıcıdan satın almak mümkün olacaktır çünkü alıcılar onların RVs için daha fazla ödeyecek. Sonuç olarak, onlar çünkü istemci yalnızca saat tamir için çok daha büyük karşılamak için ek yükü ile ilgili çorap büyük stok ile şarj olur bir çorap satıcı tarafından hizmet verilen ve biriminde hizmet onların birim için daha fazla ödeyecek. Kısıtlayarak bir alıcı vardır çözümleri sadece gider her birim ve birim satış takip hizmet artırabilir.

Nexus, C sınıfı ve sınıf B + motor özellikleri düz perakende alıcılara satmak, ve diğer Bayilik iş daha çok daha önemli olduğunu ülke genelinde bayilikler hizmet bir ağ kurdunuz. Aslında Kuzey Amerika boyunca RVers seyahat ve yakındaki satan Bayilik servis taleplerini işlemek için güvenerek neredeyse imkansız. RVer binlerce mil uzakta satış bayii ve mobil servis merkezleri ile “sigara haddeleme stok servis sağlayıcıları” güvenmelisiniz birkaç örnekleri onları yola çıkmak için. Geçerli üretici Bayilik şirket modeli korkunç ihtiyaç duydukları hizmet yardımı ile müşterilerine temin ile başarısız oldu. Tüm politika ve müşteriler içerik oluşturma kısıtlamaları kaldırma Nexus RV doğru çalışıp çalışmadığını temelidir. RVs perakende satmak alıcı doğrudan satış gelince, ile bayi ağı müşteriler-ecek kurtarmak para. Satın alma deneyimi bir fabrika doğrudan alınıyor bir Bayilik tarafından eşleşmeyebilir. Görmek için basit ezici avantajları. İlk, perakende tüketiciler için önemli ölçüde bilgi nasıl onların birim olarak uygulanabilir oluşturulur olarak arıyor. Aslında, birçok perakende alışveriş her tek ve her bir yöntem ve birimini gelişmekte içine gider öğesi anlamak istiyorum. Bir fabrika doğrudan gibi şirket, bizim madde ve her tasarım arkasındaki amaç hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyoruz. Bir bayilik ziyaret ederken, müşteri yalnızca tamamlanmış ürün bulunabilir ve Bayilik personel küçük veri her modelinde var çünkü esas olarak onlar çok sayıda farklı kuruluşların temsil eder ve de önemli ölçüde göz önünde tutmak gerekir. Bu anlayış eksikliği yolda diğer sorunları bir çok neden olabilir. İkinci olarak, fabrika doğrudan satın alma, perakende satmak alıcı “menüsünü özelleştirme” kapasitesine sahiptir ve biriminde. Kumaşlar, çıkış yerleri, boya renkleri ve kritik olanakları seçerek kendi biriminde bazı giriş varmış gibi hissediyorum perakende istemci yapar. Aksine, bir Bayilik alma, perakende istemci bayilik için çok bir yıl kadar olduğu gibi stok taşımak çalışıyor çünkü onların çok üzerinde “yeşil olan” satın içine sert veya ek itilir. “Rot çok” yaşlı birim fiyat düşürerek satın müşterilerine cazip bir memnun müşteri için bir reçetedir. Fabrika doğrudan, perakende umutları alır odometer küçük mil ile bir birim satın almak ve bu taze inşa edilmiştir. Gerçekten yeni bir birimdir.

Sonuçta, fabrika doğrudan satın almak için en çekici nedenleri 1 değeri umutları “ortadaki adam” ortadan kaldırarak zaman olur Nexus biz alıcılarımıza verdik tasarruf ölçülen var. Bir yıl sonra iş, bizim umutları bir tipik 7,100 dolar kurtardık. Düşünün, sadece daha fazla gerçekler nedeniyle karşılaşma alma bir çift, çok basit bir ulusal servis ağı nedeniyle, çok daha iyi bir birim daha yeni olduğu ve alışveriş özellikleri ve bir azaltın değerde oluşturulmuştur daha iyi hizmet. Çeşitli size herhangi bir bireysel izin vermeyin, tüm bu faydaları bir fabrikadan doğrudan almak için ekledi alırsanız, bunu bilmelisin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın